18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
Takeda 2011-11-19, 14:37
Jak byłem mały to też miałem małą przygodę z latającymi butami. Kiedyś po zakończeniu roku szkolnego na początku podstawówki poszedłem na plac zabaw się pohuśtać (wtedy nie wracało się od razu biegiem na kompa, shock) i spotkałem tam o kilka lat starszych gości, którzy zaproponowali że mnie pobujają. Jako że dzieci mają słabo wyczulony system alarmowy, z bananem na twarzy się zgodziłem. Na początku było spoko, ale koleś który mnie huśtał robił to coraz mocniej i mocniej, co zaowocowało tym, że w pewnym momencie moje krzesełko przyjebało w stalowy ogranicznik ("poprzeczkę"), zostałem stelepany i wtedy właśnie jeden z moich butów wyleciał na przeciwległy koniec placu. A jaka jest konkluzja mojej opowieści? No cóż- shit happens.
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-11-19, 17:45
dirty_pig napisał/a:



Wielki kurwa mądry się znalazł który się wywyższa nad innymi wypierdalaj i nie wkurwiaj więcej,



Widzisz? Jesteś takim leszczem ze nawet warna nie opłaca ci się dawać. Rzadkiś niczym sraka
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-11-19, 17:52
xiontZ napisał/a:

Widzisz? Jesteś takim leszczem ze nawet warna nie opłaca ci się dawać. Rzadkiś niczym sraka


hehe, nikt tego nie wyłapał ale już warn jest
Zgłoś
Avatar
xiontZ 2011-11-19, 18:58
@~pener666

Niepotrzebnie Mogliście tak zostawić.
Zgłoś
Avatar
arkanoid 2011-11-19, 21:22
Spadł mu but i przeżył. Kolejny mit obalony. Adam Savage.
Zgłoś
Avatar
lukas881 2011-11-20, 2:15
Ale się musiał wku*wić jak po wszystkim się zorientował, że nie ma buta.
Zgłoś