18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
5987389 2015-11-30, 19:53 8
Ale zajebiste, ile w tym detalu i jak dobrej jakości... No kurwa wielki podziw i oklaski co tu więcej mówić, są jednak talenty do promowania w polskiej kinematografi !! Nie toleruję hollywoodu, ale fajnie by mieć taki lokalny polski i lepszy.
Swoją drogą Ola niczego sobie dziołcha 2:48 te nogi kurwa ! I motyw z Ghost in the shell, pozytywna miniprodukcja, chciałbym w przyszłości zobaczyć polski pełnometrażowy film w takiej formie tylko żeby to miało ręce i nogi. Marzenia ponoć się spełniają... czasami.
Zgłoś
Avatar
juki 2015-11-30, 20:04
Za Baginskiego zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
j................7 2015-11-30, 20:06
żeby allegro z takim zaangażowaniem podeszło do naprawy swojego sanboxa. Od 4 miesięcy serwis leży i integrowanie się z tą platformą to pomyłka, a nie praca..
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2015-11-30, 20:25
mogliby cały film zrobić w takim klimacie, zajebiste
Zgłoś
Avatar
blobfish 2015-11-30, 20:55
7:50 Los pollos hermanos hehe
Zgłoś
Avatar
kubek103 2015-11-30, 22:26
ciekawe, czy tego robota przed wypuszczeniem wyruchał
Zgłoś
Avatar
Jacur 2015-11-30, 22:35 2
jest kilka smaczków i są fajne cycki , za to zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
dragon2123 2015-11-30, 23:07
2:48 - to była jego ostatnia dupa ratunku
Zgłoś
Avatar
Oponka 2015-11-30, 23:28 2
żeby was kurwa podziw na Bagińskiego nie poniósł. fabuła - rozumiem, że na kanwie polskiej baśni - ale trochę denna - jakiś szczurek do zbudowania androida wyglądającego jak żywa kobieta wszystkie części ma "w zasięgu ręki" - no kurwa, kto trzyma takie części w pokoju? efekty też są kiczowate - jeżeli to jest lepsze od hollywood? no sorry - ja podziękuję, za TAKIEGO wiedźmina. może i fajnie odgrzana polska baśń, ale mnie dupy nie urywa. i dla tych wszystkich, którzy za chwilę będą mieć ból dupy i jęczeć, że mam wracać do kuchni polecam wizytę w aptece - tam sprzedadzą wam odpowiednią maść. może i ma potencjał, ale mnie dupy nie urwało. ot całe
Zgłoś
Avatar
koxu42 2015-11-30, 23:53
Trochę jak Tony Stark tylko,że wersja polska,biedniejsza.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2015-11-30, 23:55 3
@up Kobiety...zawsze się do czegoś przypierdolą.
Zgłoś
Avatar
Puszczalska_Wiola 2015-12-01, 0:04
Ola, Ola possiesz mi pindola?
Zgłoś
Avatar
N................y 2015-12-01, 1:18 4
Oponka napisał/a:

żeby was kurwa podziw na Bagińskiego nie poniósł. fabuła - rozumiem, że na kanwie polskiej baśni - ale trochę denna - jakiś szczurek do zbudowania androida wyglądającego jak żywa kobieta wszystkie części ma "w zasięgu ręki" - no kurwa, kto trzyma takie części w pokoju?...



To ty się pucujesz do Bagińskiego że fabuła słaba ? typ jest od animacji i w tym jest jak na razie chyba najlepszy w kraju

Oponka napisał/a:

...efekty też są kiczowate...



Domyślam się że nie wyłożono na produkcję jakiejś dużej kasy, graficy nie robią za browara a sprzęt kosztuje od chuja,
więc robi się efekty takiej jakości na jaką stać klienta.

O wiedźmina się nie martw, jak wyłożą na ekranizacje 1/3 tego co na grę to wyjdzie zajebisty.

A tak poza tym to won do kuchni
Zgłoś
Avatar
Krak 2015-12-01, 11:10
Chujnia niestety - zero klimatu, nie wzbudza refleksji, podniecenia (mimo, ze dziewice przygotowane); piszę to jako krakowianin a nie krakowiak ... a, i muszę coś kupić na allegro.
Zgłoś