18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
qhash 2012-11-11, 16:23
CanesPL napisał/a:



Obrazek

Gdzie się wpierdoliły? Od wejścia na pasy do uderzenia minęły cztery sekundy. Kierowca był ślepy, a biorąc pod uwagę kraj, raczej najebany.



no i co z tego? mógł być najebany, zagapić się, zasłabnąć, hamulce nie zadziałały i tysiąc innych powodów, dla których trzeba zachować ostrożność jak się wchodzi na pasy

ludzie na przejściach zachowują się jak barany, po prostu idą przed siebie nie zważając na nic
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-11-11, 16:28
Tak to jest z BERETAMI- wszędzie sie wpychają wszędzie włażą pierwsze , przy przejściu nawet się nie rozglądają czy coś jedzie bo dama idzie wszystko STOP.-święte krowy k*rwa do Indii !! A jak kolega widział jakiś samochód co sie zatrzymuje w 4 sekundy to gratuluje! Ja tylko berety widziałem w życiu co z odległości 4 sekund od nadjeżdząjącego pojazdu wchodzą na jezdnie-za Mojżesza sie mają ku*wa?? co wszystko się rozstąpi? A od wejścia na pasy do uderzenia może mineły 4 sekundy ale to sie nie w czasie a w metrach podaje a w metrach to był-rzut beretem - tak blisko:)
Zgłoś
Avatar
Madmartigen 2012-11-11, 16:30
spontaniczna walka z moherami
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2012-11-11, 16:38
Double Kill!
Zgłoś
Avatar
K................a 2012-11-11, 16:48
I z czego Rydzyk teraz będzie żył? Mohery są gatunkiem zagrożonym.
Zgłoś
Avatar
GreenRed 2012-11-11, 19:16
na 100pro to te białe mohery oślepiły kierowce!
Zgłoś
Avatar
Fondlycraft1 2012-11-11, 21:53
Ogladam 10 raz i sie nacieszyc nie moge xd
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2012-11-12, 1:06
wbiegły widać jak chuj
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2012-11-12, 1:09
dck napisał/a:

(...) A jak kolega widział jakiś samochód co sie zatrzymuje w 4 sekundy to gratuluje! Ja tylko berety widziałem w życiu co z odległości 4 sekund od nadjeżdząjącego pojazdu wchodzą na jezdnie-za Mojżesza sie mają ku*wa?? co wszystko się rozstąpi? A od wejścia na pasy do uderzenia może mineły 4 sekundy ale to sie nie w czasie a w metrach podaje a w metrach to był-rzut beretem - tak blisko:)



Kolega widział, mało tego, kolega takowy posiada.
Fiat 126p '98, przy hamowaniu od 80km/h zatrzymuje się w ciągu 4s na 50m. Bez problemów.

Dopuszczalna prędkość w terenie zabudowanym (Rosja) - 60km/h (16,7m/s).
Droga przebyta w czasie 4s - 66,8m.

Zamiast słów dwa obrazki:





A tutaj możesz sam pobawić się w symulacje.

Wypowiedzi na temat beretów nie będę komentował.
Zgłoś
Avatar
m................l 2012-11-12, 13:18
jak ptaki z angry birds ^^
Zgłoś
Avatar
jerry 2012-11-12, 13:29
but wyjebal jak piłka do rugby
Zgłoś