18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Kolejne nagranie inteligentek, nagrywających i udostępniających w necie dowody na siebie. Łącznie z imieniem i nazwiskiem psiapsiółki agresywnej pizdy, która nawet się wysłowić nie potrafi


Bezstresowe wychowanie
Zgłoś
Avatar
spopovich 2023-03-14, 15:08 1
Do pieca z ta patologia
Zgłoś
Avatar
.Halman 2023-03-14, 15:11 3
Wy czasem wychodzicie z piwnicy? Co was dziwi agresja? W całej Europie tak jest, u nas jeszcze nie najgorzej, nie ma nagrań akcji ze sprzętem. Jak w Brazylii ręce łamią czy palce obcinają nie wiadomo za co to dobre i propsy a jak tu kilka lepców widzicie to dysonans poznawczy was przerasta. Wyjdzcie na miasto w nocy piątek i sobota nie takie akcje zobaczycie na żywo.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-03-14, 15:14
Jasiek93 napisał/a:


Do poprawczaka z tymi kurwami i niech je tam ruchają kijami baseballowymi.
Już tam są. Bohaterka poprzedniego filmu już zdążyła z siebie zrobić ofiarę, że niewinna a wczoraj po dostarczeniu do zakładu dla nieletnich wyła, ryczała i nawet się zesrała ze strachu. Tak ją tam powitali



Skąd info? Tzn. że trafili do poprawczaka to jest na każdym portalu, ale skąd wiesz o jej zachowaniu i o powitaniu?
Zgłoś
Avatar
Adae 2023-03-14, 16:27
.Halman napisał/a:

Wy czasem wychodzicie z piwnicy? Co was dziwi agresja? W całej Europie tak jest, u nas jeszcze nie najgorzej, nie ma nagrań akcji ze sprzętem. Jak w Brazylii ręce łamią czy palce obcinają nie wiadomo za co to dobre i propsy a jak tu kilka lepców widzicie to dysonans poznawczy was przerasta. Wyjdzcie na miasto w nocy piątek i sobota nie takie akcje zobaczycie na żywo.



Trzeba uswiadamiac spoleczenstwo, bo na przyklad w twoim miescie pedalow latacie z obsranymi dupami, a miasto obok zyja ogarnieci ludzie, ktorzy z nudow wjada i zrobia porzadek.
Zgłoś
Avatar
Magdziszka 2023-03-14, 16:39
No nie wiem, może jej się należało i też była mocna w gębie z kokeżaneczkami, a jak przyszło w pojedynkę się postawić, to wyszło, że jest pizdą. Widzimy tylko kawałek historii. Ja bym nigdy sobie nie dała tak wejść na głowę, a tym telefonem bym im zęby powybijała. I tak bym miała ryj obity i tak więc przynajmniej im bym mogła też obić... zero instynktu samozachowawczego, instynktu przetrwania, nic... dają się bić i poniżać, to są bici i poniżani.
Zgłoś
Avatar
123Jeronimo 2023-03-14, 16:59 2
Tekst na końcu złoto: "nagrane?"
Zgłoś
Avatar
artuooo1 2023-03-14, 17:13
@Anal_Intruder_69 jesteś Gabriel czy znalazłeś to nagranie?
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-03-14, 17:19
artuooo1 napisał/a:

@Anal_Intruder_69 jesteś Gabriel czy znalazłeś to nagranie?



Krążyło po grupach messengerowych.
Zgłoś
Avatar
szwarc_one 2023-03-14, 17:28
To jest jakaś moda teraz na fotoreportaże tego typu
Zgłoś
Avatar
shin69 2023-03-14, 17:50 1
przywrócić pręgierze i kary cielesne
Zgłoś
Avatar
Jasiek93 2023-03-14, 18:36
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Skąd info? Tzn. że trafili do poprawczaka to jest na każdym portalu, ale skąd wiesz o jej zachowaniu i o powitaniu?



Mam swoje źródła informacji

Zgłoś
Avatar
Siarek94 2023-03-14, 19:34
Jasiek93 napisał/a:

Mam swoje źródła informacji



Takie info, to chuj nie info. Puszczanie plotek dla atencji.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2023-03-14, 19:46 1
Takim patusiarom jeszcze aborcji zabraniacie. Może ten odpad by w ogóle nie powstał.
Zgłoś
Avatar
Gamcio1990 2023-03-14, 21:38
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Pierdolisz, między jednym a drugim można postawić znak równości.



Dokładnie.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-03-14, 21:59 1
W pis`owskiej krainie 500+ będzie coraz więcej takich akcji...
Zgłoś