18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Litr pojęcie względne?
Gomoco • 2012-02-18, 15:07
Autentyczna sytuacja w sklepie:

-Dzień dobry, poproszę litrowe pepsi.
Na co babka sprzedająca:
-ale to małe czy duże?
Na co ja zaskoczony pytaniem, spontanicznie odpowiedziałem:
-No nie wiem może być mały litr bo nie wiem czy dużego dam rady wypić.

Zgłoś
Avatar
blendziooh 2012-02-19, 15:43
"Haha niektóre baby ze sklepów to umysłowa nizina. Najbardziej mnie śmieszy jak ktoś kupuje papierosy Viceroy. Jak jej powiesz "Poproszę wajsroje" to cie nie zrozumie. Musisz powiedzieć "Poproszę wiceroje". Nosz kurwa... "
Umysłowa nizina powiadasz? To powiedz mi jak nazywa się palacz papierosów, to jest według mnie dopiero nizina społeczna. Najwyraźniej baba w sklepie była o jeden stopień inteligencji wyżej od ciebie, skoro nie wiedziała o co chodzi to pewnie jest nie paląca. "Wajsroje" polecam zapoznać się z czytaniem po angielsku, gdyż nawet tutaj zrobiłeś błąd a debile twojego pokroju dają ci piwa (moderatorze, przed warnem zapoznaj się ze znaczeniem słowa debil=słaby).
Palacze kiedyś=ludzie mądrzy, elita intelektualna.
Palacze dzisiaj=plebs, gówniażeria w szkołach, ludzie "popisujący się swoją dorosłością", płycizna intelektualna (gdyż trudno zrozumieć po co robić coś co szkodzi).
Zgłoś
Avatar
dawid0590 2012-02-19, 15:44
Blondynka zamawia Pizze i Sprzedawca pyta:
-Pokroic na 6 czy 12
-na 6 bo 12 nie zjem
Zgłoś
Avatar
marna 2012-02-19, 15:46 2


litr pojęciem względnym..
Zgłoś
Avatar
Cubituss 2012-02-19, 16:17
Koleżanka pracuje w galerii w jakimś sklepie z ciuchami, pewna klientka podbija do niej z pytaniem
-pani...a gdzie ja kupie jakieś ubranka modne dla córy, a tanie?
- w housie niech pani popatrzy, albo w croppie
- a croppie mówi pani...a gdzie to ta cropa?
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2012-02-19, 16:47 1
halo, za ile będziesz ?

- no nie wiem gdzies tak za pół litra...
Zgłoś
Avatar
efiksowy 2012-02-19, 18:26
sensej strasburger jest z ciebie dumny
Zgłoś
Avatar
creepa 2012-02-19, 19:54
soban2100 napisał/a:

"Wajsroje" polecam zapoznać się z czytaniem po angielsku.


no to omnibusie napisz jak się powinno to czytać: viceroy.
Zgłoś
Avatar
hedd 2012-02-19, 20:17
@up, "wajsroj", bystrzaku

can I get "wajsroje", please? ŹLE!

Czaisz juz?
Zgłoś
Avatar
Szynkaa 2012-02-19, 23:51
idźta w chuj pseudoynteligenci. Baba w sklepie nie musi mieć 160 IQ ani biegle władać yngliszem. Ważne, żeby wiedziała co gdzie jest w sklepie i znała tabliczkę mnożenia.
Zgłoś
Avatar
djhexe 2012-02-20, 0:04 2
soban2100 napisał/a:

"Haha niektóre baby ze sklepów to umysłowa nizina. Najbardziej mnie śmieszy jak ktoś kupuje papierosy Viceroy. Jak jej powiesz "Poproszę wajsroje" to cie nie zrozumie. Musisz powiedzieć "Poproszę wiceroje". Nosz kurwa... "
Umysłowa nizina powiadasz? To powiedz mi jak nazywa się palacz papierosów, to jest według mnie dopiero nizina społeczna. Najwyraźniej baba w sklepie była o jeden stopień inteligencji wyżej od ciebie, skoro nie wiedziała o co chodzi to pewnie jest nie paląca. "Wajsroje" polecam zapoznać się z czytaniem po angielsku, gdyż nawet tutaj zrobiłeś błąd a debile twojego pokroju dają ci piwa (moderatorze, przed warnem zapoznaj się ze znaczeniem słowa debil=słaby).
Palacze kiedyś=ludzie mądrzy, elita intelektualna.
Palacze dzisiaj=plebs, gówniażeria w szkołach, ludzie "popisujący się swoją dorosłością", płycizna intelektualna (gdyż trudno zrozumieć po co robić coś co szkodzi).



first of all: viceroy /ˈvaɪs.rɔɪ/
2. jak kurwa sprzedawca nie wie co sprzedaje? od tego jest hierarchia sprzedaży - producent informuje dystrybutora co jest i jakie to jest, następnie informacje są przekazywane hurtownikom, później hurtownie informują sklepy a sklepy powinny informować detalistów.
3. usłyszane w kiosku: wikary, wicki, wiceroj, wektory itp
4. palę - nie jestem plebsem, nie jestem gówniarzerią, nie popisuję się swoją dorosłością, nie jestem płytki intelektualnie (znam swoje IQ) a palę BO LUBIĘ. są oczywiście momenty kiedy mi to przeszkadza - np zima - wtedy na filtrze zostaje więcej smoły i takie tam moje zajawki, jak np za długo jadę w trasie i za dużo ich spalę. jedni lubią słodycze, inni chipsy, inni fast food a inni palą. ale jak latem można sobie usiąść na trawce i popykać fajeczkę...
Zgłoś
Avatar
klint0n 2012-02-20, 0:15
Jakbyście tak napierdalali cały dzień za kasą i obsługiwali jakichś ochlejów i znawców angielszczyzny to tez możecie czasem nie zatrybić...
Zgłoś
Avatar
kl3juuu 2012-02-20, 0:45
Cytat:

Haha niektóre baby ze sklepów to umysłowa nizina. Najbardziej mnie śmieszy jak ktoś kupuje papierosy Viceroy. Jak jej powiesz "Poproszę wajsroje" to cie nie zrozumie. Musisz powiedzieć "Poproszę wiceroje". Nosz kurwa...



Pale Viceroye dłuższy czas i już przywykłem, że jak nie powiem w jakimkolwiek sklepie "poprosze Wiceroje", to nikt nie skuma...
Zgłoś
Avatar
NomedN 2012-02-20, 1:10
hedd napisał/a:

@up, "wajsroj", bystrzaku

can I get "wajsroje", please? ŹLE!

Czaisz juz?



Oj jesteś ciężkim przypadkiem gramatycznego nazisty, musiało być ciężko w domu.

Mam pytanie.

Mówisz poproszę "coca-colę" czy poproszę "koka-kola"?
To taka alegoria jeśli nadążasz, niepalący yntelygencie.
Zgłoś
Avatar
peso 2012-02-20, 16:44
Przypomniało mi się jak kiedyś w sklepie kolega chciał kupić mountain dew i mówi jej, że poprosi mountain dew, po czym przynosi mały słoiczek miodu...
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2012-02-22, 15:53
Ja pamietam takie coś .Poproszę kawę Tchibo,a sklepowa Co cipo ty huju
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie