18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Kup Pan metkę
fri.K • 2011-03-23, 13:07
Na Forum PClab się pojawiła prośba o pomoc:

Pomożecie?

Źródło

Cytat:

Witam otoz mam taki problem w poprzedni czwartek wyslalem pienidze na konto administratora/ sprzedajacego "mete" sterydownia.kgb.pl czytalem ze nie oszukuja niby.. a tu sie okazalo ze na odwrot wyslalem "xxzl" do tego zaplacilem 15+ za pocztex czyli wysylka dociera na nastepny dzien.. Wchodze na gg patrze (rozmowa byla prowadzona ze sprzedajacym na gg, mam archiwum) a tu nagle zostalem zablokowany.. pisze na e-maila to z wyjasnieniem o co chodzi a on mi pisze jakis spam.. ze wrocil z jakiegos kraju i ma witaminki.. prosze o pomoc

Zgłoś
Avatar
alkoboy 2011-03-28, 12:41
powinien się cieszyć , że mu tego gówna nie przysłali
zna, kolesi co próbowali i serdecznie nie polecam
napisz do Mega Koksu on Ci coś lepszego przyśle
Zgłoś
Avatar
soohar 2011-04-03, 18:28 16
Zgłoś
Avatar
Witkens 2011-04-08, 17:49 2
@ androgenius- pohahamy?! a co my kurwa mamy 13 lat i wagine ?
Zgłoś
Avatar
sgadowgabs 2011-04-26, 22:38
no nie powiem trzeba być głupim żeby przez neta takie rzeczy kupować ale jeszcze głupszym i popierdolonym żeby wogóle to gówno kupować i je jeść
Zgłoś
Avatar
Mareczek-Mostowiak 2011-05-06, 20:10 2
sgadowgabs napisał/a:

no nie powiem trzeba być głupim żeby przez neta takie rzeczy kupować ale jeszcze głupszym i popierdolonym żeby wogóle to gówno kupować i je jeść



napewno lepiej na sadolu ogladac sranie do buzi :S
Zgłoś
Avatar
-Nikos- 2011-06-24, 13:27
Zgłoś na policje, na pewno pomogą, wszystko stoi za tobą. Na pewno wygrasz ta sprawę w sadzie. Powodzenia
Zgłoś