18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
Latanie na Dronie
Laomedont • 2016-06-10, 14:24
Całkiem fajnie to wygląda, marzenia stają się rzeczywistość
Swoją drogą gość musiał się nieźle Marvellem musiał inspirować



Ciekawe kiedy do roboty będziemy czymś takim zasuwać zamiast stać w korkach...

Na końcu mały happy end
Zgłoś
Avatar
Mrówkojad 2016-06-11, 3:06 3
Jeśli na sadolu są jeszcze jacyś chrześcijanie (najlepiej jakiś ksiądz) wierzący w Pana Jezusa i jego tatę to ten filmik jest dobry jak każdy inny żeby wylać moje myśli , jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi. Nie mówię że wiara w tego pana jest zła tylko że każda każda wiodąca religia jest zła. Mam parę przemyśleń i jeśli jest tu ktoś kto może mnie oświecić to czekam:

1. Większość z tego co ludzie w roku 0 uznawali za cuda jest już osiągalna dzięki technologi więc ktokolwiek będący tam z wiedzą dzisiejszą mógłby zakładać własną religie.(nie ogarniam jeszcze rozmnożenia ryb i zmiany wody w wino ale to albo wałek albo za 3-4 lata sami będziemy mogli to robić)

2. Dlaczego Pan Jezus nie powiedział ludziom że ziemia jest okrągła. Skoro był synem bożym, to raczej nie myślał tylko o 5-6 pokoleniach w przód a raczej o wszystkich którzy wątpią w niego teraz i w przyszłości. Dla przykładu, jeśli bym usłyszał że Jezus 2000 lat temu już tłukł ludziom, że ziemia jest okrągła, a oni w to nie wierzyli ale jednak po latach wyszło, że miał racje to może bym się zastanowił. Moim skromnym zdaniem on sam nie miał o tym pojęcia.

Aktualnie tylko 2 podpunkty bo jestem słaby i jest noc ale jeszcze dwa przemyślenia na ten temat:

Jezus może i chciał dobrze ale zjebał sprawę przez samo zaufanie do ludzi. Sam wybrał sobie 12 uczniów-OK. Każdy z uczniów wybrał sobie "kogośtam"-OK. Więc niech mi ktoś teraz powie od kiedy każdy może kurwa iść do seminarium , odbębnić 3 lata czy tam 4, nie wiem , mniejsza o to, zostać wikarym i iść na księdza. Mogę się mylić, moja wiedza jest cząstkowa ale chyba tak to wygląda. Dla przykładu: ja nie wierzący idę, odjebie te parę lat ,po jakimś czasie dostaje święcenia zostaje księdzem. Praktycznie nie ma żadnej weryfikacji. Mogę najebać dzieciom do łba co mi ślina na język przyniesie i nikt mi nic nie zrobi.

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć kogo przez te wszystkie kurwa lata palono na stosie, no chyba że jebani byli tak skuteczni że zabili wszystkie czarownice. Jeśli tak to szacun.

Jeśli ktoś z was jeszcze wierzy w Jezusa, bo wam tego nie zabrnie, to chce wam powiedzieć że Jezus a kościół to całkiem inna rzecz a jeśli macie dać coś na tace to lepiej kupcie browar.

Uznałem sadlola za nieliczną ostoje ludzi w miarę myślących więc idę teraz po maść na ból dupy i czekam na jakieś logiczne wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
Mmanius 2016-06-11, 5:23
Bo to była kiedyś ciemnota,Jezus pewnie tam chodzilł w tych czasach to nie powiem ale na pewno wina nie zrobił z wody ,a akwarium tez nie miał żeby ryby rozmnażać i tez nie był Kopernikiem żeby wiedzieć ze ziemia to nie dysk.mahomet tez sobie przerobił biblie na swoją wygodę i zrobil koran z tego,i dlatego mamy ten gnój w 21 wieku
Zgłoś
Avatar
e................s 2016-06-11, 5:34 1
Mrówkojad
już , wysrałeś się
to jeszcze się podetrzyj
Zgłoś