18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Sytuacja miała miejsce w nocy na toruńskim Bulwarze filadelfijskim. Najebany koleś nie mógł zrozumieć że laska nie chce już z nim gadać, więc jebnął jej sie na maskę ;p Mimo że laska odpaliła spryskiwacz (koleś oblizał się tylko), przejechała z 400 metrów, to typek uległ dopiero straży miejskiej. Patrzyliśmy na to żałując że dziewczyna nie jebneła nim o asfalt..



Teraz już wiem czym jest miłość
Zgłoś
Avatar
Tsatsulow 2011-07-02, 10:59 2
masz chujowe skojarzenia
Zgłoś
Avatar
madr 2011-07-02, 13:01 2
Świat byłby o wiele lepszy jakby kobiety chciały się tak samo ruchać jak my. A tak to jest ogromny popyt a podaż straszliwie mała, stąd te wszystkie wojny.
Zgłoś
Avatar
Danna 2011-07-02, 15:01 2
@up

Kobiety chcą się r*chać, ale nie z Tobą...
Zgłoś
Avatar
madr 2011-07-03, 14:35
@Danna: to dlaczego ja i większość facetów chce ze wszystkimi ?

Jak jesteś gejem to masz kluby możesz sobie ciupciać za darmo aż ci kuśka odpadnie a z dupy zrobi się wiadro.

A jak jesteś normalny to płać za seks ?!
Coś tu kuźwa bozia popierdoliła na tym świecie, skoro ta bozia nie lubi homosiów to dlaczego tak im życie ułatwia ?
Zgłoś
Avatar
Danna 2011-07-03, 15:45
Nie wiem, zapytaj siebie i większość.
Jak tak cały czas chcecie się r*chać i chcecie ze wszystkimi to bądźcie gejami, co za znaczenie? Tak samo jakby każda kobieta miała się r*chać z byle kim (np. z wami)...

Nie jestem gejem, jak już to lesbą. ;]

A Bozi nie ma.
Zgłoś
Avatar
madr 2011-07-03, 16:27 1
@up, nie miała tylko chciała... bo to tak samo ze mną jakby mnie wsadzić do gej klubu nie było by to przyjemne, ale ci goście się tam pierdzielą i sprawia im to radość

Problem jest w głowie a nie w cipie, dlaczego mnie się każda podoba i sama widzisz komenty że jak jest gruba baba albo brzydka to i tak piszą goście że by zaruchali jakby dała. A wymagania facetów spełnia 90% kobiet kobiet spełnia 5% facetów a i wtedy MOŻE.
Zgłoś
Avatar
Danna 2011-07-03, 17:48
W sumie to rację masz.
Faktycznie trudno o znalezienie nimfomanki..
Zgłoś