18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
~LegendarnyZiom 2010-12-03, 16:12 2
Colossus napisał/a:

Matura z polaka to kompletna bzdura kurwa !! Nie znałem tylko niektórych odpowiedzi na pytania dotyczące konkretnych autorów, ale kurwa, jak znajdę chuja, który jest odpowiedzialny za polskie szkolnictwo to zajebie skurwysyna !!



Idź, zajeb: pl.wikipedia.org/wiki/Katarzyna_Hall , to ona jest odpowiedzialna za cały ten nikczemny system szkolnictwa i egzaminy. Poza tym przecież nikt Ci nie każe chodzić do szkoły jak Ci się nie podoba. Poza tym to weź koło i pierdolnij się w czoło.
Zgłoś
Avatar
Harnaś 2010-12-03, 16:23 1
Panie Kubo drogi, DRAMAT to RODZAJ, a nie GATUNEK literacki.
Zgłoś
Avatar
A................g 2010-12-03, 16:39 2
Ser napisał/a:

Dobra akurat z polskiego kuleje więc na większość pytań bym nie odpowiedział. Ale pytanie o autobiografie.... Bez przesady.

Tej blondynby autobiografie napisze Juzef Piłsudzki.



Juzef Piłsudzki

Niestety widać, że kulejesz, ale z tym to przegiąłeś. Nadal uważacie, że matura to bzdura?

Zgłoś
Avatar
pakicito 2010-12-03, 17:08 1
i ten odcinek to dowod ze te gowniane lektury ktorych ucza tyle lat sa gowno warte bo jak widac sie nie przydaja w zyciu po maturze wiec nikt nie pamieta

p.s 4:41 obczajcie goscia jak mu leb lata
Zgłoś
Avatar
B................z 2010-12-03, 17:38 1
emkens napisał/a:

@up i tu się panie mylisz, bo największą bzdurą jest matura z polskiego potrzebna na prawo, psychologię i te de.
Ale kiedy to było faak


Ja studiuję prawo i nie wyobrażam sobie przyzwoitego prawnika, który nie jest w stanie sensownie sklecić zdania i Ty - studiując psychologię - pewnie też nie wyobrażasz sobie takiego niedouczonego psychologa. Wymieniłaś kierunki, które - w przypadku prawa obok historii i wosu - chyba najbardziej opierają się na jęz. polskim.
Zgłoś
Avatar
Huherko 2010-12-03, 17:54
Primo - Skoro prowadzący tak się z ludzi naśmiewa, to zastanawiam się, po kiego wałka on trzyma tą kartkę ?? Zapamiętać kilka pytań to chyba mniejszy problem niż pamiętać jak się nazywał jakiś nieszczęśnik w książce, którą napisał jeszcze większy nieszczęśnik ... (my na lekcjach dochodziliśmy, że gdyby ci autorzy żyli w czasach dzisiejszych, albo by wylądowali na odwyku, albo w psychiatryku)

Secundo - Jaki ma cel wrzucanie tego filmiku na Sadistica (co więcej, przez oficjalne konto, a nie zwykłego usera) Chce pokazać, jak bardzo się wygłupiają i kompromitują nagrywając i emitując te wywiady?
Zgłoś
Avatar
army 2010-12-03, 18:22
Słaby odcinek : >
Zgłoś
Avatar
leszczor 2010-12-03, 20:11
I co ten koleś chce udowodnić??
Że Polak to idiota?
Bo ja nie widzę sensu po co kręcą takie badziewia. . .
Zgłoś
Avatar
Dalione 2010-12-03, 20:15
No kurwa, myślałem że ta jego tajna ksywa to psikutas :/
Zgłoś
Avatar
Earth 2010-12-03, 20:34
Lektur nie pamiętam, a jestem w 3 liceum. A co dopiero ci ludzie?
Temat odcinka z dupy wyjęli.
Zgłoś
Avatar
Azizi1926 2010-12-03, 21:33
Flauta - zajebiste żarcie mają, polecam !
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2010-12-03, 21:34 2
@up glupi jestes i tyle. sa pewne rzeczy, ktore kazdy wyksztalcony czlowiek znac powinien - nie tylko z zakresu literatury, ale rowniez innych sztuk. jak dorosniesz, to zrozumiesz
Zgłoś
Avatar
Bejker 2010-12-03, 21:55
A ten co się pyta zgrywa cfaniakia jak sam musi czytać odpowiedzi i pytania z jakiś tam kartek,....

poza tym to większość osób jest zrajana a ten jeden to powinien filmy pisać ma taką fantazję

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa chodzi mi o tego w kratkowej kurtce...
Zgłoś
Avatar
Earth 2010-12-04, 9:50
@Szkarad

Wielka pani uczona, niech Ci psychotropy zmniejszą to pogadamy.
Zgłoś
Avatar
Don_KILLuminati 2010-12-04, 16:03
@up
Te Twoje widać słabo działają, więc najpierw może dolecz się sam zanim zaczniesz innym wytykać indolencję. Uczyć się i książki kurwa czytać!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie