18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Łatanie dziur po Włocławsku
kaffi • 2012-03-08, 16:11
Film pokazuje ekspresowe łatanie dziur przez fachowców nowoczesną technologią, za nasze podatki. Trzech robi to co może zrobić jeden.

Można śmiało przewinąć do 2:45.

Zgłoś
Avatar
arturro700R 2012-03-08, 22:10
Toż tak kurva w każdym mieście łatają... Tutaj chociaż asfaltem...
Zgłoś
Avatar
paździerzowy 2012-03-08, 22:19
Krzywe rydle z biedniejszej części Kujaw to co się dziwić.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-03-08, 22:42
Skąd ja to znam
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-03-08, 22:48
Kolega z liceum kiedyś mi mówił, że w jego wiosce (Murów, opolskie) zatrzymują się poza jezdnią żeby nie tamować ruchu i jak nic nie jedzie to szybko wybiegają z łopatą, wrzucają "asfalt" do dziury, udeptują i uciekają zanim coś nadjedzie. Do tej pory jakoś nie chciało mi się w to wierzyć...
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-03-08, 23:04
Jedras992 napisał/a:

...Włocławek no najdziurawsze miasto... Przynajmniej w woj. kujawsko-pomorskim... Nie wiem jak w innych województwach...



u mnie na mazurach tez
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-03-08, 23:53
2 razy tir przejedzie i można zacząć od nowa...
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-03-09, 0:23
A byl u nas filmik na ktorym naprawiali dziure w drodze recznie, szpachla , ale nie moge znalezc, napewno kojarzycie ;p
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-03-09, 0:26
Bomba99 napisał/a:

Ja z Włocławka wiem ze chuj was to obchodzi ale napisalem


Masz rację chuj mi do Włocławskich dziur. U mnie we wsi też są.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-03-09, 1:08
Ale chujowi pracownicy, ja bym ich wszystkich pozwalniał. Co im z tego, że potupią sobie. Do zagęszczenia asfaltu potrzeba o wiele większego nacisku lub wibratora. Po takim potupaniu jest pełno szczelin w które dostaje się woda i jak zamarznie to po asfalcie zostanie kupka żwiru. Głupiego robota.
Zgłoś
Avatar
Alfons GRH 2012-03-09, 8:30
A Wszystkiemu winne prawo przetargowe ;/ nie można wziąć dobrego wykonawcy bo taki jak ten na obrazkach jest tańszy gdyż nie kupił walca itp a dla ciekawostki u mnie w mieście to nawet goracego tego asfaltu nie dają tylko zimną bryłę w dziurę palnik do papy i do boju ^^
Zgłoś
Avatar
clemenza 2012-03-09, 10:00
komuna wychowała i dalej się pałujcie polaczki jeeeebane w dupę biorące od zawsze i na zawsze... ;/
ps. piszę o władzy
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-03-09, 11:43
@up u mnie na pelny etat maja, codziennie te same dziury zwirem lataja
Zgłoś
Avatar
polishpanther 2012-03-09, 11:54
udeptane kaloszem...a jak ma kurwa wcisnac wala do dziury??

3 robi robote jednego? a jak jeden bedzie jezdzil dwoma pojazdami? i sam bedzie 3x wolniejszy latajac dziury
Zgłoś
Avatar
pułkownik_molibden 2012-03-09, 12:14
Włocławek jest chyba najbardziej dziurawym miastem w Polsce. Mieszkałem w tym mieście dopóki nie poszedłem na studia i codzienna przeprawa do szkoły była koszmarem. Zero jakiejkolwiek organizacji. Na ul. Kruszyńskiej, dwupasmówka, ograniczenie do 30 km/h. Tak samo na alei Kazimierza Wielkiego. Paranoja to jest mało powiedziane. Niestety, ten reportaż nie obrazuję dokońca sytuacji. Radzę (i nie radzę zarazem) na własne oczy zobaczyć to przecudne miasto. Ale oprócz dróg jest wiele innych pięknych miejsc w tym mieście, z dworcem na czele. Pozdro
Zgłoś
Avatar
A................l 2012-03-09, 12:39
W tym mieście poprostu już nic nikomu się nie chce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie