18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (17) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
xxbartxx32 2023-09-08, 16:05 12
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-08, 16:14 4
Te kurwy w lateksie już trójkami jeżdżą...
Zgłoś
Avatar
ghurall 2023-09-08, 19:50
Rzadko tutaj komentuję, ale w sumie chciałem się trochę dopytać. Serio aż tak rowerzyści/kolarze powodują u Was tak negatywne emocje?
Z góry odpowiem, tak jeżdżę na rowerze i mogę dodać że jazda we dwóch obok siebie ma na celu zachęcenie kierowcy z tyłu aby przy wyprzedzaniu traktował Nas jako samochód, czyt. musi zjechać na cały lewy pas, nie że będzie na trzeciego się wciskać bo przecież starczy miejsca.
Pisząc komentarz towarzyszy mi obawa granicząca z pewnością, że zostanę pojechany, ale może ktoś na to spojrzy trochę inaczej.
Zgłoś
Avatar
Res0r 2023-09-08, 20:07 4
ghurall napisał/a:

Rzadko tutaj komentuję, ale w sumie chciałem się trochę dopytać. Serio aż tak rowerzyści/kolarze powodują u Was tak negatywne emocje?
Z góry odpowiem, tak jeżdżę na rowerze i mogę dodać że jazda we dwóch obok siebie ma na celu zachęcenie kierowcy z tyłu aby przy wyprzedzaniu traktował Nas jako samochód, czyt. musi zjechać na cały lewy pas, nie że będzie na trzeciego się wciskać bo przecież starczy miejsca.
Pisząc komentarz towarzyszy mi obawa granicząca z pewnością, że zostanę pojechany, ale może ktoś na to spojrzy trochę inaczej.



Rowerzyści i pedelarze to dwa różne gatunki. Różnic jest wiele ale generalnie zaledwie 10% z nich, jeździ prawidłowo po jezdni.
Zgłoś
Avatar
krzylo 2023-09-09, 2:13
Szkoda kampera, mogl sie zarysowac.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-09-10, 20:04
ghurall napisał/a:

Rzadko tutaj komentuję, ale w sumie chciałem się trochę dopytać. Serio aż tak rowerzyści/kolarze powodują u Was tak negatywne emocje?
Z góry odpowiem, tak jeżdżę na rowerze i mogę dodać że jazda we dwóch obok siebie ma na celu zachęcenie kierowcy z tyłu aby przy wyprzedzaniu traktował Nas jako samochód, czyt. musi zjechać na cały lewy pas, nie że będzie na trzeciego się wciskać bo przecież starczy miejsca.
Pisząc komentarz towarzyszy mi obawa granicząca z pewnością, że zostanę pojechany, ale może ktoś na to spojrzy trochę inaczej.



jeździsz tylko rowerem, czy samochodem też? jak chcesz być traktowany jak samochód to jedź samochodem, a jak chcesz jeździć rowerem to rób to tak, żeby innym życia nie utrudniać, bo masz widzimisię!
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-09-10, 20:59
ghurall napisał/a:

Serio aż tak rowerzyści/kolarze powodują u Was tak negatywne emocje?



Tylko ci jeżdżący jak debile z jawną pogardą dla przepisów i innych użytkowników drogi.
Czyli jakieś 95% spotykanych przeze mnie na drogach.
Zgłoś
Avatar
andrew31 2023-09-14, 16:54
Mam nadzieję że konsekwencje w stosunku do kierowcy nie zostały wyciągnięta a nawet jeśli w jakiś sposób odpowiadał to został uniewinniony
Zgłoś
Avatar
mr_skuter 2023-11-02, 23:39
andrew31 napisał/a:

Mam nadzieję że konsekwencje w stosunku do kierowcy nie zostały wyciągnięta a nawet jeśli w jakiś sposób odpowiadał to został uniewinniony



To był ich trener i pokazał co się może stać jak będą jeździć obok siebie
Zgłoś