18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 0:20
I te białe kurwy w średnim wieku które są najgorszym rakiem wpuszczającym to wszystko cieszą ryje....

______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-08, 17:20 3
@Gmajpmi

No super że został zawieszony, a jakiś brytol w Leeds co sobie na facebooku pisał źle o muslimach jutro dostaje wyrok, a chłop mówi o poderżnieciu gardeł białasom i jest baja
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-08, 17:21
Gmajpmi napisał/a:

@: no nawet ich independent pisze, ze niby chodzilo o tych co przeciw imigracji protestuja


O, no więc w takim razie spełnia się proroctwo Kadaffiego. Czyli się zaczęło...
Zgłoś
Avatar
zipi 2024-08-08, 17:36 2
juz Angielskie media mowią ze prawicowe protesty są organizowane przez Rosje xD wpierw Ruscy wpuszczają imigrantów przez białoruś a potem organizują protesty w UK przeciwko imigrantom xD
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-08, 18:05
ciężko szukać info na ten temat w sky news, czy bbc news, ale jest w GBNews GBNews nawoływanie do podrznania gardeł

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
Mister_Klex 2024-08-08, 18:12 2
chorym napisał/a:

@
No super że został zawieszony, a jakiś brytol w Leeds co sobie na facebooku pisał źle o muslimach jutro dostaje wyrok, a chłop mówi o poderżnieciu gardeł białasom i jest baja



Zróżnicowanie kulturowe w pigułce . Swoją drogą dobra robota na translacji. Pozdrawiam

[ Dodano: 2024-08-08, 18:22 ]
Członkowie tego protestu zapomnieli kto rok temu zamordował 364 cywili w Re'im.
Zgłoś
Avatar
Gmajpmi 2024-08-08, 18:23
Juz go aresztowali

Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-08, 18:28 1
Tłumaczenie jest trochę trudne, bo raz ciężko go zrozumieć, dwa tam jest jeszcze dodatkowy wątek, że ponoć panowie z prawej strony tej imprezy biegali z żyletkami w jakiś pociągach... nie wiem dokładnie o co chodzi, w każdym razie ten radny odnosił się właśnie do tego i mówił:

"Mamy dzieci i kobiety korzystające z tych pociągów, po prostu podaję przykład, oni są odrażającymi faszystowskimi nazistami i musimy podciąć im gardła i pozbyć się ich wszystkich!"

______________

ja tu leczę nadwrażliwość
Zgłoś
Avatar
zbyszek161 2024-08-08, 18:47
Jebac prawicowe ścierwo!!!!! I lewicow też... hahahahaha

______________

lalalalalalalal
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-08-08, 19:04
Ja profilaktycznie dla admina, chuj mnie obchodzi upadlina. Dawaj zbjorny UK.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-08-08, 19:24 7
Bul_od_bytu napisał/a:

"Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący,
nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to,
wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej"
Pochodzenie cytatu wątpliwe, ale treść jakże prawdziwa
To nie nagranie z jakiegoś protestu antywojennego bo z tego co mówi ten gość ciężko zrozumieć o kogo mu chodzi. Szczególnie jak na koniec krzyczą Free Palestine



Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2024-08-08, 19:40 3
Ta to aż pizdą ze szczęścia klaskała...

______________

Counter-disinformation&DDoS Forces@https://t.me/itarmyofukraine2022
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-09, 0:42 2
Najlepsze, że wielu poszło demonstrować przeciw przemocy i skrajnej prawicy, a okazało się, że trafili na spędy hamasowców. Na portalach w UK wkurwienie.
A ja się tylko utwierdzam, że radykalna lewica i prawica mają ze sobą wiele wspólnego. Jedno i drugie to taka sama ekstrema pełna bezmózgich pojebów z klapkami na oczach.

[ Dodano: 2024-08-09, 00:43 ]
Prosty napisał/a:

Ja profilaktycznie dla admina, chuj mnie obchodzi upadlina. Dawaj zbjorny UK.


Już po wszystkim. Skończyło się.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-08-09, 5:20
Ta
Zgłoś
Avatar
kosioraldo 2024-08-09, 6:17
TwójCzarnyPan napisał/a:

Najlepsze, że wielu poszło demonstrować przeciw przemocy i skrajnej prawicy, a okazało się, że trafili na spędy hamasowców. Na portalach w UK wkurwienie.
A ja się tylko utwierdzam, że radykalna lewica i prawica mają ze sobą wiele wspólnego. Jedno i drugie to taka sama ekstrema pełna bezmózgich pojebów z klapkami na oczach.
Już po wszystkim. Skończyło się.



Mam takie pytanie czemu chodzisz do galerii handlowej w Hannoverze i walisz konia pod schodami? Aż tak nie macie kultury szacunku i ludzkich zachowań że musicie trzepać kapucyna gdzie popadnie, czarnypan to taki na polu bawełny kiedyś był, był tak głupi że każdego wieczoru chciał lizać row swojemu panu, a ten go nazwał no czarnypan liże rower wyśmienicie 😂 uga Buga uuuuu jak małpa na drzewie
Zgłoś