18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Policeman 2021-08-09, 21:05 21
Nigdy nie mogę pojąć tego umiłowania niektórych do sadyzmu wobec zwierząt. Najlepsze jest to, że to są takie kurwy i zera o posturach grzechotnika, które były bite w szkołach, gnębione nawet przez młodsze roczniki. Zawsze byli śmieciami, popychadłami. W pracy za najniższą krajową też są jebani w dupę, w domu mają jakąś lochę 2m*2m albo nie mają nikogo [i nie mieli nigdy]. Męczą ptaka do upadłego i oglądają "ostre filmiki" bo są tacy "edgy". "Hehe kotek rozjebany, trzask pękających dup miłośników sierściuchów". Trzeba być wręcz miłośnikiem zwierząt, by swój byt na ziemi nie okraszać niepotrzebnym okrucieństwem wobec innych istot? Koty wyłapują większe insekty, gryzonie, w dużych miastach [szczególnie tych biednych] są wręcz zbawienne dla tych brudasów i ćwierćinteligentów. Osoby, które podniecają się martwymi zwierzętami [tutaj często to jest na pokaz, są wakacje więc zjawisko jest tym częstsze] to też socjopaci, wielu seryjnych morderców zaczynało właśnie od tego i nie jest to wcale opowiastka w stylu "nie siadaj na kamieniu".

Jak ktoś lubi pierdolić takie bzdury, a wolna wola, ale też nie mam nic przeciwko by moje podatki na służby w tym kraju szły w kierunku tego, by sadystów obserwować, kontrolować, wyłapywać i w ramach prewencji karać jak tylko zaczną szukać sposobów na mordowanie ludzi. Chuj z wami pojeby, większość z was to i tak atencyjne pizdy i zwykła dzieciarnia, ale jak raz na 100 przypadków trafi się większy pojeb to może akurat uda się zatrzymać ścierwo zanim komuś zrobi krzywdę.
Zgłoś
Avatar
suborg 2021-08-09, 21:10 6
Up, skąd ty się urwałeś? Gdzie tu masz sadyzm? Bo bawi się łbem? Jak zabił żeby zjeść to jest w porządku i zmień pieluchę bo tak sie zebrałeś ze przez głośniki mi aż jebie
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-08-09, 21:14
Smacznego murzynku
Obyś zdechł jak ten kot może miał jakiegoś syfa
Zgłoś
Avatar
bojleros 2021-08-09, 21:35 2
"Nie lubię kotów" nabiera nowego znaczenia
Zgłoś
Avatar
jkubson93 2021-08-09, 22:05
Jebany czarnych. Pewnie gówno też jest papu
Zgłoś
Avatar
Policeman 2021-08-09, 22:59 6
suborg napisał/a:

Up, skąd ty się urwałeś? Gdzie tu masz sadyzm? Bo bawi się łbem? Jak zabił żeby zjeść to jest w porządku i zmień pieluchę bo tak sie zebrałeś ze przez głośniki mi aż jebie



"przez głośniki" Poziom potu w powietrzu 65%, oświetlenie RGBT+ Jak ci w pokoju jebie gównem, to zmień pościel, miałeś sen, że jesteś kimś w realnym życiu i zesrałeś się. Nie kapnąłeś się ćwierćinteligencie, że opisuję ludzi komentujących, a nie sam filmik. Czy w wieczorowej podstawówce naprawdę nie są w stanie nauczyć podstawowego czytania ze zrozumieniem? Jezu święty, mam nadzieję, że nie rozmnożysz swoich genów rozwodnioną spermą w jakiejś pijanej patusce na imprezie.
Zgłoś
Avatar
k................8 2021-08-10, 0:17
Dorodny był ten kotek, jak na afrykańskie warunki, no chyba że to faktycznie rodowici Francuzi bądź niemcy
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2021-08-10, 5:56
Anosa20 napisał/a:

Kiedyś widziałam taki filmik jak czarnoskóry zjadał innego ziomeczka. Teraz przerzucili się na koty?



pokazałaś sie juz w zbiorczym z cyckami ?

sadistic.pl/pokaz-swoje-cycki-vt26918.htm
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-08-10, 9:06
Przecież tam tylko głowa kota jest prawdziwa. Właściwie to kociaka.
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2021-08-10, 15:14 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Marnują głowiznę??



z tej głowy jeszcze rosół dobry będzie, nawet nie trzeba obierać
Zgłoś
Avatar
Rasael 2021-08-10, 17:45
KebabRemover napisał/a:

z tej głowy jeszcze rosół dobry będzie, nawet nie trzeba obierać



Obleśny jesteś! Futro wpierdalać?! Do wrzątku na pół minuty i samo schodzi, do tego kocie kłaki przypominają szczurze, zwłaszcza te z łba.
Zgłoś
Avatar
konriixko 2021-08-10, 18:42
@suborg

lepsze niż film z tematu
Zgłoś
Avatar
A................0 2021-08-10, 19:49
KebabRemover napisał/a:

pokazałaś sie juz w zbiorczym z cyckami ?



A ty już pokazałeś kutasa?
Zgłoś
Avatar
Skoczek48 2021-08-14, 17:32
W Chinach z kota robią kisiel i ciastka
Zgłoś
Avatar
rattt 2021-08-18, 19:47
Czy głowa tego kota jeszcze otwiera i zamyka oczy ?!
Zgłoś