18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Kulturysta udziela porad
Mr.Drwalu • 2010-11-30, 11:27


Znowy jesteśmy na "silownie".
Bedziemy pakować dzisiaj łapy.
Narazie zimne... mam tu ziom "dablublasta" to nie wiem co sie dzieje "kurde"
zaraz trening bedziemy krecic jak "ceba"

Dla niecierpliwych akcja zaczyna się od 0.00s do 4.02s
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2010-12-01, 5:12
aaa nie wazne
Zgłoś
Avatar
Overload 2010-12-01, 10:23 1
Dobra paka, trzeba sie sporo namachac zeby takie cialo zbudowac. I to nie tylko trening to tez dieta i bardzo duzo wyrzeczen. Podziwiam ludzi ktorzy potrafia tak ciezko pracowac. tak jak napisal dmq1992, wiekszozsc z Was smieje sie z takich ludzi bo im zwyczajnie zazdrosci. I wiekszosc z tych nasmiewaczy wyglada jak wychudzony pies albo tlusta swinia. Ten akurat do najinteligentniejszych nie nalezy, ale nie wszyscy kulturysci tacy sa. Jak popatrzycie to jakies 70% pro sportowcow nie potrafi sie wypowiadac np. pilkarze(mega tepaki).
Zgłoś
Avatar
~Conscribo 2010-12-01, 10:48
SworN, nie poruszaj nawet tematu piłkarzyków-gogusiów

łatwiej jest korbić na pakerni i chwalić się mułami, niż zakuwać wiedzę i jej używać.
Zgłoś
Avatar
crn 2010-12-02, 13:35
Robert byc best bojfrend dla for Dżoanna z Tap MAdl
Zgłoś
Avatar
Kosa1994 2010-12-02, 18:10
On nie jest takim idiotą za jakiego go uważacie :/ Mówi dziwnie po polsku bo jest Litwinem o polskich kożeniach :/ I tak mu to całkiem wychodzi .
Zgłoś
Avatar
donwaz1899 2010-12-02, 21:43
Kosa1994 napisał/a:

On nie jest takim idiotą za jakiego go uważacie :/ Mówi dziwnie po polsku bo jest Litwinem o polskich kożeniach :/ I tak mu to całkiem wychodzi .



kosa masz racje ale na sadisticu siedz tylko spasle prosiaki a przynajmjmniej wiekszosc bez ambicji to i proboja sie dowartosciowac
Zgłoś
Avatar
Yos_hi 2010-12-03, 22:02
Kosa1994 napisał/a:

On nie jest takim idiotą za jakiego go uważacie :/ Mówi dziwnie po polsku bo jest Litwinem o polskich kożeniach :/ I tak mu to całkiem wychodzi .



Jeszcze kurwa 600 razy powiedz, bo po przeczytaniu tematu dalej nie wiem że jest litwinem, zna 4 języki, i ma polskie 'kożenie', ja pierdolę
Zgłoś