18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Lekcja
Knegarn • 2017-09-12, 8:56
Podobno ta małpa w czerwonym biję nauczycielkę, ale po stroju sądzę że to nie nauczycielka... Może jakiś ekspert to ogarnie

Zgłoś
Avatar
rafikfaf87 2017-09-14, 2:12 2
Od 0:48 to już lekcje śpiewu w murzynolandzie.
Zgłoś
Avatar
majkelubiek 2017-09-14, 21:20 2
UWAGA jestem ekspertem : to dyrektor szkoły przyszedł na kontrole....
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2017-09-14, 22:19 1
po chuj oni w tych szkolach siedza jak nawet nauczyciel to jebany patol?
Zgłoś
Avatar
pjf 2017-09-14, 23:28 1
Jebany chory skukinsyn, nagrywać w pionie... ehh.
Zgłoś
Avatar
rudikopf 2017-09-15, 6:35 1
Moje marzenie - wszystkiej cebuli taki wpierdol...chodzili by jak w szwajcarskim zegarku ale nie zaraz ze ja przeciw swoim...wpierdol od czasu do czasu tak dla zdrowotności jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodził a wam od 39 dawno nikt nie wpierdolił co w baniaczku troche odpierdoliło na dzien dzisiejszy

napisalem co by was kurwy polskie zmotywowac do jednosci a nie ciagle podzial...jestescie gorsi od zydow a od tych spermochlipow gorszym byc nie mozna tak boli mnie
Zgłoś
Avatar
InnyName 2017-09-15, 14:52 1
@up
tutaj to mozesz napisać "motopizdeczka" wtedy wszyscy się spuszczą na kanapkę i to wpierdolą, tłumaczenie czegoś na tym portalu to jak gadanie do gówna po jego spuszczeniu, tutaj można co najwyżej wejść obejrzeć kilka filmików, ale dosłownie kilka bo 5 użytkowników wrzuca totalne gówno na które człowiekowi sie nawet nie chce patrzeć, na dodatek w ilościach spamerskich.

No chyba że ktoś lubie takie filmik jak ten niżej na głównej... no żenada, jakby to wrzucił kto inny to by trafiło do sucharów...
Zgłoś
Avatar
homer700 2017-09-15, 21:35
Czarna nauka
Zgłoś
Avatar
adamZjeb 2017-09-17, 8:52
Biała nauka niewiele lepsza, małpa biję??? Jak czytam wasze komentarze to czasem mnie oczy bolą,popaprańcy z debilizmem.
Zgłoś