18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Sfash 2013-01-31, 12:07
A jakby tak to usmażyć i podać z cytrynką?
Zgłoś
Avatar
clipper 2013-01-31, 16:16
@Ginekolog Ryba mięsożerna żywi się czym? Roślinami? W dodatku to jest łańcuch pokarmowy. Pająkowi dasz sałatę tak? Albo nasypiesz mu Pedigree. A my ludzie to co? Nie zabijamy zwierząt? Drób, wieprzowina, wołowina... Chyba że żyjesz z myślą że jesz to co samo zdechło.

A to są ryby Pacu, Piranie mają dolną szczękę wysuniętą.
Zgłoś
Avatar
kokz666 2013-01-31, 17:00
Głos mozecie wyłączyć
Zgłoś
Avatar
chlop 2013-01-31, 17:11
Dzemik napisał/a:

up@ Idź odwiedź szkołę, już czeka nauczycielka ze słownikami.


no widzisz słoneczko mam tablet i nie ma polskich liter
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2013-01-31, 19:38
Coś mi się zdaje że to Skierniewice i sierżant Umiński.
Zgłoś
Avatar
sombrero 2013-01-31, 20:29
Samuraj01 napisał/a:

Łakomczywa


co to wogóle za słowo -_-
Zgłoś
Avatar
fallen heart 2013-01-31, 21:59
nie ma jak drowning pool
Zgłoś
Avatar
Kaef 2013-01-31, 23:01
ScrappyCoco napisał/a:


Tak już jest kochana na tym świecie, ze istnieje łańcuch pokarmowy i to, że jedne zwierzęta żywią się innymi to nie jest sadyzm. Co jest gorsze poświęcenie żywego organizmu, czy śmierć głodowa innego?

To jest misiu za małe akwarium i wygłodzone ryby, tu nie ma łańcucha pokarmowego ani natury. Jakbyś był trzymany w za małej klatce i nie karmiony to też byś gówno jadł jakby Ci ktoś wrzucił.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-01-31, 23:02
Ginekolog napisał/a:

Ciebie debilu to powinni powiesić za dodanie tego filmu. Tego co wrzucił szczura do akwarium powinno sie tam wsadzić na 3 zdrowaśki. Ot co !!! Precz z sadyzmem nad zwierzętami, a ludzi to nawet można ćwiartować żywcem. Pozdrawiam


Ja pierdol... a myślisz, że w jaki sposób działa natura? Przyroda jest brutalna, tygryski wpieprzają zebry, aligatorki jakieś bawoły czy co tam podejdzie do rzeki, a piranie inne rybki. A że zamiast rybki była mysz... ocalała jakaś inna rybka, mówi się trudno. Na National Planet ani Animal Planet jednak nie pokazują krwawych scen z przyczyn oczywistych więc nawet nie masz jak tego sprawdzić nerdzie.
Zgłoś
Avatar
Entej 2013-01-31, 23:05
Kurwa do tego nadaje sie tylko jedna piosenka Exodus - Piranha !
Zgłoś
Avatar
jabolowy-jazzman 2013-01-31, 23:29
zawsze szkoda mi tych myszy. w naturalnym środowisku takie zdarzenie nie miałoby miejsca. nie rusza mnie jak jakiś jastrząb czy sokół rozrywa takiego gryzonia, nawet jakby się w jego wnętrznościach miał wymazać, ale jest coś chorego i niepokojącego w ludziach, którzy wrzucają taką mysz do wody "na żywca" jako karmę, nie dając gryzoniowi żadnych szans. W sumie nie jest to sadystyczne a podpada pod dewiację. Nie zdziwię się, jeśli po jakimś czasie klienci do tego fapią. Nie ma piwa, wrzućcie walkę gryzoni, gdzie obydwoje mają szansę, to browar poleci. Rzekłem.
Zgłoś
Avatar
snik0 2013-02-01, 7:25
chlop napisał/a:


no widzisz słoneczko mam tablet i nie ma polskich liter


trza było nie kupować chińskiego gówna, a jak jakimś cudem masz coś markowego z polskim menu to polskie znaki masz przytrzymując odpowiadającą mu literkę np trzymasz "a" i piszesz "ą"
Zgłoś
Avatar
SrogiSrom 2013-02-01, 12:44
Hehe mój pająk tyle się nie pierdoli z myszką
Zgłoś
Avatar
dominik_nufc 2013-02-01, 19:53
Ciebie też bym wjebał do basenu z aligatorami. Związanego. Stałbym na brzegu z zegarkiem w ręku i liczył Ci czas...
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-02-02, 14:09
Zobaczyłam ten z dupy wzięty tytuł i z góry wiedziałam, że piwa nie będzie. Znasz ty kurwa polski?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie