18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Leci samolocik i...
i................i • 2015-08-31, 7:18
Mały samolot rozbił się na pokazie lotniczym w południowej Austrii.
Ranny został pilot, który zmarł w wyniku obrażeń.

(kłopoty od 0:50)


Do tragedii doszło na lotnisku Hirt, w pobliżu miasta Friesach (Karyntia).

Rzecznik miejscowej policji przekazał austriackim mediom, że pilot stracił kontrolę nad maszyną w czasie wykonywania akrobacji.

Samolot spadł na ziemię i się rozbił. 50-letni pilot zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Po wypadku zawieszono resztę pokazów.
Zgłoś
Avatar
koxu42 2015-08-31, 13:50
Zimne piwo dla kamerzysty!Jebany jako jeden z nielicznych nie dostał ataku parkinsona.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2015-08-31, 13:52
nie słyszeliście jak pilot wołał Alle Snackabar.. tylko nie trafił
Zgłoś
Avatar
DerQPL 2015-08-31, 13:59 1
Metalowy_Sadysta napisał/a:


Ranny został pilot, który zmarł


Metalowy_Sadysta napisał/a:


50-letni pilot zmarł


Metalowy_Sadysta napisał/a:


Samolot spadł na ziemię i się rozbił



Od jutra bierz się za język polski bo szaro Cię widzę w tej szóstej klasie
Zgłoś
Avatar
i................i 2015-08-31, 14:04 5
@up

To jest tekst ze strony inteligencie. losyziemi.pl/friesach-austria-na-pokazie-lotniczym-rozbil-sie-maly-samolot
Zgłoś
Avatar
Rafcio115 2015-08-31, 14:12 1
O kurcze... Co jak co, ale ten dźwięk uderzenia o ziemię przyprawił mnie o dreszcze. :/ Szkoda pilota. Z jednej strony mu zazdroszczę, bo widział zdecydowanie więcej niż przeciętny człowiek, ale z drugiej to ciągłe ryzyko, że kiedyś możesz spaść... Przerąbane.
Zgłoś
Avatar
DerQPL 2015-08-31, 14:15
Zatem zerżnąłeś go od A do Z, robiąc z siebie idiotę i nie podając źródła, świetnie inteligencie.
Zgłoś
Avatar
i................i 2015-08-31, 14:16
DerQPL napisał/a:

Zatem zerżnąłeś go od A do Z, robiąc z siebie idiotę i nie podając źródła, świetnie inteligencie.



Przecież Ci podałem źródło.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2015-08-31, 14:19 3
@UP

Inteligentne jest podawanie PL na końcu nicku (tym bardziej na polskim portalu). To jest najbardziej inteligentna rzecz we wrzechopolsce
Zgłoś
Avatar
DerQPL 2015-08-31, 14:28
Qui Pro Quo, Bardziej inteligentną rzeczą od tego może być tylko opis tego filmu
Zgłoś
Avatar
i................i 2015-08-31, 14:34
@up To mówisz, że lepiej jak Ty spinać dupę na forum pisząc durne komentarze, niż po prostu się pośmiać pod nosem z tego jak brzmi taki tekst skopiowany bez poprawek z jakiejś strony. Z resztą najważniejszy jest filmik, a ten opis jednak zawiera treść, dzięki której można się czegoś dowiedzieć o wypadku, więc spełnia swoją rolę.
Zgłoś
Avatar
DerQPL 2015-08-31, 14:36
@up To prawda ale źródło mogłeś wcześniej podać bo każdy na moim miejscu pomyślałby tak samo.
Zgłoś
Avatar
i................i 2015-08-31, 14:40
@up

Pierwszy raz nie podałem źródła przy tego typu temacie, bo wklejałem na szybko z rana. Jak to takie śmiertelnie ważne za każdym razem dla oglądających, to będę dodawał to źródło, nie widzę problemu. Teraz już tematu nie edytuję, więc tutaj nic nie poradzę.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2015-08-31, 14:41 4
@upy.

Zróbcie sobie loda na zgodę i koniec gównoburzy
Zgłoś
Avatar
mecenaz 2015-08-31, 21:25 2
Kurwa jak w kreskówce , wrum wrum fru fru ,ŁUP
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2015-08-31, 22:33 2
Przeczytałem "w Australii", po czym słuchając tego szwargotu zacząłem się zastanawiać co tam u nich się odpierdala...
Zgłoś