18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Sobut16 2012-09-18, 0:14
DuDulTV i ksiąz Natanek atakuje



Pszeczytałem go sałego !!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
Dimitrij 2012-09-18, 0:16
To mój pierwszy koment wienc zgodnie z tradycjom musze pisać jak gimbus i przynajmniej raz użyć słowa "gimbus". no to tyle
Zgłoś
Avatar
wookaszek 2012-09-18, 0:24
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Roszp 2012-09-18, 0:26
Jakby to było coś oryginalnego to spoko, ale kreska porpierdolona (jak zresztą wszystko inne, oprócz tematów) z jakiegoś collegehumor czy innego gówna. Jednym słowem: chcesz odnieść sukces w internecie, praktykuj sprawdzone metody.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2013-03-07, 2:10 16
i o białych murzynach
Zgłoś
Avatar
soqu1 2013-03-07, 3:27 2
może koleś z deka nawiedzony, ale tu ma nadzwyczajny przbłysk i mówi o tym, o czym każdy z nas myśli podobnie
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2013-03-07, 7:17 1
fajnie gada, jak by u mnie taki ksiadz byl to bym nawet do kosciola chodzil
Zgłoś
Avatar
D................k 2013-03-07, 7:23
Gdybym nie słyszał wcześniej jego pierdzielenia o "Diabolo" i szatanie to pomyślałbym, że gość jest całkiem ogarnięty.
Zgłoś
Avatar
Manhunt661 2013-03-07, 7:30
gada prawde ^^ jebiemy za darmo,
gdy Twoj link nie dostaje piw... wiedz, ze cos sie dzieje
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-07, 8:24
Miota nim jak szatan na tym filmiku, opętany jest
Zgłoś
Avatar
TYGRYS2008 2013-03-07, 8:59
W chwili obecnej tylko tacy radykałowie jak natanek czy korwin mikke mogą coś zmienić w tym kraju!
Tusk i Kaczyński osiągneli już co chcieli czyli zniszczyli Polskę a teraz niszczą naród!
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-04-05, 14:35 6
wiem ze wiekszosc tutaj anty kosciol i wg ale Ksiadz Natanek wypowiada sie na temat Polski i histori , nie wkrecac mnie w jakies gierki w komentarzach, lecz moim zdaniem porusza dosyc ciekawe kwestie


nie chcesz go ogladac , nie ogladaj , i nie gledz pozniej ogladac do 15 minuty bo pozniej to juz jakies swiecenia , no chyba ze ktos chce to nie bronie
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-04-05, 15:56 3
dobrze mówi, hejtujcie prosze mozecie smialo hejtowac przeciez to jest modne
tak czy inaczej ma dużo racji w tym co mowi, a obrzucanie go gownem i tak nic nie da
Zgłoś
Avatar
glistownik 2013-04-05, 18:07 1
Czy na prawdę jestem hejterem...

Koleś ma zjebaną psychę. Może jakby sobie poruchał to by mu przeszło.

Dlaczego tak mówie:

Zaklinał TVN zamiast zachować się inteligentnie. Pierdoli że jest tak źle a winny jest metal czy coś tam a nie on sam ( i każdy z nas ). Bo kurwa nie przyszło mu do głowy, że tą Polskę buduje ja ty i on. Woli pierdolić głupoty być sławnym w necie. Ma z tego pewnie coś ma też pojebanych ludzi którzy mają go za jebane guru. Temat do kurwa skasowania do chuja zapierdolonego mać!

Zrobić coś z sobą to nie kurwa nie słuchać metalu czy zapierdalać na klęczkach w okół kościoła czy dać na tace ja pierdole kurwa....
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-04-05, 20:31
Ludzie którzy rozmawiają z niewidzialnymi istotami dzielą się na dwa typy: tych do leczenia i tych do intensywnego leczenia -, w żadnym wypadku nie skierowałbym Natanka na zwykłe leczenie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie