18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Słynny kierowca BMW znany z filmiku :
sadistic.pl/wymuszenie-pierwszenstwa-vt244101.htm
Przeprasza tym razem za zajęcie miejsca dla niepełnosprawnych
ps. nie spinać dupy że
Kod:
blachy są - tylko zanieść zdjęcie na policje
tylko se kurwa zanieś a później pochwal się na sadolu, jak komuś się chce zawracać dupę to niech to robi. ja tam się boje bo to pewnie jakś mafia
Dobra mamo nie spinaj dupy już się uczę z katechizmu do bierzmowania
Zgłoś
Avatar
krakenoo 2013-11-20, 20:21
czyste buractwo i frajerstwo..
Zgłoś
Avatar
Quaswerty 2013-11-20, 20:27
Ciekawe jak czuje się jako "gwiazda" internetu...
Zgłoś
Avatar
Michalzdw 2013-11-20, 20:31 1
"blachy są - tylko zanieść zdjęcie na policje"

Niestety jeżeli policjant nie był naocznym świadkiem wykroczenia to tylko sprawa w sądzie jest możliwa. Więc jak pójdziesz ze zdjęciem to wezwą Cię na świadka. Ot takie utrudnianie obywatelskiego zawiadomienia.
Zgłoś
Avatar
elDzu 2013-11-20, 20:34 42
Zlot BMW mieli

Zgłoś
Avatar
dOpieca 2013-11-20, 20:35
takiego pojebanego komentarza dawno nie widziały moje oczy
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-11-20, 20:39
castorama na dąbrówce? tam kurwa zawsze te pojeby muszą parkować pod samym wejściem, chuj że pół parkingu wolne, ale przecież to problem przejść parę metrów...

i to bmw jest '07 więc 6cio letnie

Michalzdw napisał/a:

"blachy są - tylko zanieść zdjęcie na policje"

Niestety jeżeli policjant nie był naocznym świadkiem wykroczenia to tylko sprawa w sądzie jest możliwa. Więc jak pójdziesz ze zdjęciem to wezwą Cię na świadka. Ot takie utrudnianie obywatelskiego zawiadomienia.



no niestety jest to pokurwione, oczywiście potem ukarany mandatem dowie się kim jesteś i chuj wie kogo ci naśle...
w "normalnych" krajach wystarczy zdjęcie/nagranie wysłane pocztą/mejlem i policja tym nakłada mandat, a nie kurwa ciąganie po sądach, zeznania i chuj wie co jeszcze...
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2013-11-20, 20:53 21
Jeśli chodzi o filmik z linku:

Cytat:

Aktualizacja 16.11: Jest już oficjalna odpowiedź policji na zdarzenie. Jak się okazuje w oficjalnym piśmie do jednego z użytkowników popularnego serwisu wykop.pl naczelnik KWP śląskiej policji Andrzej Trzciński pisze, że dzięki dokumentacji zebranej i przesłanej przez użytkownika gibeer - sprawa została przesłana do realizacji bezpośrednio do KMP Katowice.

Na filmie widzimy jak kierowca jedzie od strony Wełnowca, skręca w ul. Misjonarzy Oblatów po czym próbuje skręcić w lewo w ul. Sokolską. Tam pierwszeństwo wymusza mu nowoczesne BMW, kierowca cudem unika zderzenia.

Jednak po chwili, dosłownie po przejechaniu 20 metrów, to samo BMW zajeżdża kierowcy drogę i... Policja już przygląda się sprawie: - Z tego co widziałem na tym załączonym nagraniu można go jak najbardziej zidentyfikować no i w konsekwencji będzie wszczęte wobec niego postępowanie wyjaśniające - powiedział w wypowiedzi dla Telewizji TVS asp. Jacek Prokop, wydział ruchu drogowego KMP w Katowicach

Skrzyżowanie, na którym doszło do zdarzenia należy do miejsc, w których dochodzi do największej liczby wykroczeń w mieście.



Źródło:

http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/galeria/2067366,katowice-filmik-ze-zdarzenia-drogowego-na-koszutce-hitem,id,t.html

Jest nadzieja, że się kurwom dostanie. Tępić, palić, niszczyć chamów
Zgłoś
Avatar
bohdan_lazuka 2013-11-20, 20:55 6
Niech którenś jeden ze Śluńska się zabawi w detektywa i ponagrywa tego typa więcej. Będzie sporo pewnie głupich materiałów. Dowiemy się czy Pan SK 8604V:
- zdradza żonę?
- bije dzieci?
- kłusuje w podbytomskich lasach
- itp
Zgłoś
Avatar
Jendor 2013-11-20, 20:59
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
płk_opos 2013-11-20, 21:02 1
Jeszcze trochę a kierowca "betki" doczeka się zbiorczego na sadolu.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-11-20, 21:21
Co się czepiacie? Przecie dobrze zaparkowali. Jak jeżdżą BMW to prawdopodobnie są inwalidami umysłowymi. Z góry przepraszam normalnych właścicieli BMW, bez wieś tuningu i z olejem w głowie. Takich szanuję (chociaż osobiście ani razu nie spotkałem takiego, a kierowców BMW znam dość trochę).
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-11-20, 21:34
BMW kontra VW, tym już rzyga cały świat. Sadol zbiera niedojebane matki w ciąży żeby to moderować. 4.2 zjebany tak czy siak. A jak kiedyś zrozumiesz, że bardziej debilnego podpunktu się nie dało dodać to wróć.
Bo to by nigdy nie trafiło na główną. A chuj mnie obchodzi, masz dni płodne czy nie masz. Sram na to bo chuj mnie obchodzi z jakim kucem masz dzieci.
Zgłoś
Avatar
i................a 2013-11-20, 21:47 1
Kto ze Śląska chętny poszukać Pana z BMW i z nim kulturalnie porozmawiać - PW
Zgłoś
Avatar
P................8 2013-11-20, 22:03 2
@up

Wyjmie nóż lub pałkę i mama będzie krzyczała za ufajdane majtki i spodnie.
Zgłoś
Avatar
Daimler1916 2013-11-20, 22:05
Tak mi sie wydaje ze Panowie z BMW musieli chyba złamać jeszcze parę przepisów łącznie z zawróceniem przez ciągłą na Oblatów albo nawet na przejściu dla pieszych kto wie czy nie wymuszając również w ten sposób na tych z przeciwka (Chodzi mi o akcje z Filmiku). Co do fotki widac ze właściciel tych Bawarek albo nie umieją czytać znaków albo są naprawde "inwalidami umysłowymi".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie