18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne

maturatobzdura.tv/literatura-powszechna-odcinek-22 22 odcinek programu, pt. „LITERATURA POWSZECHNA ", w którym Kuba zadaje proste pytania z j. polskiego, np. Kto był autorem Zbrodni i Kary? Jak nazywał się towarzysz Robinsona Crusoe?

Odwiedź nas na:
MaturaToBzdura.TV
youtube.com/MaturaToBzduraTV
facebook.com/MaturaToBzdura
Zgłoś
Avatar
Niewidzialny 2011-03-18, 17:18 2
Już za niedługo:

Imiona Dzieci Postaci Trzecioplanowych: MaturaToBzdura.TV odc. #2452
Zgłoś
Avatar
mati3341 2011-03-18, 18:21
Zastanawia mnie tylko, dlaczego nie zapytają jakiegoś starszego człowieka, z doświadczeniem pod jakimś uniwersytetem? Strach, że ich zagnie?
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-03-18, 18:23 1
mati3341 napisał/a:

Strach, że ich zagnie?



Daj spokój, podczas montażu filmiku jest opcja "to się wytnie", nie wiedziałeś?
Zgłoś
Avatar
willywonka 2011-03-18, 19:18 1
"wszyscy zostali zjedzeni"...pomyliło jej się z lady hannibal
Zgłoś
Avatar
Schabik 2011-03-18, 19:18 1
Gość w kurtce w kratkę robi zajebistą minę przy każdym pytanie. Coś w stylu "O kurwa co on mówi tego w przedszkolu nie było"
Zgłoś
Avatar
M................f 2011-03-18, 20:14 1
Dla tępych strzał, które zastanawiają się dlaczego nie pyta starszych ludzi. Ogólnie wszystkie odcinki tego programu mają na celu ukazanie, że matura jest zbędna i do dupy, dlatego pytani są młodzi ludzie w wieku licealnym lub policealnym aka studenckim, którzy albo mieli maturę niedawno, albo mają mieć niedługo, żeby ukazać, że wiedza zdobyta do matury się nigdzie nie przydaje i po krótkim czasie odchodzi w niepamięć.

rozrewolwerowany napisał/a:

nie rozumiem w ogóle sensu tego programu, mogę do niego podejść i na poczekaniu zagiąć z 10 dziedzin, bo sam pewnie chuja wie, a ze ma przygotowane pytania to kozak



No mało kto się na rozrzucani gnoju zna jak ty to nie przeczę, że wszystkich zagniesz jak kolanka od rury w kiblu, ale przeczytaj co napisałem u góry to zrozumiesz zawiły i tajemniczy sens tego programu, a co do prowadzącego to on nie zadaje pytań, na które (w domyśle) w 100% zna odpowiedzi, a jedynie te, które pasują do danego tematu i zostały przez ekipę wcześniej wymyślone (stąd te tajemnicze karteczki) i nie kozaczy, czy popisuje się swoją wiedzą zazdrosny polaczku.
Zgłoś
Avatar
krzyo88 2011-03-18, 23:14
Kur*wa co mnie obchodzi to kto napisał Mistrza i Małgorzatę, czasami były mądre pytania na temat H2O albo inne ale to już chamidło
Zgłoś
Avatar
FoxD 2011-03-19, 0:07
A ja miałem w dupie lektury przez całe gimnazjum i liceum. Nie przeczytałem nawet lektur, z których przygotowywałem prezentację maturalną. Nudne do wyżygania były prawie wszystkie a ciekawych perełek nie chciało mi się znajdywać mając do przekopania taką kupę gnoju jak obecny zestaw lektur. Tak, jakby znajomość lektur komukolwiek kiedykolwiek się przydała;]
Zgłoś
Avatar
master of disaster 2011-03-19, 0:47 1
@Masterof
Sens tego programu nie jest zawiły tylko w chuj chybiony. Jeśli większość pytanych nie ogarnia prostych rzeczy to może nie matura jest zbędna tylko samo zapierdalanie do szkoły? Czy będzie matura czy nie debile i tak zapomną czego się uczyli, zlikwidowanie matury pomoże tu jak rozbicie termometru na gorączkę.
Gdybyś był w połowie tak inteligentny jak ci się wydaje nie trzeba by było tłumaczyć ci tego co oczywiste.
A oczywiste jest, że ten "program" od setek wywnętrzających się przed kamerka w laptopie zjebów różnią tak naprawdę tylko reklamy.
A tak w ogóle to wypierdalaj.
Zgłoś
Avatar
jonek00 2011-03-19, 0:53 3
zbrodnia i kara, potop, inny świat, dżuma, wspomnienia z domu umarłych, przedwiośnie, proces, iliada, faust, antygona, makbet... jeśli to jest kupa gnoju to ja nie wiem co ludzie czytają. harrego pottera? bravo?

a znajomość lektur jest przydatna choćby w sytuacji żeby będąc w tłumie na banalne pytanie nie odpowiadać "yyy...yyy... zjedli jom?..."
Zgłoś
Avatar
JONTailor 2011-03-19, 5:24
Dziwi mnie że nikt w tym odcinku nikogo nie chce ruchać
Zgłoś
Avatar
koniu 2011-03-19, 9:09 1
- Co się stało z Lady Macbeth?
- Zjedli jom...

nie! nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-03-19, 10:07 1
krzyo88 napisał/a:

czasami były mądre pytania na temat H2O albo inne ale to już chamidło


Albo testy.

Zgłoś
Avatar
yabos 2011-03-19, 11:35
FoxD napisał/a:

A ja miałem w dupie lektury przez całe gimnazjum i liceum. Nie przeczytałem nawet lektur, z których przygotowywałem prezentację maturalną. Nudne do wyżygania były prawie wszystkie a ciekawych perełek nie chciało mi się znajdywać mając do przekopania taką kupę gnoju jak obecny zestaw lektur. Tak, jakby znajomość lektur komukolwiek kiedykolwiek się przydała;]


Uwierz mi, że się przydaje. Choćby po to żeby rozbudować swoje słownictwo i nauczyć się jakoś w miarę poprawnie stylistycznie budować swoje wypowiedzi żeby nie musieć używać słowa "lektury" w każdym zdaniu. A i może byś się nauczył jak się pisze słowo "wyrzygać".
[miodek_mode_off]
I tak, może czepiam się na siłę, ale wkurwia mnie jak ktoś się przechwala tym, że nie czyta "bo ksionzki som gupie". Nie chcesz to nie czytaj, Twoja sprawa, nie każdy musi to lubić. Ale bycie z tego dumnym to mniej więcej to samo co bycie dumnym z wylizania dupy mrówkojadowi. Trochę bez sensu.
I jeszcze dwie sprawy:
- te lektury to się najlepiej czyta już po skończeniu szkoły, jak nie trzeba i się wybiera co chce
- ta cała Matura to bzdura IMO lekko ssie...
Zgłoś
Avatar
candyola777 2011-03-19, 17:21
- Co się stało z Lady Macbeth?
- Zjedli jom...
ahahah xD
Postawiłam gościu Piwo bo ma taką samą ksywkę jak mój chłopak :3
Na początku to było fajne. Coś świeżego. A teraz troszke nudne :/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie