18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Zapewne wielu z Was pamięta temat o koczowisku cyganów we Wrocławiu. Termin na "wyprowadzkę" narzucony przez UM Wrocławia już minął.

Wrocławskie środowiska narodowe chcą zorganizować nieoficjalną likwidację tego miejsca, za które Wrocławianie się wstydzą.
Kod:
We Wrocławiu coraz goręcej wokół koczowiska rumuńskich Romów na działkach przy ul. Kamieńskiego. Portal Nacjonalista.pl pisze: "Problem nielegalnych imigrantów musi być ostatecznie rozwiązany." Narodowe Odrodzenie Polski zaprasza na Facebooku na wydarzenie pt. "Likwidacja cygańskiego koczowiska". Już ponad 400 osób zapowiedziało udział. Czy policja ochroni Romów? Co robią władze Wrocławia, żeby rozwiązać konflikt?

To fragment ze strony gazeta.pl i głupie retoryczne pytania redaktorów.

Cała operacja jest na razie... mało zorganizowana. Rzecznik NOP odcina się od tego. Planowana jest na 20 kwietnia. Nie jestem członkiem NOPu, ONR... Jednakże jako mieszkaniec Wrocławia w pełni popieram plany vice-prezydenta Wrocławia

Jest ich całkiem sporo, więc będzie ciekawie:


Poniżej kilka zdjęć obrazu który szpeci okolice:

Zgłoś
Avatar
androgenius 2013-04-14, 19:33 4
Poliaczki z brudasami staną do walki...jak równy z równym
Zgłoś
Avatar
Kabe 2013-04-14, 19:34 11
skalar uważaj bo naklejkę 'dzielny pacjent' dostaniesz
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-04-14, 19:35 13
CHuj, Polak nie placi podatkow, oplat... zaraz policja na chate wpada, do cyagnow juz nawet papierow nie wysylaja... japierdole
Zgłoś
Avatar
mateusz1310 2013-04-14, 19:35
powodzenia panowie
Zgłoś
Avatar
CahirAepMawr 2013-04-14, 19:39 3
Wrocławianie się wstydzą?? Ja się jakoś nie wstydzę i czekam aż te gówna wypierdolą na zbity pysk.
Zgłoś
Avatar
m_mytnik 2013-04-14, 19:40
Kurwa, uciekać przed nędzą i żyć w kartonach, przepraszam "szopach" i jeść resztki ze śmietników.
Zgłoś
Avatar
poloo89 2013-04-14, 19:42
trzeba było kurwa podlać benzyną w nocy i spalić wszystkich brudasów wpizdu... dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
Els 2013-04-14, 19:50 9
W sprawę też zaangażowało się Amnesty International. Kuźwa jak tak wszyscy chcą ich bronić to proszę bardzo, niech ich sobie wezmą do domu, ja mam dość patologii pałętającej się po ulicach Wrocławia, matek które upijają niemowlęta aby spały podczas żebrania i małych cyganiątek uczonych żebrania od momentu w którym zaczęły chodzić. Normalnemu człowiekowi za takie coś dzieci się zabiera, ich nikt nie rusza bo taka tradycja.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-04-14, 19:50 2
A komu to przeszkadza? Chyba tylko napinaczom, których pali dupa na samą myśl, że w "ich" kraju mieszkają nie-Polacy. W Polsce jest wiele dzielnic, które są o wiele syfiaste od tego koczowiska, a mieszkają w nich Polacy, więc w czym rzecz? Ja bym prędzej pozbyła się tych, którzy o nie-Polaków stękają najbardziej.
Zgłoś
Avatar
MichaU 2013-04-14, 19:53 26
rusofil napisał/a:

A komu to przeszkadza? Chyba tylko napinaczom, których pali dupa na samą myśl, że w "ich" kraju mieszkają nie-Polacy. W Polsce jest wiele dzielnic, które są o wiele syfiaste od tego koczowiska, a mieszkają w nich Polacy, więc w czym rzecz? Ja bym prędzej pozbyła się tych, którzy o nie-Polaków stękają najbardziej.



Szybka diagnoza. Jesteś:
a) trollem
b) niedojebana
Zgłoś
Avatar
siwybis 2013-04-14, 19:54 3
Ja pierdole, jeszcze ich karmią w dupę jebane strażaki miejskie!!! Za moje podatki kurwa jeden darmozjad karmi drugiego...
Zgłoś
Avatar
l1nk 2013-04-14, 19:58 6
c) brudasem cyganskim
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-04-14, 20:09 5
Jeszcze trochę więcej poprawności polityczne i bierności władz w egzekwowaniu prawa wobec "uciśnionych mniejszości" a zrobi się tutaj pierdolony dziki zachód i wymierzanie sprawiedliwości na własną rękę.
Zupełnie się nie dziwię wkurwieniu ludzi - romowie stoją w Polsce w wielu aspektach poza prawem. Dlaczego?
Zgłoś
Avatar
medowski 2013-04-14, 20:32 3
Wkurwia mnie fakt ze brudasy dostaja wszystko za Darmo ! kurwa jakim prawem ? ile rodzin polskich czeka na mieszkania socjalne i kurwa dostac nie moga a tu chuj wystraczy ze jestes jebanym brudasem i wszystko ci podadza na tacy wkurwia mnie fakt ze nigdy nie widzialem pracujacego cygana a ja musze zapierdalac aby cos osiagnac w tym zyciu....
wkurwia mnie fakt ze jesli cygan dostaje mieszkani to nie mieszka w nim a wynajmuje i zarabia na tym mieszkaniu mieszkajac nadal jak parowki w jedyn ze sqotow kurwa mac
Mimo wszysystko nie zazdroszcze im niczego bo sam fakt ze sa cyganami w moich oczach zawsze beda niczym
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-04-14, 20:41 5
Jason-X napisał/a:

sprawa prosta -> powiedzieć że jadą do nowego domu -> wsadzić w pociąg -> kierunek przez Oświęcim -> w '39 zadziałało


W '39 powiadasz? Może jeszcze czegoś ciekawego się od ciebie dowiemy o historii?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie