18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (14) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-06-27, 23:09
Avatar
bambinizm 2024-06-06, 22:48 1
Miał być smalec, wyszedł zakalec
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-06, 23:06
mazga50 napisał/a:

Kolega ślepy?



Nie pracujesz ze mną, więc nie ma mowy o koleżeństwie.

spoiler
Tak, tego też nie zrozumiesz


Tam nic nie SPADŁO czy WPADŁO DO garnka.
Tak, obstaluj wizytę u okulisty, albo do komisji smoleńskiej idź.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-06-06, 23:14
tiwicki napisał/a:

jak można robić sobie kilogram sosu czy innego żarcia i zalać to litrem oleju, przecież to jest obrzydliwe



I prawidłowa odpowiedź

bambinizm napisał/a:

Miał być smalec, wyszedł zakalec



Swoją drogą ilu tu gówniarzy siedzi, skoro nie wiedzą jak wygląda smalec.
Zgłoś
Avatar
SławomirSulej 2024-06-06, 23:59
@Heliar: jak ktoś daje sobie ksywę Bambinizm to już musi być grubo po 9-tce, więc nie przesadzaj z tymi gówniarzami
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-06-07, 0:20
SławomirS napisał/a:

@: jak ktoś daje sobie ksywę Bambinizm to już musi być grubo po 9-tce, więc nie przesadzaj z tymi gówniarzami


No, do tej pory skończyły mi się bombonierki z komunii i teraz podpierdalam kuzynce
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-07, 1:13
Chuj z tym smalcem jebać go
Zgłoś
Avatar
maki1981 2024-06-07, 7:12
pierdylion83 napisał/a:

Dokładnie.
Woda, która ma większą gęstość od oleju opada na dno. W efekcie nawet niewielka jej ilość potrafi się na dnie zagotować i zacząć rozprężać jako para wodna.
Całkiem podobne zjawisko zachodzi po dodaniu niewielkiej ilości wody do kwasu. Na skutek reakcji egzotermicznej para wodna strzela rozbryzgując kwas w oczy młodego chemika. "Pamiętaj chemiku młody wlewaj zawsze kwas do wody".
Polecam eksperymenty własne. Ze stężonym kwasem solnym, albo olejem na kuchence gazowej . Koniecznie włączcie nagrywanie



Jeśli chcesz mieć piękną twarz, wlewaj zawsze wodę w kwas...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-06-07, 21:40
SkoPio1 napisał/a:

Nie pracujesz ze mną, więc nie ma mowy o koleżeństwie.
Tam nic nie SPADŁO czy WPADŁO DO garnka.
Tak, obstaluj wizytę u okulisty, albo do komisji smoleńskiej idź.



Kolega nie dość, że ślepy, to jeszcze idiota.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-06-11, 18:07
mazga50 napisał/a:

Kolega nie dość, że ślepy, to jeszcze idiota.



Twój kolega to idiota?
Kretyński wybór.

Tam nic nie wpadło.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-06-16, 12:31
SkoPio1 napisał/a:

Twój kolega to idiota?
Kretyński wybór.
Tam nic nie wpadło.



Jesteś durniem od urodzenia, czy tak ci się porobiło z wiekiem?

Zwrot "kolega" kojarzy ci się z podstawówką zapewne, stąd taka ostra reakcja. Oświecę cię przygłupie, że "kolega" to zwrot grzecznościowy, jak Pan, Pani, towarzysz itd., zależnie od wyboru zainteresowanego. Zwrot "kolega" w żaden sposób nie oznacza, ba - nawet się nie zbliża do znaczenia "przyjaciel". lub "kumpel". Raczej "kolega z pracy, kolega z wojska, kolega z Sadistic'a". Dorośnij i poczytaj trochę, bo wychodzisz na półgłówka.

W tym aspekcie mogłem jeszcze użyć zwrotu "ty" (czytaj: ty ciulu), ale jestem na to za dobrze wychowany. Dlatego zwrot "kolega" uznałem za stosowny i neutralny. Jak widać niesłusznie.
Zgłoś