18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
d................s 2013-01-19, 9:35 2
@UP
Arabka czy opierdalasz im pały?
Zgłoś
Avatar
pikkuspl 2013-01-19, 10:56 1
Moi drodzy, miałem okazję odwiedzić słoneczne plaże w okolicach meczetów i wierzcie mi czysto było tylko w hotelu. Za bramą zaczynał się syf, wielki syf. Na lotnisku międzynarodowym w sraczu syf, przed sraczem jakiś Abdul odp... cy swoje mantry. Na wycieczce do Kairu na postoju w barze przykleiłem się do stołu, a w kiblu prawie zemdlałem. Kair to jeden wielki śmietnik. Ku..wa tu w Polsce jest ordnung i nie nikt nie pier..li że szmatogłowi są czyści.
Zgłoś
Avatar
wst91 2013-01-19, 11:32 1
kkubam napisał/a:

Uuuu, widzę, że kolega podziwia panów w turbanach, z brodami, jebiących młodych chłopców i kozy...

Salam alejkum, brader, kurwa twa mać...

PS
Dupsko myję dwa razy dziennie pod prysznicem, wycieram DOKŁADNIE po każdym sraniu, a ręce to nawet po szczaniu, więc mi nie pierdol, że nasze chłopaki są gorsze od tych jebanych rezunów...

Nara



Ręce to nawet po szczaniu myjesz? No zajebisty jesteś. Jak mi napiszesz, że jeszcze myjesz zęby codziennie to normalnie nie uwierzę
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-01-19, 15:03
pikkuspl napisał/a:

Moi drodzy, miałem okazję odwiedzić słoneczne plaże w okolicach meczetów i wierzcie mi czysto było tylko w hotelu. Za bramą zaczynał się syf, wielki syf. Na lotnisku międzynarodowym w sraczu syf, przed sraczem jakiś Abdul odp... cy swoje mantry. Na wycieczce do Kairu na postoju w barze przykleiłem się do stołu, a w kiblu prawie zemdlałem. Kair to jeden wielki śmietnik. Ku..wa tu w Polsce jest ordnung i nie nikt nie pier..li że szmatogłowi są czyści.



Bo są, delikatnie mówiąc, biedni.

Porównaj syf jakiejś małej gminy z Polski i jakiś bogaty europejski region - żebyś jeździć daleko nie musiał - choćby Pragę, czy Wiedeń. Ten syf nie jest kwestią ich naturalnego zamiłowania do burdelu, a tego, że ich naród gospodarnie nie żyje.

Nathaniel_Demerest napisał/a:

Patrzcie kto daje piwa ru_ziolo. Same brudasy, filosemici i lewaczky.

Historia naszego kraju, dowodzi że brudasy trzeba wypierdalać sprzed przejścia granicznego, a nie ich wpuszczać i fascynować się ich kulturą srania i mycia niedomycia rąk.
Mamy już watahę żydostwa i ich gojów u władzy i na najwyższych stanowiskach, a żydzi to ich bracia (popatrzcie na ryje), więc promowanie zachowań muzułmańskich jest nie na miejscu.

Swoją drogą, gdy chodzi o wojenki między arabusami a żydostwem, wspomaganym gojami, to kibicuje arabom. Niech brudasy rozjebią żydów, a żydzi brudasów - sam Pan Bóg (jakiejkolwiek religii) wykazałby się wielką mądrością, gdyby tak się stało!



Weź idź się pobawić z kolegami ze szkoły, skoro nie potrafisz zrozumieć nawet kilku prostych zdań. Nie rozmawiamy o tym, który naród jest lepszy, tylko który ma wyższą kulturę srania... No kurwa... Wszędzie widzisz zabawę w wojenkę. Idź, idź już naprawdę pobawić się ołowianymi żołnierzykami!
Zgłoś