18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Lech kaczyński w chlewie
S................z • 2010-05-09, 13:19
Lech Kaczyński odwiedza gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki. Na to Kaczyński:
- Tylko żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem, typu "Kaczka i świnie, albo coś takiego!
- Ależ skąd panie prezydencie. Wszystko będzie cacy.
Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Kaczyńskiego wśród świń i podpis "Lech Kaczyński (trzeci od lewej)".
Zgłoś
Avatar
sad 2010-05-10, 2:20 1
Hahaha , o Kaczyńskim dawno już przestało być śmieszne . Pokaż chłopczyku że masz jaja i o Michniku coś wymyśl , albo może o Bartoszewskim , ewentualnie o Tusku .
Zgłoś
Avatar
malydupek 2010-05-10, 17:24 3
Dlaczego przestało? Banda jebanych ofiar tłumu... śmieszne jest, bez względu na to czy ten skurwysyn żyje czy nie.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-05-10, 17:27 2

Spokój będzie?
Zgłoś
Avatar
PinkRose 2010-05-10, 17:37 1
sad napisał/a:

Hahaha , o Kaczyńskim dawno już przestało być śmieszne . Pokaż chłopczyku że masz jaja i o Michniku coś wymyśl , albo może o Bartoszewskim , ewentualnie o Tusku .



Jako urzyszkodniczka masz pełne prawa na zakładanie tematów w ktorych będziesz mogła się nabijać z Michnika, Bartoszewskego , Tuska, całej dynasti papieży, Jezusa a nawet Mahometa.

Wystarczy tylko samemu wyłożyć nieco inicjatywy , a nie pierdolić o tym kto, co i jakie tematy ma zakładać bo nie ma jaj.
Zgłoś
Avatar
gregohr 2010-05-10, 18:56
sad napisał/a:

Hahaha , o Kaczyńskim dawno już przestało być śmieszne . Pokaż chłopczyku że masz jaja i o Michniku coś wymyśl , albo może o Bartoszewskim , ewentualnie o Tusku .



PiSiorek tutaj na forum? nie wierzę...
Zgłoś
Avatar
KubaGD 2010-05-11, 23:22
Czy wy, zagorzali antyPiSowcy umiecie jakoś rzeczowo uargumentować swoje racje oprócz "śmiesznego" dodawania liter do skrótu nazwy partii i stwierdzenie, że PiS to mochery?

A, no i nie można pominąć tego jakże kompromitującego faktu, że Kaczyńscy są niscy. A to przecież kurewsko śmieszne.
Zgłoś
Avatar
Bartolomeo 2010-05-12, 11:18 7
KubaGD napisał/a:

Czy wy, zagorzali antyPiSowcy umiecie jakoś rzeczowo uargumentować swoje racje oprócz "śmiesznego" dodawania liter do skrótu nazwy partii i stwierdzenie, że PiS to mochery?

A, no i nie można pominąć tego jakże kompromitującego faktu, że Kaczyńscy są niscy. A to przecież kurewsko śmieszne.



Ależ proszę Cię bardzo: wszechogarniający przedstawicieli tej partii nacjonalizm, zamkniętość na zmiany, prowadzenie polityki historycznej (czyt. lepiej wybudować pomnik dla pana/pani X niż pieniądze przeznaczyć na rozwój infrastruktury ... - wpisz co chcesz: drogowej, informatycznej etc.) - pomimo - jak na moje oko - innego rozłożenia celów funkcjonowania Naszego państwa wynikającego z art. 5 RP; zamknięcie na obce kultury i promowanie jednej, słusznej religii, pomimo istnienia art. 25 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
Nie chciałbym uprawiać tutaj swoistej demagogii ale mógłbym dać sobie uciąć moją prawicę, że gdyby to zależało od zdania np. Jarosława Kaczyńskiego takie forum jak to - sadistic.pl - raczej długo nie cieszyłoby się swoim bytem.

Jakkolwiek respekt dla ludzi posiadających swoje poglądy polityczne się należy tak ja chyba będę miał w głowie do końca zycia słowa Gustawa Radbrucha (idącego w tym wypadku za Kantem), który powiedział, że każdy może, powinien i ma do tego prawo, aby wyznawać pewne wartości pod jednym wszakże warunkiem - iż podług nich NIKOMU nie będzie się odmawiać prawa do życia i bytowania (a jakoś nie widzę w tym momencie osoby z naczelnych władz PiS, które z uśmiechem na ustach "podarowałyby" możliwość rozszerzenia uprawnień np. mniejszościom seksualnym).

To nie wzrost świadczy o wielkości człowieka ale to, w jaki sposób traktuje innych. A tutaj - niestety - taki Jarosław Kaczyński nawet w koturnach jest za niski, aby móc sprostać, przynajmniej moim, wymaganiom.

Pozdrawiam!
Zgłoś
Avatar
KubaGD 2010-05-12, 15:02 1
Bartolomeo napisał/a:



Ależ proszę Cię bardzo: wszechogarniający przedstawicieli tej partii nacjonalizm, zamkniętość na zmiany, prowadzenie polityki historycznej (czyt. lepiej wybudować pomnik dla pana/pani X niż pieniądze przeznaczyć na rozwój infrastruktury ... - wpisz co chcesz: drogowej, informatycznej etc.) - pomimo - jak na moje oko - innego rozłożenia celów funkcjonowania Naszego państwa wynikającego z art. 5 RP; zamknięcie na obce kultury i promowanie jednej, słusznej religii, pomimo istnienia art. 25 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.
Nie chciałbym uprawiać tutaj swoistej demagogii ale mógłbym dać sobie uciąć moją prawicę, że gdyby to zależało od zdania np. Jarosława Kaczyńskiego takie forum jak to - sadistic.pl - raczej długo nie cieszyłoby się swoim bytem.

Jakkolwiek respekt dla ludzi posiadających swoje poglądy polityczne się należy tak ja chyba będę miał w głowie do końca zycia słowa Gustawa Radbrucha (idącego w tym wypadku za Kantem), który powiedział, że każdy może, powinien i ma do tego prawo, aby wyznawać pewne wartości pod jednym wszakże warunkiem - iż podług nich NIKOMU nie będzie się odmawiać prawa do życia i bytowania (a jakoś nie widzę w tym momencie osoby z naczelnych władz PiS, które z uśmiechem na ustach "podarowałyby" możliwość rozszerzenia uprawnień np. mniejszościom seksualnym).

To nie wzrost świadczy o wielkości człowieka ale to, w jaki sposób traktuje innych. A tutaj - niestety - taki Jarosław Kaczyński nawet w koturnach jest za niski, aby móc sprostać, przynajmniej moim, wymaganiom.

Pozdrawiam!



Nacjonalizm? To żeś chłopie dowalił. Sam Kaczyński na którymś wystąpieniu krytykował nacjonalizm, mówiąc, że bierze się z nienawiści itp.

Tak na marginesie, to co złego w tym, że byliby nacjonalistami? Czy widzisz w tym coś złego człowieku, że politycy walczą o dobro narodu? No, chyba, że zamiast pomóc rodakom w ubóstwie (których procent stanowi ok 25) lepiej sprowadzić jakiegoś biednego bambuska z Afryki? Nie mogę zrozumieć po jaką cholerę oni są potrzebni, tym bardziej, że w Polsce i tak pracy brakuje nawet dla Polaków. (to odpowiedź na dąsy o anty multi-kulti PiSu).

I moje pytanie w drugą stronę: czy samo pomaganie murzynom, dlatego, że są murzynami to nie jest właśnie rasizm, tyle, że w wersji lewackiej?

Chciałbym, żeby w Polsce była taka partia narodowa tak silna jak PiS, lecz narodowej łatki im (niestety) przypiąć nie można.

O jakich prawach dla homosiów mówisz? Brak im jedynie małżeństw, a tu proponowałbym przeczytać tego definicję.

Coś tam jeszcze pisałeś o religii i moje pytanie brzmi: dlaczego z kolei mieliby promować inną religię niż katolicyzm, skoro sami są katolikami? Od promowania swojej religii są ludzie, którzy sami w nią wierzą, czyż nie?
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-05-12, 15:16
kacp_er napisał/a:

@uriz myslisz ze jestes fajny umieszczajac emotikone i wpisujac tekst tak durny i popularny? oczekiwales piw? udalo sie. gratuluje



Tak. Myślę , że jestem fajny bo dostałem kilka piw za skomentowanie twojego bezmyślnego wpisu , w którym chciałeś na siłę obrazić innego użytkownika , bo albo jesteś za głupi , albo jesteś matką Kaczyńskiego , że nie zrozumiałeś prostego żartu.
i tak , tymi trzema piwami powiększyłem swojego E-penisa tak , jak sugerowałeś.
Zgłoś
Avatar
Bartolomeo 2010-05-12, 15:34 5
KubaGD napisał/a:



Nacjonalizm? To żeś chłopie dowalił. Sam Kaczyński na którymś wystąpieniu krytykował nacjonalizm, mówiąc, że bierze się z nienawiści itp.

Tak na marginesie, to co złego w tym, że byliby nacjonalistami? Czy widzisz w tym coś złego człowieku, że politycy walczą o dobro narodu? No, chyba, że zamiast pomóc rodakom w ubóstwie (których procent stanowi ok 25) lepiej sprowadzić jakiegoś biednego bambuska z Afryki? Nie mogę zrozumieć po jaką cholerę oni są potrzebni, tym bardziej, że w Polsce i tak pracy brakuje nawet dla Polaków. (to odpowiedź na dąsy o anty multi-kulti PiSu).

I moje pytanie w drugą stronę: czy samo pomaganie murzynom, dlatego, że są murzynami to nie jest właśnie rasizm, tyle, że w wersji lewackiej?

Chciałbym, żeby w Polsce była taka partia narodowa tak silna jak PiS, lecz narodowej łatki im (niestety) przypiąć nie można.

O jakich prawach dla homosiów mówisz? Brak im jedynie małżeństw, a tu proponowałbym przeczytać tego definicję.

Coś tam jeszcze pisałeś o religii i moje pytanie brzmi: dlaczego z kolei mieliby promować inną religię niż katolicyzm, skoro sami są katolikami? Od promowania swojej religii są ludzie, którzy sami w nią wierzą, czyż nie?



Ad vocem pierwszego spostrzeżenia: Jeśli morderca mówi, że potępia morderstwa - przestaje być mordercą?

Dlaczego nie można być nacjonalistą? Bo jest to krzywdzące dla innych ludzi, którzy w danym kraju chcą i mogą żyć, dodając coś od siebie do wspólnego dobra i starać się o rozwój Twojego i swojego kraju (ale cóż, przecież taki usłyszy, że jest "bambusem" :| ).
Nie zapominaj, że rodzajami nacjonalizmu był min. faszyzm i nazizm (a tu wracam do zacytowanych słów Radbrucha, we wcześniejszym poście). Nacjonalizm skutecznie zamyka człowieka w obrębie jego własnych granic, których nie może przekroczyć tylko z tego powodu, iż odrzuca pomoc, która zza tych granic przychodzi. Na świat trzeba, według mnie, patrzeć perspektywicznie. Nacjonalizm wiąże się ze swojego rodzaju nienawiścią, podobnie jak totalitaryzm grozi wprowadzeniem monizmu światopoglądowego (A tego byśmy, chyba, nie chcieli, co nie?).
A co do Twojej teorii o pracy - to nie działa w jedną stronę. Ty również jesteś mobilny. Ale nie patrzysz na tę sytuację z drugiej strony : gdyby było Ci tak bardzo źle i biednie, a mógłbyś wyjechać do innego kraju, by siebie i rodzinę wyżywić - byłbyś szczęśliwy, co nie? (No chyba że jak Sokrates siedziałbyś w kraju, bo by Ci duma na jego opuszczenie nie pozwalała --> Patrz Kriton Platona) A co tam by cię spotkało? Wyzwiska, nienawiść etc. To mnie właśnie najbardziej w takich ludziach bawi - plują na innych, a gdyby sami się znaleźli w takiej sytuacji złościliby się, że ludzie ich tam "nie kcom".

Kim są homosie? Jeśli mówisz o homoseksualistach, to - chcąc nie chcąc, zawsze będą tutaj tracić (przy takiej definicji małżeństwa), jak i mniejszości kulturowe i religijne, które chciałyby mieć np. kilkoro mężów lub żon. JA niestety uznaję to za przejaw pewnej mikromanii, iż taki art. 6 ustawy o prawie międzynarodowym prywatnym pozwala powołać się na klauzulę "porządku publicznego" w chwili, gdy Polka chciałaby wyjść za mąż za Sudańczyka, który już posiada dwie żony i przez to nie ma możliwości zawarcia legalnego małżeństwa w Polsce (tylko proszę nie powoływać się tu na hasła typu "i dobrze! Odebraliby jej wszystko tam etc." - nikt nie jest bogiem i nikt nie wie wszystkiego) .

Słyszałeś o projekcie delegalizacji małżeństwa? Jego wykreślenie z Konstytucji i kodeksu cywilnego spowodowałoby, iż wszystkie związki traktowane byłyby na równi i cieszyłyby się równymi prawami (ale po treści Twojej wypowiedzi mam wrażenie, iż jest to na tyle liberalna teoria, iż łatwiej byłoby mi wskoczyć na księżyc, niż Tobie się z nią zgodzić).

A co do religii - tu już w ogóle pękłem - żyjemy w XXI wieku i religia powinna już pozostać w sferze OSOBISTEJ, nigdy publicznej, albowiem w tej drugiej sferze żyją osoby laickie lub wyznające inne kultury, którym może się nie podobać np. to, iż w sali posiedzeń rady miasta wisi np. krzyż. Mogą wierzyć w co chcą, ale tak jak sędzia wchodząc na salę rozpraw i zakładając łańcuch z godłem RP przestaje być Janem Kowalskim a zaczyna być Sędzią wydającym wyroki w imieniu Rzeczypospoltej Polskiej, tak i polityk powinien wiedzieć, że służy całemu społeczeństwu, anie tylko grupie - dopóki nie pozbędziemy się takiego podejścia z miejsca nichu* nie ruszymy.

Ale zawsze pozostaje alternatywa - żyjmy i bądźmy jak sarmaci, wspominajmy stare, dobre czasy. Ale nie denerwujmy się wtedy, iż nic nie mamy i stanowić będziemy pośmiewisko Europy, tak jak kiedyś stanowiliśmy w niej antemurale christianitatis.

Pozdrawiam!

o sie curva rozpisałem sorrka i koniec tematu, jakby co to na priv, bo zaraz bluzgi na nas zaczną lecieć.
Zgłoś
Avatar
KubaGD 2010-05-12, 15:46
Może być i priv
Zgłoś