18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
nebelwerfer 2022-10-17, 13:58
lokal.szczecin napisał/a:

"sport" dla debili i dla kolejnych debili co placa PPV zeby to ogladac.



Co Ciebie to boli co robię ze swoją kasą. Moje pieniądze, sam sobie w domu puszczam więc na chuj mi się ze swoją opinią pchasz jak nastolatka jak starsi gadają. Fajnie, że masz opinię chuj mnie ona interesuje
Zgłoś
Avatar
lokal.szczecin 2022-10-17, 15:00
nebelwerfer napisał/a:

Co Ciebie to boli co robię ze swoją kasą. Moje pieniądze, sam sobie w domu puszczam więc na chuj mi się ze swoją opinią pchasz jak nastolatka jak starsi gadają. Fajnie, że masz opinię chuj mnie ona interesuje



starszy to ja jestem.
Zgłoś
Avatar
dOpieca 2022-10-17, 16:11
lokal.szczecin napisał/a:

"sport" dla debili i dla kolejnych debili co placa PPV zeby to ogladac.



Mowia tak tylko takie cipki bez charakteru ktorzy nie umieja sie nawet obronic jak ich na ulicy napadna...
Zgłoś
Avatar
Robajson 2022-10-17, 22:48
lokal.szczecin napisał/a:

"sport" dla debili i dla kolejnych debili co placa PPV zeby to ogladac.



Po co płacić skoro mamy Sadolka
Zgłoś
Avatar
outline 2022-10-19, 15:40
matikati napisał/a:

Jest subtelna różnica pomiędzy freakowymi organizacjami a sportowymi, jeden i drugi zawodnik z tej walki rozpierdala w jeden wieczór wszystkich zawodników dowolnej organizacji dla celebrytów i youtuberów. Widać że jesteś gimnazjalistą skoro nie byłeś w stanie tego odróżnić i dyskusja z tobą to zapewne jak rozmowa z ukraińcem który nie zna ani jednego słowa w j polskim.



o właśnie o takiej przemądrzałej licealnej gnidzie mówiłem

Cytat:

Widać że jesteś gimnazjalistą skoro nie byłeś w stanie tego odróżnić



Widać to co najwyżej twoje niedojebanie i jakieś przebłyski myślenia. Jeszcze trochę i się rozwiniesz, a wtedy będziesz mógł prowadzić jakiekolwiek dysputy w internetach ;D
Zgłoś