18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Diadem 2024-09-07, 23:03
CzerstWybut napisał/a:

Następny glupek z narracją dziennikarza telewizji proniemieckiej. Przystępując do unii, wchodziliśmy na innych umowach i zasadach. Trzeba być albo głupkiem z iq 40 albo albo urodzić się po 2004 roku zeby tego nie wiedzieć.


Nie bądź czerstwy. Przecież wyraźnie napisałem, może dlatego trzeba z tej Unii wyjść, a Ty tu jakieś elaboraty piszesz, których i tak nikt nie czyta.
Zgłoś
Avatar
Kameleon92 2024-09-08, 8:23
Mamerikan drim
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-08, 10:07
CzerstWybut napisał/a:

To jest efekt wieloletniego prania mózgu z jednej strony przez hollywood a znowu z drugiej to sranie na Polskę przez takie gówno jak gazeta wyborcza, onet, nesweek itp. Wmawianie młodym jak mają źle, chujowo i bez perspektyw, co jest kompletną bzdurą. Ten trend utrzymuje sie od czasów jak weszliśmy do unii aby obrzydzić Polakom życie w kraju i żeby wyjeżdżali na zachód jako tania, wykształcona, oraz dobra jakosciowo siła robocza. Niestety lewicowy świat im pomaga w tej całej chujni.
Już niedługo likwidacja jakichkolwiek wartości patriotycznych w szkołach, nauczanie historii według UE, zakaz marszu 11 listopada itd. Młodzi mają być Europejczykami, czyli bezmyślną, bez wartościową masą roboczą.



Polski problem, to leżąca oświata, wojsko i służba zdrowia. Mamy rozmontowane filary państwowości. Wykształcenie dziś się kupuje. Nauczyciel robi łaskę, że uczy, uczeń ma wyjechane na szkołę i żadnych obowiązków. Brakuje ludzi do pracy, a to co jest w ogóle nie jest przystosowane do życia. Tępe, roszczeniowe. Ciemność widzę.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-08, 16:50
Tak działa magia Hollywood, to zostało jeszcze po komunie, ludzie oglądali (i nadal oglądają) filmy i seriale z USA i idealizują sobie życie w tym kraju, można to poznać po pytaniach konkretyzujących gdzie ci młodzi ludzi nie wiedzą co odpowiedzieć bo ich wyobrażenia o tym kraju są ogólnikowe zbudowane z ładnych obrazków jakie utkwiły im w pamięci.
Zgłoś
Avatar
RumcajsTrzeci 2024-09-08, 21:15
Ameryczka zasrana. Nie ciągnie mnie tam wcale. Przepych, hedonizm, a w co większych miastach biedota na ulicach z rozłożonymi namiotami i materacami. Strasznie dużo takich nierówności społecznych.
Zgłoś
Avatar
Wacław 2024-09-08, 22:54
A.eryka Los Angeles hehe idiotki
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-09, 8:40
Ja to się mogę zrzucić na bilet.
Zgłoś
Avatar
mrpikkon 2024-09-09, 14:03
Nazhir napisał/a:

Jeszcze jest jedna, ważna rzecz - USA nie grozi żadna wojna. Nikt ich nie napadnie.



ich nikt, sami się pozabijają w wojnie domowej.
Zgłoś
Avatar
samuraxo 2024-09-15, 2:32
CzerstWybut napisał/a:

To jest efekt wieloletniego prania mózgu z jednej strony przez hollywood a znowu z drugiej to sranie na Polskę przez takie gówno jak gazeta wyborcza, onet, nesweek itp. Wmawianie młodym jak mają źle, chujowo i bez perspektyw, co jest kompletną bzdurą. Ten trend utrzymuje sie od czasów jak weszliśmy do unii aby obrzydzić Polakom życie w kraju i żeby wyjeżdżali na zachód jako tania, wykształcona, oraz dobra jakosciowo siła robocza. Niestety lewicowy świat im pomaga w tej całej chujni.
Już niedługo likwidacja jakichkolwiek wartości patriotycznych w szkołach, nauczanie historii według UE, zakaz marszu 11 listopada itd. Młodzi mają być Europejczykami, czyli bezmyślną, bez wartościową masą roboczą.



Patrioci to zapewne PISdowcy według ciebie, oni zawsze tak pierdolą, a z Polski zrobili pośmiewisko, z Polaków niewolników.
Mam w pizdzie twoje wartości patriotyczne i wiedzę o historii. Koniec zapierdalania za miskę ryzu.
Ma sie Polakom dobrze zyć jełopie, bo historia i patriotyzm im nie pomogą w tym zeby mieli co jeść patałachu pisdowcu hehe.
Zgłoś