18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
SupremeLeader 2021-01-01, 21:02 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Co to jest kurwa Lacoste???



Po naszemu to forfiter.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-01-01, 21:18
H zgubiłeś....
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2021-01-01, 23:25
Głupi, łysy, chuj.
Zgłoś
Avatar
ParaAlex 2021-01-02, 0:31
Żadne tam lansowanie się marką Lacoste bo skóry to ja tam nie widzę XD
Zgłoś
Avatar
gr3go 2021-01-02, 9:14
zjadłbym takiego gada ,ciekawe jak smakuje:)
Zgłoś
Avatar
Tryper 2021-01-02, 16:07 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Wiedziałem, że jakiś debil coś podobnego napisze.,...
Nie patrzę na markę. Ubranie mi pasuje, kupuję. Nie ma znaczenia dla mnie nadruk...
A wręcz odwrotnie. Nie lubię ubrań z logo jakiejkolwiek firmy.
Więc pierdolnij się w łeb... niewolniku marketingu.
Zanim coś kupujesz do ubrania sprawdzasz na wiki historię firmy???



Dobrze ci napisał, więc przestań spinać dupę, jak obrażony dzieciak.
Zgłoś
Avatar
octave25 2021-01-02, 17:17 1
gr3go napisał/a:

zjadłbym takiego gada ,ciekawe jak smakuje:)



Smakiem przypomina kurczaka, ale jest znacznie smaczniejszy.

Zgłoś
Avatar
kooloo 2021-01-02, 17:23 1
Hollow_Man napisał/a:

w sklepach na wage raczej tego nie zobaczysz, musiał byś zacząć się ubierać gdzie indziej.



Dokladnie typowe ciuchy dla pedalow wiec normalni ludzie moga nie wiedziec
Zgłoś
Avatar
donger 2021-01-02, 21:23
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Co to jest kurwa Lacoste???



Marka odzieżowa jak inne "luksusowe" dla debili, gdzie za t-shirt płacisz 400 zł. Stworzona dla buraków zarabiających 5 tys miesięcznie, aby Ci mogli się podlansować tym, że stać ich na znaczek na koszulce. Taki lansik - ah zarabiam 2x więcej niż przeciętny obywatel to podkreślę to zjebanym znaczkiem na ubraniu



Marka odzieżowa jak inne "luksusowe" dla debili, gdzie za t-shirt płacisz 400 zł. Stworzona dla buraków zarabiających 5 tys miesięcznie, aby Ci mogli się podlansować tym, że stać ich na znaczek na koszulce. Taki lansik - ah zarabiam 2x więcej niż przeciętny obywatel to podkreślę to zjebanym znaczkiem na ubraniu

Zgłoś
Avatar
burn1878 2021-01-03, 22:23
donger napisał/a:

Marka odzieżowa jak inne "luksusowe" dla debili, gdzie za t-shirt płacisz 400 zł. Stworzona dla buraków zarabiających 5 tys miesięcznie, aby Ci mogli się podlansować tym, że stać ich na znaczek na koszulce. Taki lansik - ah zarabiam 2x więcej niż przeciętny obywatel to podkreślę to zjebanym znaczkiem na ubraniu

Marka odzieżowa jak inne "luksusowe" dla debili, gdzie za t-shirt płacisz 400 zł. Stworzona dla buraków zarabiających 5 tys miesięcznie, aby Ci mogli się podlansować tym, że stać ich na znaczek na koszulce. Taki lansik - ah zarabiam 2x więcej niż przeciętny obywatel to podkreślę to zjebanym znaczkiem na ubraniu



Typowy efekt wyparcia rzeczywistości.
Tacy jak ty próbują wmówić sobie, że jeśli istnieje coś, na co mnie nie stać, to jest to głupie i stworzone dla buraków co zarabiają 5 tys miesięcznie.
Nie wiem co robisz i gdzie mieszkasz, ale 5 tys zł to nie jest dużo. Buty za 430 zł z obrazka to nie jest dużo. Spodnie za 269 również to nie jest dużo i koszulka za 329 zł to również nie jest dużo. Weź pod uwagę, że są ludzie, którzy zarabiają na tyle dużo, że te ubrania z obrazka za łącznie 1000 pln to dla nich 2-3 dni pracy, czyli tyle, ile dla niektórych 250 pln z obrazka obok.
Poza tym podstawowym elementem wyparcia jest są dwa niezwykle istotne aspekty. Pierwszy to jakość. Koszulka za 329 zł jest wykonana z lepszych materiałów, częściej też lepiej leży i nie spierze się po 3 praniach. Ponadto ten wyśmiewany przez niektórych 'znaczek/logo' to niezwykle istotny aspekt psychologiczny, wykorzystywany na podświadome wywoływanie pewnych emocji u innych. Dla kobiet, często jest to jeden z pierwszych sygnałów, ze nie mają do czynienia z przegrywem, dla którego 430 zł na buty to dużo. Za to dla przegrywów to sygnał, że w tym momencie może ich zapiec dupa.

Podsumowując powyższy, jeden z najbardziej debilnych memów jakie mogą istnieć. - Cukierberg ma status i jest na tyle rozpoznawalną postacią, ze zwyczajnie może mieć wywalone na to co nosi, bo osiągnął szczyt w hierarchii społecznej. Nie musi nic nikomu udowadniać, więc ma komfort tego, by mieć wyjebane. Koleś co zarabia 5,10-20 tys miesięcznie, musi się czymś wyróżnić/nadrobić. Jesteśmy tylko zwierzętami stadnymi, podlegamy prawom natury w nie mniejszym stopniu niż zwierzęta, więc potrzeba pokzania się, zaimponowania, wyróżnienia, podniesienia wartości to coś najbardziej naturalnego i zdrowego co może być, jesli więc ktoś nie potrafi tego zrozumieć, jest debilem, albo zazdrosnym przegrywem z syndromem wyparcia.
Zgłoś