18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Kris LaMuerte 2012-11-20, 3:36 1
queke3arena napisał/a:

Ave gimnazjalne kurwy! rozpierdoliłbym was na kawałki. Chyba nigdy nie dostaliście wpierdal od prawdziwego metalowca. Czas to zmienić. Przemiele wasze zalosne skurwiałe truchła na drobne kawałki. Powiedzcie tylko gdzie mam po was podjechać kurwy! Wasza gimbazjalna morda zostanie obita, znajcie swoje miejsce polackie kurwy!



Powiem krótko - spierdalaj cymbale. Takich oszołomów jak ty nie potrzebujemy. Kalasz dobre imię prawdziwych brudasów (sam do nich nie należę, ale ich szanuję).

A co do filmiku to coś mi się przypomniało Kto grał kiedykolwiek w WoWa ten skojarzy.

Cytat:


In short, we heard that you like pugs. So here's a pug for your pug, so you can pug while you pug. Or something.



Dobranoc
Zgłoś
Avatar
m................y 2012-11-20, 8:53 1
Kirk666 napisał/a:

czyżby nargaroth?



Kurwa mać. Po samym nicku takiego idiotę można stwierdzić... Czy Pig Destroyer przypomina Ci chociaż w jakimś najmniejszym stopniu jeden z utworów Kanwulfa-Idioty, który wrzuciłem poniżej? Zresztą, czego się spodziewać po kimś kto ma wpisane trzy szóstki w nicku. Założę się, że jeszcze szkoły średniej nie zacząłeś a o muzyce nie masz BLADEGO pojęcia.



quake3arena napisał/a:

Ave gimnazjalne kurwy! rozpierdoliłbym was na kawałki. Chyba nigdy nie dostaliście wpierdal od prawdziwego metalowca. Czas to zmienić. Przemiele wasze zalosne skurwiałe truchła na drobne kawałki. Powiedzcie tylko gdzie mam po was podjechać kurwy! Wasza gimbazjalna morda zostanie obita, znajcie swoje miejsce polackie kurwy!



Wracaj do swojej piwnicy Necropająku. Prawda jest taka, że 99 procent metalowców ma kartofle w bani zamiast mózgu, a ty jesteś ich doskonałym przedstawicielem(dlatego tak ich nienawidzę ).

Poza tym, jak ktoś chce posłuchać pojebanych wokali to niech wpisze w youtube Senthil- Septisemesis. Silencer wymięka.
Zgłoś
Avatar
mr_9mm 2012-11-20, 10:50
Te psy są zajebiste: chrapią i pierdzą jak żadne inne. Leci piwo!
Zgłoś
Avatar
piniodz26 2012-11-20, 11:21
Animal Corpse - Dogs ov Sodom
Zgłoś
Avatar
Krzysztov 2012-11-20, 16:26
bezapelacyjnie piwko!
widać że zwierze ma Diabła w sercu
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2012-11-20, 17:29 1
queke3arena napisał/a:

Ave gimnazjalne kurwy! rozpierdoliłbym was na kawałki. Chyba nigdy nie dostaliście wpierdal od prawdziwego metalowca. Czas to zmienić. Przemiele wasze zalosne skurwiałe truchła na drobne kawałki. Powiedzcie tylko gdzie mam po was podjechać kurwy! Wasza gimbazjalna morda zostanie obita, znajcie swoje miejsce polackie kurwy!



A ty tylko puchę drzesz na forum a sam dostajesz wpierdziel od skinów . Metal to nie muzyka to odgłos prac w warsztacie szlifierskim połączony z kwiczeniem świni.

Do tego te zasrane długie włosy pancurów... Tyle ćpacie że na fryzjera wam nie starcza
Zgłoś
Avatar
JedzMojLagier 2012-11-20, 19:17
queke3arena napisał/a:

Ave gimnazjalne kurwy! rozpierdoliłbym was na kawałki. Chyba nigdy nie dostaliście wpierdal od prawdziwego metalowca. Czas to zmienić. Przemiele wasze zalosne skurwiałe truchła na drobne kawałki. Powiedzcie tylko gdzie mam po was podjechać kurwy! Wasza gimbazjalna morda zostanie obita, znajcie swoje miejsce polackie kurwy!

32 lata a taki bezmozg ;D
Zgłoś