18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Kurski jako ksiądz
pawel13a3 • 2015-03-20, 17:54
Urywek najlepszego serialu w historii polskiej kinematografii
W dzisiejszych serialach taki gag (o księdzu) by raczej nie przeszedł, a szkoda...
Zgłoś
Avatar
pawel13a3 2015-03-20, 20:41
Zauberer11 napisał/a:

Lubię Miodowe Lata i pewnie nie było odcinka który bym przegapił w dawnych czasach, lecz teraz zachodzi pytanie, co to robi na Sadisticu? Może wróć na kwejka i tam spróbuj?



Wstaw coś lepszego w stylu sadola to wtedy porozmawiamy. Póki co ilość założonych tematów przez ciebie jest tym samym czym ty jesteś czyli zerem... Umysłowy plankton
Zgłoś
Avatar
Enough 2015-03-20, 21:04 2
pawel13a3 napisał/a:



Wstaw coś lepszego w stylu sadola to wtedy porozmawiamy. Póki co ilość założonych tematów przez ciebie jest tym samym czym ty jesteś czyli zerem... Umysłowy plankton



Jestem na tym portalu od dobrych 5 lat, jeśli nie dłużej - wolę być biernym widzem i nie wrzucać niczego niż wrzucać takie gówna. Jak już mówiłem - won na kwejka, pajacu.

Zgłoś
Avatar
pawel13a3 2015-03-20, 21:13 4
Zauberer11 napisał/a:



Jestem na tym portalu od dobrych 5 lat



Dołączył: 2014-02-06, 18:39 - Nie rozśmieszaj mnie gimbie.

Data urodzenia: 01 Paź 1918 - to jest tylko potwierdzeniem tego że jesteś dzieciakiem, który nawet nie może podać prawdziwego wieku, bo na harda byś nie wbił. Więc zanim będziesz komuś mówił, żeby spadał na kwejka to sprawdź czy plecak masz spakowany do szkoły wraz z kolorowankami.

A na do widzenia
Zgłoś
Avatar
Zipp 2015-03-20, 21:17
Mavi napisał/a:

A wiecie, że ten "najlepszy serial w historii polskiej kinematografii" jest kalką (w sumie dość kreatywną) amerykańskiego serialu "Honeymooners"?

en.wikipedia.org/wiki/The_HoneymoonersPoland


Kolejny kurwa głowonóg, który musi się do czegoś dopierdolić. Miodowe Lata były na licencji Honeymooners, więc to chyba logiczne że nie kręcili serialu przyrodniczego.
Zgłoś
Avatar
lukasz19213 2015-03-20, 23:43
Jak nazywa się ten odcinek ?
Zgłoś
Avatar
pawel13a3 2015-03-21, 0:35 1
@up Ukryte kamery odc. 93
Zgłoś