18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:06
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Diler Dziffko 2012-02-06, 21:03
haha leszczu ogól wąsa
Zgłoś
Avatar
Żeliwna_Pięść 2012-02-06, 21:10
To nawet nie jest śmieszne sadystyczne, i warte uwagi...

jak mój post
Zgłoś
Avatar
alicja19902 2012-02-06, 21:25 5
Ale denne. Kurwa następnym razem idąc do monopolca wezmę kamerę i ponagrywam jeszcze paru żuli.
A co. Może tez się staną kogoś "Miszczem".
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-02-06, 21:35 3
@up
1. wracaj do kuchni.
2. nie masz kamery.
3. jak byś miała to wystarczyło by żebyś nakręciła swoich starych.
Zgłoś
Avatar
token 2012-02-06, 22:07
tak się składa, że pracuję w Netii, byłem na rozdaniu nagród tego konkursu. Mi najbardziej podobało się Armagedonetia(m-ce 4). Gdy doszło do rozdania i Armagedonetia weszło na scenke, pycha zaczeła ich rozpierać. Gość(lider) nieco spedalony, na każdym kroku podkreślał, że jest z Warszawy. POZDRO
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-02-06, 22:18 7
Cytat:

@up
1. wracaj do kuchni.
2. nie masz kamery.
3. jak byś miała to wystarczyło by żebyś nakręciła swoich starych.


zamknij kurwa ryj i przestań jechać po jej starych "rodzicu", w takich punktach to pewnie zadania w gimnazjum na polski robisz. Jak patrzę co ty wypisujesz to kurwa koledzy muszą mieć niezłą polewę z twojej zajebiście "męskiej" inteligencji.
Pianę z ust toczysz bo dziewczyna neguje zachowanie jakiegoś brudnego pijaczyny który robi show tylko tym że jest menelem i nic mu w życiu nie wyszło, więc myśli że zdobędzie sławę pokazując swój brudny, zawszony nie ogolony ryj w filmiku i wysyłając go do internetu. Ja nie wiem jak można nie mieć żadnych priorytetów życiowych tylko zapatrywać się na śmierdzących żuli którzy tylko piją i nic nie robią, bo jedyne co im pozostaję to zapić się na śmierć. Jak skończysz 18 lat to zapewne zrozumiesz co tu do ciebie mówię. No chyba że pójdziesz w ślady swojego brudnego idola spod monopolowego...
A co do 2. to skąd zawszony dziadu wiesz że nie ma kamery to że ty nic nie osiągnąłeś konkretnego to nie znaczy że i ona musi w nędzy jak ty żyć. Nie oceniaj ludzi swoją miarą do kurwy.

W pełni zgadzam się z alicją.
Aha co do pierwszego punktu to pewnie nigdy nie miałeś za dużego kontaktu z kobietami i próbujesz nadrobić braki szufladkując je. Jak byś był w prawdziwym związku złamasie to byś tak nie pisał.
Jestem facetem i nie podzielam twoich zjebanych poglądów.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-02-06, 22:47
Rodzice napisał/a:

@up
1. wracaj do kuchni.
2. nie masz kamery.
3. jak byś miała to wystarczyło by żebyś nakręciła swoich starych.



Przegiąłeś koleś ;o
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-02-06, 23:05
@peersil
Po pierwsze nie tym tonem, pierdolony gnoju, do mnie. Trochę szacunku do starszych.
Po drugie, twoje fantazje na temat mojej osoby są chuja warte.
Po trzecie, ty nie jesteś facet, tylko małoletnia cipa która przeżywa jakiś post z netu i musi pisać całe wypracowanie na forum. Widać że masz w chuj kompleksów skoro musisz się pokazać przed "kobietami" z sadola broniąc ich. Trochę dystansu, gimbusie jebany, byś nabrał - każdy normalny człowiek dostrzeże iż mój post do alicji był napisany w formie żartu. To samo tyczy się Leszcza. Wiadomo że to menel i loser ale, kurwa, czasami potrafi powiedzieć coś smiesznego, no i poświęca swój czas na nagrywanie tego więc to jest lepsze niż głupie hejtowanie. Co to za sztuka shejtować Leszcza ? Skoro ci się nie podobają jego filmiki to na chuj tu wchodzisz idioto ? Mało masz innych filmików ?
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-02-06, 23:13 2
@Rodzice zamknij ryj i obciągaj.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-02-06, 23:16
@up spierdalaj pedale obsrany. to że sobie z kolegami obciągacie nawzajem, nie znaczy że każdy tak robi.
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2012-02-06, 23:18 1
@Rodzice Powiedziałem coś, nie pierdol tylko ssij. Bądź posłuszną suką.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-02-06, 23:31
@up przecież ty masz cipę zamiast kutasa więc nie ma co ssać.
Zgłoś
Avatar
TPaury 2012-02-06, 23:48
@UP
Data na biegu zmieniona co by było można pyskować do wszystkich bo jest się starszym.
Menel i nieudacznik. Dziękuję, tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-02-06, 23:56
@up co ty pierdolisz
jestem od ciebie starszy o 5 lat.

dobra, futrzaki ogarnijcie pyski, to temat o Leszczu.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-02-07, 0:19 2
Jak na sadolu pojawił się pierwszy filmik z Leszczem, to wszyscy się spuszczali, bo za to leciały piwa, a teraz nagle pozmieniali front, bo się okazało że menel już nie jest popularny i piwa można dostać za jechanie po nim. I potem się dziwić, że ludzie 'na górze' wami manipulują. Normalnie jak flagi na wietrze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie