18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
Gandalf-Szary 2023-03-13, 18:06
Ta kobieta nie powinna być nauczycielem. Ta sama klasa u jednego belfra będzie robiła syf tak jak na powyższym nagraniu a u innego będzie siedzieć jak mysz pod miotłą.
Zgłoś
Avatar
alahu1 2023-03-13, 18:20 6
Gandalf-Szary napisał/a:

Ta kobieta nie powinna być nauczycielem. Ta sama klasa u jednego belfra będzie robiła syf tak jak na powyższym nagraniu a u innego będzie siedzieć jak mysz pod miotłą.



Bez urazy, ale co to za pierdolenie? To nauczyciel ma się dostosować do wyszczekanych bachorów? Za takie akcje gówniak od razu powinien być zawieszony w prawach ucznia i mieć to wpisane w papiery + ewentualnie kurator, no i starzy gówniaka pokrywają koszty procesu. Wpierdol od starego i jebane płatki śniegu topią się jak wiosennym popołudniem.
Zgłoś
Avatar
Suguru 2023-03-13, 18:23
4Lokalny2Chłopaczek0 napisał/a:

Oj tam taki zawód nauczyciela To tylko przemoc psychiczna, popisują się. A może to przez szczepionki??



a moze zamknij morde.
Zgłoś
Avatar
SzynkaZBiedronki 2023-03-13, 18:26 1
voodoo_16 napisał/a:

Ciekawe czy na kasie w zabce beda tacy wyszczekani za 10 lat



Nie będą, bo za 10 lat wszystkie kasy w żabce będą w pełni zautomatyzowane.
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2023-03-13, 18:26 9
buddyb napisał/a:

A co ma nauczyciel zrobic ? Uderzyc ? To zaraz kuratorium i sad sie wezma... Wywalic ze szkoly ? Nie ma za co... nawet jak dziecko obraza nauczyciela. przypomnijcie sobie pare lat temu sprawe jak dzieciaki zakladali nauczycielowi na glowe smietnik..... Jedyne co moze zrobic nauczyciel to obnizyc ocene z zachowania... taki wspanialy system nauczania mamy....


Szczerze? Oczywiscie ze takie szczochy powinny ponosić najwyższe konsekwencje wlacznie z solidnym wpierdolem w domu od starych. Problem w tym, ze wpierdol w duzej mierze powinni dostac rodzice, ktorzy maja w chuju takie zachowania swoich dzieci i staną jeszcze w obronie.

Natomiast z drugiej strony poruszyłeś fajny temat braku konsekwencji, bo taki fajny system szkolnictwa jest. I tutaj dojde do momentu, jak sobie przypomne czasy jak to ja bylem uczniem i jak ja sobie przypomne co niektorzy pokurwieni nauczyciele (a w glownej mierze nauczycielki, ktore byly albo starymi pannami ktore chuja widziały 30 lat temu, albo furiatki slabo ruchane przez starego w domu) wyrabiali aby zatorowac czlowiekowi furtkę na lepsza szkole, ewentualnie aby dopierdolic mlodziezy powodując u nich wrzody i załamanie nerwowe to mnie krew zalewa a jednoczesnie powoduje pusty smiech jak widze dzisiaj taka niezaradność. Kiedyś kurwie potrafiły ze zwierzęcych pobudek gnoić jednostki i wychodzic z zalozenia ze ich przedmiot jest NAJ bo jak nie to nadejdzie ciemna apokalipsa,nie przyjmując do wiadomosci ze ktos nie jest wybitnie zdolny/nie wiąże przyszlosci z jego przedmiotem. O nieudolnych próbach rozwiązania problemow ze słabszymi psychicznie dzieciakami, ktore byly jezdzone psychicznie przez rówieśników - na zasadzie „niech kazdy wstanie i powie co mu sie do konkretnej osoby nie podoba i co o niej mysli” - sam bylem swiadkiem podobnych scen wielokrotnie za mojej edukacji.
Takze - gowniary do smietnika, a nauczycielom z bolem serca - chuj wam w dupe, karty jak widac moga sie w zyciu odwrócić. Kiedys napierdalali linijkami po łapach za byle chuj, potem stosowali bardziej wyrafinowane metody terroru i presji psychicznej. Teraz zmagajcie sie z takim samym chujstwem sami. Niespecjalnie mi szkoda nauczycieli.
Zgłoś
Avatar
crookla 2023-03-13, 18:26 3
Zapi93 napisał/a:

Ale patologia. Wychowywanie płatków śniegu i ludzi bezkarnych prowadzi właśnie do czegoś takiego, plus te ostatnie głośne pobicia za nic. Pod pręgierz po 10 batów na gołe plecy i zamknie ten ryj lampucera jedna z drugą



a tam pierdolisz 20 lat temu jak byłem w szkole też takie akcje miały miejsce tylko nikt tego nie nagrywał
Zgłoś
Avatar
juve1974 2023-03-13, 18:34 1
Do piachu!
Zgłoś
Avatar
_................_ 2023-03-13, 18:34
Patologia w chuj, ale to całe pierdolenie o bezstresowym wychowaniu jest jeszcze głupsze. Nie wiem, może wy urodziliście się po 2000 roku i nie pamiętacie jaka dawniej była patologia, ale tego typu chujowe akcje to coś normalnego dla patologii.

Takie dzieci są po prostu ofiarami swoich rodziców i środowiska w jakie trafiają. Patole się kumulują, i jak szkoła ma to w dupie i daje przyzwolenie na takie krzywe akcje, to dziecko czuje się przez to popularniejsze i silniejsze i będzie jeszcze mocniej odpierdalać.

Plucie do kawy nauczycielom, chamskie odzywki, czy szarpanie z nauczycielami dawniej nikogo nie zaskakiwały.

Problem w tym, że dawniej taka patologia była tylko popularna na swoim osiedlu, czy w patoklasie którą już kolejny raz powtarza taki patol, a dziś takie patodzieci wrzucają to do neta, bo chcą być fajni i popularni jak ich idole, jakieś patozyniaki gwiazdy patomme, zwyrole i inne osoby które wybiły się właśnie dzięki patologii i kręceniu afer.
Zgłoś
Avatar
pullup 2023-03-13, 18:41 1
docent69 napisał/a:

Potrzebowałbym około 15 minut "rozmowy" z tą ekipą, żeby taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła...



tam wystarczy rozdać po jednym i kłaniają się w pas przez reszte życia
Zgłoś
Avatar
antoniosanchez 2023-03-13, 18:44
kto wie z jakiego regionu to szkoła??
Zgłoś
Avatar
CzapajewG 2023-03-13, 18:45 1
docent69 napisał/a:

Potrzebowałbym około 15 minut "rozmowy" z tą ekipą, żeby taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzyła...



I co Ci z tego 15 minut, z dojazdem na sor? jak to bydło zawsze atakuje w grupie.
Zgłoś
Avatar
WS46 2023-03-13, 18:50 1
Widzicie do czego prowadzi picie alkoholu i ćpanie podczas ciąży? To jest efekt zbyt "luźnego" postępowania ich rodziców. Oni nie wiedzą, że za kilka-kilkanaście lat będą sprzątać co najwyżej kible. Do wszystkich którzy twierdzą, że z tego czegoś "coś" wyrośnie - jesteście w wielkim błędzie - zastanówcie się, do czego oni się będą nadawać, jeżeli ich wiedza na temat życia i pracy stoi na zerowym poziomie i na dodatek zamiast robić postępy to się cofają.
Zgłoś
Avatar
joti 2023-03-13, 18:51
crookla napisał/a:

a tam pierdolisz 20 lat temu jak byłem w szkole też takie akcje miały miejsce tylko nikt tego nie nagrywał



Ja w SP byłem 30 lat temu i było również podobnie, jak nie gorzej. Pamiętam nawet jak jedną nauczycielkę ktoś kopnął w plecy gdy schodziła ze schodów i trafiła do szpitala (nie byłem to ja). Chodziłem do SP34 w Warszawie.
Zgłoś
Avatar
Gandalf-Szary 2023-03-13, 18:54 1
alahu1 napisał/a:

Bez urazy, ale co to za pierdolenie? To nauczyciel ma się dostosować do wyszczekanych bachorów? Za takie akcje gówniak od razu powinien być zawieszony w prawach ucznia i mieć to wpisane w papiery + ewentualnie kurator, no i starzy gówniaka pokrywają koszty procesu. Wpierdol od starego i jebane płatki śniegu topią się jak wiosennym popołudniem.



Widzisz moja klasa też do najgrzeczniejszych nie należała, też robiła syf, a mimo to na dwie godziny w tygodniu klasa zamieniała się w grzeczne aniołki. Jedna nauczycielka wprowadziła taką musztrę że przez 45 minut klasa siedziała wyprostowana z rękami na blacie. Sytuacja na filmie to na pewno nie pierwszy dzień szkoły, nauczyciel pozwalało sobie wejść na głowę, a towarzystwo z czasem pozwoliło sobie na coraz więcej i więcej. Oczywiście ich nie bronie, ale to trochę tak jak z tym że okazja czyni złodzieja.
Zgłoś
Avatar
Sawix 2023-03-13, 18:54 2
Ja pierdole .Ja byłem łobuzem w szkole ale szacunek i pokora przez osobami starszymi zawsze była . Te ibmecyle przedstawione na filmie to dno totalne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie