18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
xmikexpl 2015-11-03, 21:09 1
a mi się wydaje, że to fake. Że merc stał rozbity już na stacji, oni podjechali pod niego, maskę otworzyli dym poleciał z gorącej wody i wielkie mi wydarzenie. Zobaczcie że zatrzymał się na końcu z kamerą tak, żeby nie widać było lewego przodu dostawczaka. Moje przypuszczenia...
Zgłoś
Avatar
chuberd 2015-11-03, 21:22 1
Brawo TY... brawo JA
Zgłoś
Avatar
devilmannek 2015-11-03, 21:28
100% nie fejk, mieszkam w Gorzowie, czasami tamtędy jadę, ten merc tam stoi już szmat czasu.
Zgłoś
Avatar
3run 2015-11-03, 21:37 5
Cytat:

a mi się wydaje, że to fake. Że merc stał rozbity już na stacji, oni podjechali pod niego, maskę otworzyli dym poleciał z gorącej wody i wielkie mi wydarzenie. Zobaczcie że zatrzymał się na końcu z kamerą tak, żeby nie widać było lewego przodu dostawczaka. Moje przypuszczenia...



podejrzewanie tych patoli o tak wysublimowany fejk chyba nie ma racji bytu :p
Zgłoś
Avatar
kacaraba 2015-11-03, 21:53
xmikexpl napisał/a:

a mi się wydaje, że to fake. Że merc stał rozbity już na stacji, oni podjechali pod niego, maskę otworzyli dym poleciał z gorącej wody i wielkie mi wydarzenie. Zobaczcie że zatrzymał się na końcu z kamerą tak, żeby nie widać było lewego przodu dostawczaka. Moje przypuszczenia...


Weź sobie przewiń trochę, widać jak Merc stoi cały nieuszkodzony
Zgłoś
Avatar
Ruli 2015-11-03, 22:46
Rudy z blok ekipy podpierdalacz pewnie się rozjebie tak w kolejnym odcinku
Zgłoś
Avatar
patros 2015-11-03, 23:59 1
Moje miasto takie piękne
Zgłoś
Avatar
wojtek326 2015-11-04, 1:34
Po prostu Gorzów.
Zgłoś
Avatar
Gambi 2015-11-04, 3:18
Kierowca cham i prostak? Niech płaci do usranej.
Zgłoś
Avatar
lukasione 2015-11-04, 3:18 1
Znajdźcie sobie na Facebooku profil "Max Wichura" - to właśnie "kierownik".
Zgłoś
Avatar
sawbur 2015-11-04, 10:26 1
Jesuz napisał/a:


A właściciel Merca ma polisę w ProAma wg www.ufg.pl:



Co za różnica czy OC ma właściciel merca czy nie? Ryży z dostawczaka odjebał, pójdzie z OC dostawczaka ryżego, chyba że jechał tym dostawczakiem na nielegalu to jego ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania dla właściciela merca.
Zgłoś
Avatar
IOI 2015-11-04, 12:22 1
nie rozumiem debili ktorzy wrzucja tu info o ubezpieczeniu pojazdu. nikogo to kurwa nie interesuje!!!
a nawet jesli znajdze sie ktos taki to sam sobie sprawdzi, to nie sa tajne dane do ktorych ma dostep tylko jakis jesuz czy inny chuj.
Zgłoś
Avatar
Respektuj 2019-07-31, 8:28
A gdyby zamiast tego auta ktoś by tam stal? Np matka z dzieckiem ktora zatrzymala się na chwila żeby dziecku buta zawiązać? Auto sie wyklepie albo kupi drugie a zdrowia ani życia się nie zwróci
Zgłoś