18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
Mateusz.K 2013-05-01, 22:43 39
...
Zgłoś
Avatar
pawel6 2013-05-01, 22:44 1
Urwało głowę
Zgłoś
Avatar
Bagman 2013-05-01, 22:45
dobrze że przeprosił bo by poszedł do paki za to.
Zgłoś
Avatar
Debal 2013-05-01, 22:49
buty ma, więc żyje
Zgłoś
Avatar
xkaju 2013-05-01, 23:05
ło kurwa, co to robi na głownej..
Zgłoś
Avatar
B................r 2013-05-01, 23:09 1
a mówią że boks teraz przeżywa kryzys
Zgłoś
Avatar
Jariiiiiiiii 2013-05-01, 23:24
dobry pokaz zdjęć.
Zgłoś
Avatar
KamilAW 2013-05-01, 23:55 6
Macie chujowe internety to wam się zacina.. Fajnie że chłopaki robią coś zamiast siedzieć przed komputerem (chociażby jak ja), widać pełna kulturka, tak trzymać, piwko!
Zgłoś
Avatar
N................a 2013-05-02, 0:03 1
Pomysł ze sparowaniem się fajny. Lepsze to niż nic nie robienie, ale ta technika... Nie chcę Was oceniać po 8 sekundach filmiku, ale ten prawy sierp był... słaby.
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-05-02, 0:43
cytuję:
"Ło kurwa, ale to zjebane"
koniec cytatu, dziękuję
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-05-02, 2:51
Z jakiej wsi pochodzi ten akcent?
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2013-05-02, 12:59
Ja pierdole, no kurwa nie wierzę "ale go zabił" really ??? Jak my się tłukliśmy po piwnicach , a nie było to dawno, jakieś 8-10lat temu, to standardowym obrazkiem była krew na ziemii i co najmniej jeden zawodnik dochodzący do siebie pod ścianą (bo zaraz miał następną walkę) , a takimi ciosami to przyklejaliśmy sobie wzajemnie odpadające łuki brwiowe, bo oczywiście nie mieliśmy tych pedalskich ochraniaczy, co było dość głupie, gdyż nazajutrz trzeba było iść do szkoły z poharatanymi mordami (4 z nas chodziło do 1 klasy i nauczyciele mieli zagwostkę ). Pytam się kurwa więc: Gdzie jest ta mityczna agresja z gier komputerowych i filmów ? Być może jest zupełnie odwrotnie ? Może te filmy i gry wpajają dzieciakom strach przed podjęciem agresji ? Widzę dwóch młodziaków bojących sobie dać po mordzie, mimo przywdzianych pedalskich ochraniaczy, o czym to kurwa świadczy ? ?
Zgłoś
Avatar
krzycho109zgl 2013-05-02, 17:00
@prof coś tam Może nie mamy czasu już na jakieś gry,a złapalismy rekawice tylko dla zabicia nudy i celem nie było napierdalenie sie po pyskach, ale zwykła zabawa ? Masz pełne prawo oceniac kogos po 8s. filmiku. Brawo !
Chyba pomysliles portale,zeby wyrzucac tu swoje żale. zal wam troche dupe ściska,ze siedzicie na dupach po blokach i jedyne co wam z tego przyjdzie to hemoroidy i looki na baniach od zielska, a jeszcze zapomnialem o tanich browarach.
Gdybym chcial pokazac technike czy jej brak czy chuj wie co tam zarzucacie jeszcze to bym wrzucil caly material,a nie tylko urywek z tym komentarzem kumpla- bo tu tylko o komentarz chodzi. Dotarło ? Jak nie to nogi za pas, tylko laczek nie pogubcie internetowe cwaniaki. Pierdolenie jaki to ja nie jestem/bylem lepszy pod tym postem wcale nikogo nie zachwyca. Nie dotarło ? to jeszcze raz: wy... idz stąd.
Zgłoś
Avatar
k................K 2013-05-02, 17:02 1
sracie się do nich a lepsze takie zajęcie niż siedzenie pod blokiem z piwskiem i napierdalanie jakie to życie jest be, mają swoją zajawkę i dobrze. Ode mnie piwo a wy hejtujcie jak chcecie, skurwiele.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2013-05-02, 17:50
Upup.O ! Jest agresja... w internecie. Przypierdalam się bo ani to nie sadystyczne ani śmieszne, ubolewam nad prezyszłościa sadistica, skoro to ma pińcet piw. Polecam zapoznać się z moim II prawem i napierdalać się dalej.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie