18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Scyzor13 2013-08-08, 23:39
dnr napisał/a:

Jebane debile, kto tu jest chamem... Patrzenie, jak ludzie kłócą się i biją o piłkę nożną to dla mnie jak oglądanie małp bijących się o kawałek gówna.
Nie, nie jestem jebanym lewakiem.


Jesteś jesteś mały kłamczuszku
Zgłoś
Avatar
Zipsky 2013-08-08, 23:42
dnr@ w tym sęk że tutaj pajacu nie chodzi o piłkę i tamtejsze relacje ale o historie i tereny...
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-08-08, 23:44 1
Napis świetny, bo z bydłem litewskim, które nie zna swojego miejsca trzeba jechać ostro, ale w kontekście wyniku sportowego, to pardon, ale słowiki zrobiły z siebie pajacy. Kiedy drużyna gra chujowo, a obecna Amica jest pod formą, to należy ogarnąć ryja i za bardzo hop do przodu nie wyskakiwać z takimi pojazdami, bo wyszło na to, że litewski cham polskiemu panu w mordę dał.

Ale muszą mieć polewki teraz z pyrusów kibice Żalgirisu.
Zgłoś
Avatar
hajsiwo 2013-08-08, 23:50
dnr napisał/a:

Jebane debile, kto tu jest chamem... Patrzenie, jak ludzie kłócą się i biją o piłkę nożną to dla mnie jak oglądanie małp bijących się o kawałek gówna.
Nie, nie jestem jebanym lewakiem.



Tu nie chodzi o piłkę nożną, tylko o należne nam województwo Wileńskie. Tyle.
Zgłoś
Avatar
Kartezjusz 2013-08-08, 23:58 2
hej barany, te paszkwile litewskie poniszczyły samochody naszym najwierniejszym kibolom w ubiegłym tygodniu w Wilnie. nie będzie tolerancji dla takich zachowań! Tu jest Polska, tu my... Polacy!
Zgłoś
Avatar
tytanowy88 2013-08-09, 0:04
Cytat:

Jebane debile, kto tu jest chamem... Patrzenie, jak ludzie kłócą się i biją o piłkę nożną to dla mnie jak oglądanie małp bijących się o kawałek gówna.
Nie, nie jestem jebanym lewakiem.



Ale za to jesteś debilem. Idź stąd :<
Zgłoś
Avatar
degruzman 2013-08-09, 0:12 1
Ogladacie tvn wiec gunwo wiecie. Mniejszośc polska na Litwie jest od parunastu lat solidnie dyskryminowana. Poczytajta o tym gimby
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2013-08-09, 0:25 1
Ja znam kilku Litwinów, pracuje z nimi i są na prawdę zajebiści. Nie mam do nich nic.
Zgłoś
Avatar
myx 2013-08-09, 0:39 2
Codziennie widzę w moim mieście hordy tych litewskich mord, które przyjeżdżają do Polski na zakupy jednocześnie prześladując Polaków i widzę ich zachowanie to odnoszę wrażenie, że oni mentalnie dalej żyją gdzieś w puszczy więc brawo dla Lechitów za transparent
Zgłoś
Avatar
Cryo 2013-08-09, 0:42
Przypominam tylko, że litwini przywitali Poznaniaków w Wilnie "Polską kurwą" i solidnie porysowali samochody. Szkoda tylko, że transparent pojawił się na tak żenująco przegranym spotkaniu. Wyszedł z tego strzał w kolano.
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-08-09, 0:57 1
Mickiewicz w grobie się przewraca...
Zgłoś
Avatar
Dusz 2013-08-09, 1:16
A ja przypominam, że ludzie którzy dzisiaj określają się mianem Litwinów to tak naprawdę Żmudzini. Część prawdziwych Litwinów, tych, których znamy z historii spolonizowała się, reszta mieszka na terenach obecnej Białorusi.

A co do transparentu - mocne słowa skierowane do cwaniaczków z Litwy, którzy mają kompleksy i gnębią polską mniejszość. Jebać ich
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-09, 2:04 1
Cieszy mnie bardzo ból dupy kiboli o moje słowa

Krótka klaryfikacja: lubisz piłkę i kibicujesz - ok.
Ustawiasz się i wykłócasz, która czwartoligowa drużyna jest lepsza, czy też jesteś internetowym wojownikiem barcy/realu - patrz na mój poprzedni koment

Historia historią, stadion jest średnim miejscem na walki z takich powodów, szczególnie, jeśli się zostaje potem wyruchanym w dupsko przez Litwinów.
Zgłoś
Avatar
Lec 2013-08-09, 3:40
Panowie naprawdę bez przesady przeczytajcie co Litwini zrobili kibolom Lecha w Wilnie . Byłem na tym meczu i naprawdę bez przesady hasło może i kontrowersyjne ale to raczej odpowiedz na to co zrobili Litwini!
Zgłoś
Avatar
WasylBB 2013-08-09, 5:53 2
Qleczko napisał/a:

Trans był skierowany do fanów Žalgirisa którzy znani są z szykanowania Polonii Wilno. Ale chu* z wiedzą, lepiej hejcić.



ta, takim transparentem na pewno w chuj pomogli Polakom szykanowanym na Litwie. Przez takich właśnie palantów ta litwińska ksenofobia w stosunku do Polakow wzrasta.

A gdyby tylko Ruskie albo Niemcy taki transparent zrobili to oburzenie w pizdu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie