18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
trolik 2012-10-25, 19:35
Identycznie połatana jest zakopianka w Nowym Targu na Niwie. dziury przy studzienkach połatane kostką brukową. bynajmniej nie równo. Sam miałem robić fotki i wstawiać ale po miesiącu czasu się drogowcy zreflektowali i zalali asfaltem- maksymalna grubość asfaltu to 1-2 cm. tam pewnie zrobią podobnie...
Zgłoś
Avatar
k................x 2012-10-25, 19:36
(przynajmniej) łątają tym, co mają
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-10-25, 19:36
Podejrzewam, że ta kostka sprawdzi się lepiej, niż łaty z gównoasfaltu.
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-10-25, 19:41
Tak to bywa w Altreichu,pewnie asfalt podjebali wam ci z Czeladzi
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-25, 19:57
fryca88 napisał/a:

Tak to bywa w Altreichu,pewnie asfalt podjebali wam ci z Czeladzi



W Czeladzi nie ma połatanych dróg, są same dziury
Zgłoś
Avatar
sysunia02 2012-10-25, 20:25
w tym Sosnowcu ogólnie dziwne rzeczy się dzieją... Jak nie porwania dziecka, które okazują się mistyfikacją i zatuszowaniem morderstwa dziecka, a potem "mamusia" pozuje w bikini na koniu to teraz dziury w asfalcie kostką łatają. PKP- Polska Kurwa Polska
Zgłoś
Avatar
Moodyxcore 2012-10-25, 20:42
na wylocie z Częstochowy w kierunku Radomska (ale nie krajowa 1 tylko jakimiś tam wsiami) przez ponad kilometr robili kanalizacje i w miejsce dziur wstawili bloczki betonowe. Obecnie mam do wyprostowania 2 felgi. na tym samym odcinku chodniki dla pieszych posiadaja progi spowalniające ;D
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-10-25, 20:58 1
Jak to Sosnowiec to bym sprawdził czy nie ma pod spodem małego martwego dziecka.....
Zgłoś
Avatar
Adamus21 2012-10-25, 21:33
Sosnowiec...... i wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2012-10-25, 22:29
Swego czasu było tak że małe dzieci ważnych ludzi z Sosnowca były wyprowadzane na najwyższy budynek w tym mieście i rodzice mówili mu: "jak dorośniesz i będziesz duży to będziesz rządzić tą krainą którą widzisz na horyzoncie, tą gdzie tak wiele kominów, tą w której mieszkają prości ludzie najlepiej nadający się do ciężkiej roboty" i wielu z nich rządziło tą opuszczoną przez wszystkich krainą. Zresztą swoją drogą ci ludzie ślązacy zwani również hanysami, nadal nadają się do ciężkiej roboty, cały tydzień zapieprzać, w sobotę napić się piwa, im więcej niczego nie potrzeba, trzeba ich za to szanować, a nie śmiac się.
Zgłoś
Avatar
WielkiSzuM 2012-10-25, 23:04
Martinezd napisał/a:

-Co najlepszego może Cię spotkać w Sosnowcu?
-Autobus do Katowic



O żesz kurwa jakie śmieszne
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-10-26, 0:23
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Podobnie załataną dziurę widziałem na Pogoni:P Albo tylko mi się wydawało...


Bo to jest na Pogoni
Zgłoś
Avatar
shadyville 2012-10-26, 1:59
A po chuj im asfalt jak tam na koniach jeżdżą
Zgłoś
Avatar
Plastikowy__Pan__Jezus 2012-10-26, 2:24
modzgi napisał/a:

Jak to Sosnowiec to bym sprawdził czy nie ma pod spodem małego martwego dziecka.....


a masz piwo, bo z moich okolic jesteś
Zgłoś
Avatar
przemas1234 2012-10-26, 8:58
HAHA dobre te kawałki o sosnowcu,przywożcie do nas wasze spierdolone bachory ujebiemy je na amen a i z wami damy rade szmaciarze buhahah
p.s -ssijcie mi jajeczka

wielkiszum---ładnym kurwa jesteś debilem haha ja pierdole,przestań lizać rowa swojej starej bo ci bącury z dupy szkodzą na łeb.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie