18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
Lista zakupów
tds1974 • 2013-02-18, 14:08
Moja luba poprosiła mnie, bym przygotował jej (i wysłał mailem) listę zakupów. Po uprzednim sprawdzeniu czego w domu brakuje.

Jako że akurat siedziałem w studiu nad małym projektem, zrobiłem listę zakupów w tym, w czym pracowałem, a więc w Sony Vegas Pro.

Mam nadzieję, że się jej (i wam) spodoba



Chętnie odpowiem na pytania dotyczące spraw technicznych.
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2013-02-19, 13:24 1
Hidalgo napisał/a:


Co z tym mózgiem i słowem "nie"?


Chodzi o to żebyś sobie powtarzał: Nie jestem idiotą. Nie jestem idiotą.
Zgłoś
Avatar
robert9xx 2013-02-19, 13:28
Widzę nawet podwędzony układ intro. Cała szata graficzna czy też cały układ został podwędzony. Jedynie edytowałeś napisy
Zgłoś
Avatar
rimogyz 2013-02-19, 13:38
Nie no, autorze, bezczelnie zerżnąłeś (bo inaczej tego nie nazwę) templatkę trailerową, którą można było oglądać już od dwóch lat (jak się ktoś interesował). Podmieniłeś jedynie napisy. Twórczość? Błagam - ani jeden efekt nie jest twojej produkcji.

[edit] mogłeś się dla dziewczyny chociaż postarać, jak ją po srajtaśmę wysyłasz ;d
Zgłoś
Avatar
dj_deez 2013-02-19, 13:41 1
Kwejkiem jebie, ale na tle tego co ostatnio na główną się dostaje, to i tak nieźle. Zamiast cisnąć napiszę, że jeśli naprawdę wysłałeś to pannie, a lista jest prawdziwa, to dałeś radę pomysłem. To właśnie takimi drobnymi rzeczami utrwala się związek, a nie cotygodniowym wyjściem na kebab. Piwo.

EDIT: @up, nie pierdol. Myślisz, że dziewucha się poznała? Chciał ją zaskoczyć, a nie speców tutaj.
Zgłoś
Avatar
DomEnik 2013-02-19, 14:52
ładnie zrobione, ale wydaje mi sie ze te intra sa do pobrania za darmo i podmieniles tylko napisy, ale moge sie mylic
Zgłoś
Avatar
pajacyk200 2013-02-19, 14:57
Widzę że firma w pełni profesjonalna i pracownicy Vegas'em posługują się znakomicie

Zgłoś
Avatar
Maxved 2013-02-19, 15:10
makabrax napisał/a:

@tds1974
skoro masz kobietę po to żeby chodziła do sklepu to zwyczajnie jest mi jej szkoda że się związała z takim nieużytkiem...



jak zwykle znajdzie sie frajerek jak ty ktory tylko zhejtuje wszystko zeby sie popisac i dostac pare piwek.
wkurwiaja mnie tacy ludzie, dlatego wypierdalaj z internetu.
jebane zgredy.
a za material piwko
rozwalil mnie ten papier toaletowy ^^
Zgłoś
Avatar
blackmalder 2013-02-19, 15:32
Jak dla mnie ten filmik ściema!

Naprawdę jesteś studentem?

A gdzie słoiki z bigosem i klopsową?
gdzie konserwy i ryba w puszce?
a dżemy i ogórki?

no i co najważniejsze? "Where is my money?!"
Zgłoś
Avatar
belax17 2013-02-19, 23:49
Pytania odnośnie spraw technicznych:
1.Ile papieru zużywasz na podcieranie dupy po sraniu?
2.Na jak długo wystarcza Ci 1 rolka papieru?
3.Twoja luba to typowa dziewczyna sadola?
4.Na hardzie są jej zdjęcia/film? Jeśli tak- podaj link, jeśli nie- zamieść i też podaj link.
Pozdrawiam i liczę na szybki kontakt.
Zgłoś
Avatar
Danteee 2013-02-20, 8:03
Fajny pomysl i za to leci browar. A to czy wzial gotowca i poprzestawial napisy juz jest akurat malo wazne bo przeciez nie napisal ze pracowal nad tym kilka godzin

belax17 napisał/a:

Pytania odnośnie spraw technicznych:
1.Ile papieru zużywasz na podcieranie dupy po sraniu?
2.Na jak długo wystarcza Ci 1 rolka papieru?
3.Twoja luba to typowa dziewczyna sadola?
4.Na hardzie są jej zdjęcia/film? Jeśli tak- podaj link, jeśli nie- zamieść i też podaj link.
Pozdrawiam i liczę na szybki kontakt.



Kolejny kretyn ktory liczy na to ze za durny post dostanie piwka...
Zgłoś