18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
MaxLosI 2019-11-09, 17:54
Trole wychodzą na gody
Pilnujcie swoich tyłów...
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2019-11-09, 19:08
Pojawił się nowy "powiew świeżości" na Oxford Street .
Zgłoś
Avatar
gaaad 2019-11-09, 20:25
Widzialem go w Londynie w okolicach Vauxhall Bridge
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2019-11-09, 20:40 2
No nic dziwnego, że LeLalaola ma tutaj konto premium. Dorabia tak po zmywaku jebany, to go stać.
Zgłoś
Avatar
ZaSwojePiję 2019-11-09, 20:45 7
wilkoala napisał/a:

Tak, lepiej zagłosować na PiS bo przecież jest taki zupełnie inny i dobry.
Mnie takie pojeby nie przeszkadzają, niech sobie żyją dalej i zostają pojebami, tego się nie zmieni.
Prawdę mówiąc to wolę takiego nieszkodliwego pojeba od nacpanego fetą sebixa w koszulce ze znakiem Polski walczącej, którego to symbolu nie rozumie za grosz.
I nawet możecie mnie zmieszać z błotem, ale gdybym miał wybierać pomiędzy PiS a PO, o zdecydowanie wybieram PO.



Niby po 30, a debil niczym gimbus.
PO powinno się zlikwidowac tak samo jak PiS, ale po tym co odjebalo PO przez 10 lat na rzecz naszego narodu, to kazdy glosujacy na nich powinien dostawac lepe na pysk.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-09, 21:14
wilkoala napisał/a:

Mnie takie pojeby nie przeszkadzają, niech sobie żyją dalej i zostają pojebami, tego się nie zmieni.
Prawdę mówiąc to wolę takiego nieszkodliwego pojeba od nacpanego fetą sebixa w koszulce ze znakiem Polski walczącej, którego to symbolu nie rozumie za grosz.
I nawet możecie mnie zmieszać z błotem, ale gdybym miał wybierać pomiędzy PiS a PO, o zdecydowanie wybieram PO.



Może własnie takim pojebem jeste s. Ja tam wole by wyewać takie chwasty i przesadzić do szpitala.
Zgłoś
Avatar
PuszczykTL 2019-11-09, 21:56 2
Rafalala już takie stare?
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2019-11-10, 10:24 1
ZaSwojePiję napisał/a:

Niby po 30, a debil niczym gimbus.
PO powinno się zlikwidowac tak samo jak PiS, ale po tym co odjebalo PO przez 10 lat na rzecz naszego narodu, to kazdy glosujacy na nich powinien dostawac lepe na pysk.



Czytaj ze zrozumieniem, napisałem że w wypadku braku innej opcji niż PiS i PO ,wybrałbym PO.
Głosowałem na Konfederacje, mimo że nie do końca mi po drodze z ich programem.

poligon6 napisał/a:

Może własnie takim pojebem jeste s. Ja tam wole by wyewać takie chwasty i przesadzić do szpitala.



Czyżby chciwy wyznawca jedynej słusznej opcji?
Chwasty wyrywaj wśród sobie podobnych pasożytów społecznych, miejmy nadzieje że i ciebie ktoś w końcu wyplewi.
Zgłoś
Avatar
Huherko 2019-11-10, 11:21
Ja piernicze ... Natalia, zobacz co narobiłaś, przy wigilijnym stole też wszystko do poziomu polityki sprowadzasz? Wszystko było w normie (sadystycznej, ale w normie) i wchodzi taka Natalia, widzi transwestyte i kojarzy jej się ze Schetyną czy innym Kaczyńskim ... i atmosfera poszła się kochać na ulicę ...

... Poszła na zad do kuchni !!!
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-11-10, 12:22
NataliaW napisał/a:

Większość tu się śmieje, a nawet gardzi takim dziwolągiem a potem idzie glosowac na PO, razem, nowoczesna, sld-na partie które gloryfikują takich odmiencow... Nie rozumiem takiej logiki



dobrze piszesz, logika jak u faceta więc wyjątek jesteś,
a jeśli jesteś facetem to huj ci w ....
Zgłoś
Avatar
Plastykpl 2019-11-10, 12:29 1
Tej lasce niczego nie brakuje, nawet dekoltu murarza.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-11-10, 18:12
Takiego stężenia pedałow na sadisticu się nie spodziewałem.
Zgłoś