18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
unforgivenn 2015-07-08, 1:47 1
też czasem tamtędy przejeżdżam i nie raz widzę, jak zapierdalają bez opamiętania... Poziom słownictwa iście 'sadolowy'
Zgłoś
Avatar
dwroland 2015-07-08, 1:57 2
Piwko za iście soczysty pojazd. Wiązanka na miarę prawdziwego sadola .
Zgłoś
Avatar
s................s 2015-07-08, 2:01
Dobrze mu jeździ Nie daj sobie w kasze dmuchać, piwo!
Zgłoś
Avatar
W................. 2015-07-08, 3:36
Nie czepiajcie się nagrywającego, że użył takiego słownictwa. Ładnie to podsumował Stonoga, że są w Polsce ludzie pewnej mentalności, do których nic nie dotrze, dopóki nie zacznie się używać łaciny.
Zgłoś
Avatar
KaruzeLek 2015-07-08, 7:05 1
Jest cool, lewy pas nonstop (bo jakby inaczej przecież lewy jest dla "miszczów", a prawy dla cieniasów), zdecydowanie na pasach jak u laski na zakupach. A to może puszcze Pana rowerzystę, a może jednak nie chooj z tego że on już jest w połowie pasów, ale musi puścić szlachtę bo przecież on na środku jezdni może przeczekać, rower ma to se może usiąść. Podoba mi się też stwierdzenie z tyłu coś w coś wjechało, ale muszę jechać dalej
Zgłoś
Avatar
D................e 2015-07-08, 7:44 1
Ty kurwa huju zajebany sam nie masz za grosz kultury! Kurwo zajebana bawisz się w króla lewego pasa, kurwo ciężko Ci zjechać na prawy, tym bardziej, że jesteś u siebie- miasto znasz na wylot (tak tak znam takich buraków: "bo ja jadę przepisowo, to mogę jechać lewym, a innym huj w dupę". Kierujący busem zapewne chciał Cię "docisnąć" żebyś mu zjechał, a ty bawisz się w kulturalnego na dwupasmówce. Kurwa nawet na soadolu ile jest filmów jaki widać wypadki spowodowane właśnie przez takich uprzejmych na dwupasmówce? Mało kurwa? Kurwa myślisz, że każdy tak zahamuje jak ty... polecam tak zrobić jadąc przed samochodem ciężarowym:) "Nagrane mam"/"Nagrywasz się"/"Jesteś na kamerze" kurwa pedały jebane, cwele kurwa jesteś mocny to wyskocz huju! Kurwa kamerę ma ciotunia, teraz moda na podpierdalanie się zrobiła, kurwa jeździć niedługo się nie da. Telefonami już nawet kurwy nagrywają. Tu nie chodzi o JPJP. Kiedyś światłami wszyscy dawali sobie znać, że policja stoi, a dzisiaj zwyczaj ten zanika. Coraz gorzej się jeździ, właśnie przez takie kurwy jak ty. Zamontuj kamerkę z tyłu i nagrywaj frajerze jaki sznur się za tobą robi jak blokujesz lewy pas, nagrywaj jak ludziom przed nosem po hamulcach napierdalasz itp Nie pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2015-07-08, 7:55 6
@DrMenegele

Jako doktor może przepiszesz sobie sam maść na ból dupy - czy podrzucić adekwatny obrazek...?
Zgłoś
Avatar
bebini 2015-07-08, 7:58
@KaruzeLek
strefakulturalnejjazdy.pl/2013/06/czy-mozna-wyprzedzac-z-prawej-strony.html

więc jeżeli ktoś jedzie ciągle lewym pasem w mieście to się nie krępuj i wyprzedź go z prawej
skąd wiesz, może zaraz gdzieś skręci w lewo
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2015-07-08, 8:04 2
@DrMenegele
Ale ty durny jesteś. Dowiedz się czym jest bezpieczny odstęp od poprzedzającego, to nie będziesz miał problemów z wyhamowaniem. Już nie mówiąc o tym, że nagrywający prawidłowo jeździe lewym pasem. Pewnie według twojego zjebanego rozumowania, miał siąść na zderzaku poprzedzającego oraz wyprzedzać wszystkich w okolicach przejść dla pieszych, których tam jest pełno. Jak kiedyś zrobisz prawo jazdy, to może zrozumiesz to i owo, a póki co wracaj kierować swoim "pojazdem" do GTA, wiejski filozofie.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2015-07-08, 8:05 1
@DrMenegele
Kurwica mnie trafia na strażników lewego pasa bo codziennie mam z takimi do czynienia.
Ale tutaj nagrywający jedzie prawidłowo przynajmniej do momentu hamowania.
Wyprzedza i zachowuje odległość. Ten busiarz jak to busiarz jest zjebany umysłowo, tym bardziej że nie było wysepki a pieszych było widać z dużej odległości.
Dla tych pojebów wcześniej piszących o tym że mógł zahamować bo ja tak robię i huj mnie obchodzi co jest za mną huj w dupsko. Gość by wyhamował, piesi by weszli przed niego a ktoś z tyłu by wepchnął go na pasy i gość ma przejebane.
Zachował trzeźwość umysłu.
Dodam jeszcze że na drodze gdzie mamy 2 pasy z każdej strony możemy wyprzedzać z prawej w terenie zabudowanym.
Więc gdyby ten głupi huj z busa znał przepisy to by go wyprzedził z prawej i nie było by problemu.
Aczkolwiek dobrym nawykiem jest zawsze jeździć prawą stroną i tylko wyprzedzać lewą. Jak wyprzedzam to od razu zjeżdżam na prawo nawet jak nikogo nie ma na lewym. Wchodzi w krew i wtedy nikt mi na zderzaku nie siedzi.
Zgłoś
Avatar
KaruzeLek 2015-07-08, 8:25
@bebini

Po obejrzeniu tylu filmików tutaj i w odmętach netu można wywnioskować, że po zajęciu lewego pasa najczęściej klienci skręcają w prawo
Zgłoś
Avatar
D................e 2015-07-08, 8:57
ellsworth napisał/a:

@DrMenegele
Ale ty durny jesteś. Dowiedz się czym jest bezpieczny odstęp od poprzedzającego, to nie będziesz miał problemów z wyhamowaniem. Już nie mówiąc o tym, że nagrywający prawidłowo jeździe lewym pasem. Pewnie według twojego zjebanego rozumowania, miał siąść na zderzaku poprzedzającego oraz wyprzedzać wszystkich w okolicach przejść dla pieszych, których tam jest pełno. Jak kiedyś zrobisz prawo jazdy, to może zrozumiesz to i owo, a póki co wracaj kierować swoim "pojazdem" do GTA, wiejski filozofie.



Jebnij się w łeb debilu. Swoim pojazdem z GTA robię rocznie ok 35 tyś km. Niestety głównie po Polsce... Nie miałem nigdy wypadku wiesz z czym mam problem? Z fotoradarami w miastach i... z debilami co nagrywają. A co do mojego pojazdu... Jeszcze nie ma dwóch lat, puki co napierdoliłem nim 60 tyś. Z jakieś 10 lat może kupisz go ze stanem licznika (nie mylić z przebiegiem) poniżej magicznych 200 tyś A puki co popierdzę Ci jeszcze w fotel...
Zgłoś
Avatar
bebini 2015-07-08, 9:42
@KaruzeLek
za dużo rosyjskich oglądasz
Zgłoś
Avatar
pyzraf 2015-07-08, 13:17
moim skromnym zdaniem, autor filmiku miał uzasadnienie zatrzymać się przed przejściem dla pieszych, a pan z "busa" powinien zachować bezpieczny odstęp, tzn. taki aby pozwolił mu wyhamować przed pojazdem z przodu. Bo weźmy inną sytuację, ktoś nagle wbiega na ulicę i musisz natychmiastowo zareagować i jeżeli ktoś Ci wjedzie w tył pojazdu to oczywiście jego wina bo nie zachował bezpiecznej odległości. Szczególnie w terenie zabudowanym, gdzie jak widać na filmiku jest od groma przejść dla pieszych i krzyżówek, nie ma tu nic do rzeczy lewy, prawy, środkowy pas czy też bardziej spoglądanie w lusterko wsteczne. Ten kto jedzie za Tobą musi wyhamować w każdej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
noterscrut 2015-07-08, 16:27
Gdybyś nie zauważył na tym nagraniu widoczne jest tylko to, że nie ustąpiłeś pieszym na przejściu, a później kłóciłeś się z jakimś typkiem. Ja osobiście nie afiszowałbym się z czymś takim, chyba że chciałbym się pozbyć paru stówek...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie