18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
JaTylkonaChwile 2020-07-06, 17:42
shoe5maker napisał/a:

Ludzi brzydzą psy liżące się po dupach, ale całus takiej kobiety już nie.



jak nie widzisz roznicy to masz problem.
Zgłoś
Avatar
janlew 2020-07-06, 18:01
JaTylkonaChwile napisał/a:

jak nie widzisz roznicy to masz problem.


Nie chodzi o to że ona robi coś złego, tylko że robi to publicznie i za pieniądze. Natomiast pies w mieszkaniu, to obrzydliwość do zrzygania.
Zgłoś
Avatar
Belweder 2020-07-06, 18:01 2
janlew napisał/a:

Nie mam TV, i właśnie dla tego nie jestem spierdolonym lewakiem.
Nie chciało PO islamistów przyjąć w ogromnych ilościach, w tym w połowie czarnych? Chciało.
Nie stawiali tęcz pedałom? Stawiali.
Ja to, i jeszcze wiele pamiętam, bo nie pierze mi mózgu TV, dzięki czemu nie mam pamięci rybki akwariowej i poglądów lewackiego pajaca



To postawili sobie tęczę pedałom, co za różnica i kogo to obchodzi normalnego? Ilu tych pedałów dziennie musisz "znosić" i ilu w ogóle codziennie widujesz? Gwałcą Cię za rogiem sklepu gdzieś? Po prostu pytam, bo teraz jest to taki "gorący temat" a ja w ogólę nie mam kontaktu z takimi ludźmi na codzień, więc może ze mną coś nie tak. CD projekt red też sobie flagi ustawili, i mnóstwo innych firm, z których rzeczy na codzień korzystasz i co z tym robisz? Gadasz jak typowy użytkownik TV i gówna w głowie nasranego przez TVPis. Islamistów/uchodzców/cyganów itp. przyjęło wiele krajów, i Polska nawet gdyby ich przyjęła(a cyganów i ukraińców nie mamy?) to i tak by stąd spierdalali w podskokach bo socjal to by im się nie spodobał. A jeszcze by pewnie nie raz wpierdol obskoczyli od kibolów itp. Osobiście to chyba bym wolał mieć garstkę tych uchodźców, którzy i tak by spierdalali do Niemiec ale też za to dostawać minimalną krajową taką jak ma Francja czy Niemcy czyt. 1.5 tyś euro czyli na nasze jakieś 6500 zł. Ceny mają troszeczkę większe i ludzie nie są tak upodleni jak w Polsce.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-07-06, 20:38 2
Gamera napisał/a:

Pomyliłeś się. Grill u Kuchcińskiego



Na grillu u Kuchcińskiego 16 lat to górna granica....
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-07-06, 22:18
Materiał na gównianą żonę
Zgłoś
Avatar
adi_k0 2020-07-07, 10:24 3
janlew napisał/a:

Hahaha bohatera Trzaska ci obraził? Niby czym? Przecież wy jesteście odbyciarze. Trzasku chce nasprowadzać pedałów, murzynów i islamistów, i włazić im w dupy tak głęboko, aż zrobi z Polski burdel jak we francji. No ale czego się spodziewać po synu konfidentki z SB



Kurwa jaki ty jesteś głupi to nie mam pytań. Nie da się nasprowadzać pedałów, murzynów i islamistów bo ich tu nic nie przyciągnie, a jak ktoś ich przywiezie to od razu spierdolą, taka tu jest chujnia. No ale to musiałbyś mieć IQ większe od numeru buta żeby to ogarnąć. I taki debil ma prawa wyborcze...
Zgłoś