18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Nazgrel 2014-12-05, 10:02
To są jacyś latynosi, oni są poziom wyżej od czarnych jak widać, nie ma skakania po głowach i okrzyków jak z klatki szympansów...
Zgłoś
Avatar
rudyslask 2014-12-05, 11:43
wpierdol dostaje ten co sie bić nie umie cioty !!!
Zgłoś
Avatar
Casperiously 2014-12-05, 12:34 3
Aż napisze historię sprzed paru miesięcy w małym miasteczku które zamieszkiwałem. Piątek, ciepły wieczór, wracamy z dwoma kumplami (oboje zapierdalają na siłke) z pizzy. No to najpierw jednego poszliśmy odprowadzić. Idziemy, idziemy, widzimy na horyzoncie na oko 10 typa, idąc bliżej widać było już łysinę i powielające dresiki no to ja, jako że pizda ze mnie a nie wojownik (nigdy w życiu się nie biłem) przeszedłem na prawą strone chodnika i trzymam się ściany kamienicy. Kumple po lewej. I nadlatuje fala. 9 przeszło, ostatni najmniejszy i najgroźniejszy szef całej bandy pierdolnął kumplowi z bara, bo oczywiście nie znalazł miejsca na chodniku. Sekunde później, cała banda zwrócona do nas gębami, kumpel się pluje z tamtym, tamten ledwo sklejał zdania. Dobra, odpuściliśmy, poszliśmy dalej. No i z daleka po odwróceniu widzimy, że idą za nami. Wskoczyliśmy w strone pobliskiego osiedla. "Ty w niebieskim, chodź tu" - "ta sama droga'. No i się zaczeło. O dziwo, byłem pod wrażeniem, reszta 'chłopaków' miała na tyle zasad, by się nie mieszać. Gość dostał taki soczysty wpierdol, że głowa mała. Po chwili widać latarke w smartfonie gościa w oknie jednym z bloków. Gadał coś że zadzwonił na policje. Kumpel gościa trzyma na ziemi aż padł ze zmęczenia. Po jego kumplach został jedynie kurz, został tylko jeden, który wydusił z siebie 'jestes pizda mówiłem Ci że gość jest starszy i wiekszy'. Poczekaliśmy na policję. Przyjechała, nawet 2 suki. Przedstawiliśmy sytuację, sprawdzili kartoteki - my czyści, gość jak to dresik z osiedla miał już swoję występki. Po chwili doszedł alkomat, my trzeźwi, a jemu coś poniżej promila wyszło. Potem chcieli go wziąc jeszcze na krew, nie wiem jak to się skończyło. Wiem jedynie, że go wzieli na 24. Taka oto historia cwaniactwa. Wszystko działo się szybko, postawiłem kumplowi za tą akcje schłodzonego ciachana (akurat był ten boom na ten browar, wiadoma sprawa). :0
Zgłoś
Avatar
19888891 2014-12-05, 13:38
Casperiously napisał/a:

Aż napisze historię sprzed paru miesięcy w małym miasteczku które zamieszkiwałem. Piątek, ciepły wieczór, wracamy z dwoma kumplami (oboje zapierdalają na siłke) z pizzy. No to najpierw jednego poszliśmy odprowadzić. Idziemy, idziemy, widzimy na horyzoncie na oko 10 typa, idąc bliżej widać było już łysinę i powielające dresiki no to ja, jako że pizda ze mnie a nie wojownik (nigdy w życiu się nie biłem) przeszedłem na prawą strone chodnika i trzymam się ściany kamienicy. Kumple po lewej. I nadlatuje fala. 9 przeszło, ostatni najmniejszy i najgroźniejszy szef całej bandy pierdolnął kumplowi z bara, bo oczywiście nie znalazł miejsca na chodniku. Sekunde później, cała banda zwrócona do nas gębami, kumpel się pluje z tamtym, tamten ledwo sklejał zdania. Dobra, odpuściliśmy, poszliśmy dalej. No i z daleka po odwróceniu widzimy, że idą za nami. Wskoczyliśmy w strone pobliskiego osiedla. "Ty w niebieskim, chodź tu" - "ta sama droga'. No i się zaczeło. O dziwo, byłem pod wrażeniem, reszta 'chłopaków' miała na tyle zasad, by się nie mieszać. Gość dostał taki soczysty wpierdol, że głowa mała. Po chwili widać latarke w smartfonie gościa w oknie jednym z bloków. Gadał coś że zadzwonił na policje. Kumpel gościa trzyma na ziemi aż padł ze zmęczenia. Po jego kumplach został jedynie kurz, został tylko jeden, który wydusił z siebie 'jestes pizda mówiłem Ci że gość jest starszy i wiekszy'. Poczekaliśmy na policję. Przyjechała, nawet 2 suki. Przedstawiliśmy sytuację, sprawdzili kartoteki - my czyści, gość jak to dresik z osiedla miał już swoję występki. Po chwili doszedł alkomat, my trzeźwi, a jemu coś poniżej promila wyszło. Potem chcieli go wziąc jeszcze na krew, nie wiem jak to się skończyło. Wiem jedynie, że go wzieli na 24. Taka oto historia cwaniactwa. Wszystko działo się szybko, postawiłem kumplowi za tą akcje schłodzonego ciachana (akurat był ten boom na ten browar, wiadoma sprawa). :0



Niby dobrze, ale zamiast na policję to trzeba było zadzwonić do jego matki, spuściłaby mu taki wpierdol przy kolegach,że dopiero zrobiłoby mu się łyso...

no i oczywiście zakaz wychodzenia z domu.
Zgłoś
Avatar
k................z 2014-12-05, 15:09
kocham takie filmiki
Zgłoś
Avatar
karadzio 2014-12-05, 17:42
To we Francji, tak???
Zgłoś
Avatar
svistak2000 2014-12-06, 0:07
Brazylia. To jest właśnie całe pokolenie niewolników gnieżdżących się przeważnie w favelas w Rio de Janeiro. Możecie nie wierzyć ale Brazylijczycy to na prawdę spoko naród... Opinie psują im właśnie te małpy które mieszkają w favelas, chociaż nie nazwałbym ich małpami bo obraziłbym małpy. Brazylia zwłaszcza Rio de janeiro i São paulo nie może sobie poradzić z tymi favelami. Codziennie słychać na wzgórzach w Rio strzały (turyści myślą że to wybuchy fajerwerków). Małpy z faveli zazwyczaj umieją liczyć w zakresie 10, myślą że w brazylii mówi się po Brazylijsku, jeśli spytasz jakie kolory ma bandera brazylii powiedzą że czerwony i fioletowy, bardzo nie lubią ludzi z bladą karnacją (bo wiadome turysta), oczywiście 90% mieszkańców favelas to ludzie o czarnym kolorze skóry... Ale i tak chcąc nie chcąc Brazylia wypada na plus, niezłe zarobki zwłaszcza jeżeli jesteś wykwalifikowanym inżynierem, zdarzają się często 13-te a nawet 14-te pensje, pracownik z europy jest bardzo porządany. Jednakowoż ciężko tam dostać pracę bo potrzebna jest wiza pracownicza która wcale tak łatwo nie jest dostać niestety...
Zgłoś