18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
huberto92 2013-03-10, 14:57
Za dobrze te psy w domu mają, takiego cielaka nie wpierdolić.
Zgłoś
Avatar
kikutnik666 2013-03-10, 15:32
na hardzie ostatnio byl zdechly pies- to nie tam powinno sie znalezc, jak reszta trupow?
Zgłoś
Avatar
D................D 2013-03-10, 15:38 1
mogłes jeszcze 3 raz to samo wrzucic
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-03-10, 15:46
Już nie mogę się doczekać, aż jakaś zdolna polska gimbuska wrzuci zdjęcie noworodka opatrzone opisem
"Zdjęcie jest stare,ale może się komuś spodoba - dziecko wyrzuciłam do kosza tydzień temu" Tak się zastanawiałem, po co tutaj cała ta otoczka sadyzmu ale już chyba powoli rozumiem. Ta strona jest przeznaczona dla jebanych mieszczuchów którzy wieś znają z dobranocki. Co jest takiego niezwykłego w martwym cielaku? Jak dla mnie to strata dla gospodarza, i on za chuj nie widzi w tym nic pocieszającego. Zacznijcie się leczyć bo macie popierdolone skłonności, z resztą od kiedy tu jetem, podświadomie zacząłem się dostosowywać do waszej bandy zajaranych śmiercią debili. Na wsi to normalka, i ogólnie na świecie jest przyjęte, że śmierć przyjdzie po każdego, i co kurwa chcecie z tego powodu zdobywać uznanie wśród userów, materiałami własnymi? Może zamiast wyrobienia sobie zgody na pobieranie narządów, poproście by po śmierci wasze fotki trafiły tutaj? Gardzę wami.
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2013-03-10, 15:51 1
flame war wisi w powietrzu ;D
Zgłoś
Avatar
huberto92 2013-03-10, 15:59
Zastanawiam się cherry007 nad kilkoma kwestiami. Po pierwsze , od kiedy ideą sadistica jest wspolczucie ze straty cielaka? Po drugie, niech gimbusiarnia wrzuca, będzie co oglądać. Po trzecie, nie wszyscy tutaj zarejestrowani są z miast i nigdy nie miała styczności ze zwierzętami hodowalnymi. Jak się nie podoba, WYPIERDALAJ.
Zgłoś
Avatar
Rzeziu 2013-03-10, 16:26 1
No kurwa fenomenalne, jak widzisz zdechlego kota przy chodniku, to tez sie na niego gapisz bo ci sie podoba ?
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-03-10, 16:31
Widać w mieście cywilizacja troszkę zwolniła...
Zgłoś
Avatar
RaV8 2013-03-10, 17:06 1
Mam! Znalazłem różnicę! Ten na dole się uśmiecha!
Zgłoś
Avatar
Volant 2013-03-10, 17:25
Patrząc na te dwa zdjęcia jakoś tak mi się przypomniały czasy, gdy w grach po strzelaninie wszyscy przeciwnicy leżeli na ziemi dokładnie w ten sam sposób...
Dzięki Ci, Panie, za ragdoll.
Zgłoś
Avatar
l1nk 2013-03-10, 18:10
Różnica jest taka, że ten na dole jest niżej niż ten na górze, który jest wyżej.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2013-03-10, 18:18
heh na podkarpaciu mamy wilki:) ponoć całkiem sporo w moich stronach - okolice dębicy, strzyżowa. Nawet w mojej miejscowości były już widziane:)
No a stada 30 dzików to norma jak i w Katowicach na Ligocie - Pozdrawiam:)
Zgłoś
Avatar
Kopulator 2013-03-10, 20:28
brudas już dawno brałby póki ciepły!
Zgłoś