18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Lodówka z syreną alarmową
BongMan • 2014-10-14, 15:49
Jakiś czas temu wprowadziłem się do nowego mieszkania. Moja lodówka jest pojebana albo nawiedzona A może to na wypadek niemieckiego nalotu bombowego?

Zgłoś
Avatar
SinCorE 2014-10-14, 21:39 2
Czyżby kraby w lodówce
Zgłoś
Avatar
razi 2014-10-14, 22:33
Swój chłop, zawsze gotowy na przyjecie gości, schłodzoną dobrze flaszeczką wódeczki.
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-14, 23:02 2
Kurman napisał/a:

Po otwarciu i zamknieciu lodowki wewnatrz wytwarza sie podcisnienie. Powietrze jest zasysane do wnetrza przez jakas niewielka szczeline co wydaje ten dzwiek. Jak roznica cisnien jest juz troche mniejsza dzwiek ustaje, jak sie poluzni troche uszczelke jeszcze troche zapiszczy. Kazdy moze zaobserwowac to zjawisko w swojej lodowce, jesli lodowka jest szczelna wowczas nie bedzie ona piszczala, ale łatwo mozna zauwazyc ze bezposrednio po zakmnieciu lodowki jest ja trudniej otqorzyc niz chwile pozniej.



Czyli chcesz mi powiedzieć, że przez 39 lat życia, kilkanaście własnych, setki odwiedzanych lodówek zawsze miałem do czynienia ze zjebanymi? Bo żadna nie wyła. Czuję się wybrańcem.

Z tym podciśnieniem to też trochę pomieszałeś ale nie chce mi się rozwodzić akurat dziś.
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2014-10-14, 23:32
Bongman to ruski filmik ściemniaczu.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-10-14, 23:43 1
@quartz75 co ty pierdolisz, kurman dobrze prawi

Podciśnienie – różnica między ciśnieniem atmosferycznym a ciśnieniem bezwzględnym w przypadku, gdy jest ono mniejsze od atmosferycznego.

przy otwartym powietrze sie ogrzewa, przy zamykanym ochladza wiec zmienijsza obietosc tym samym obnizajac cisnienie, wiec robi sie nizsze od atmosferycznego i zasysa
Zgłoś
Avatar
SkipiBoom 2014-10-14, 23:49 14
@Rax co Ty pierdzielisz

Słyszalny dźwięk to profesjonalne zabezpieczenie dzięki któremu szczęśliwy posiadacz tego zacnego sprzętu będzie wcześnie ostrzeżony o tym że ktoś próbuje podpierdzielić flaszkę i pozwoli to na szybki czas reakcji, który umożliwi ochronę tego dobra
Zgłoś
Avatar
$omator 2014-10-15, 0:39
amen kurwa bracie do egzorcysty w te pędy
Zgłoś
Avatar
q................5 2014-10-15, 1:53
@Rax - sam pierdolisz. Bo zamykając lodówkę robisz chwilowe, małe nadciśnienie. Po drugie, żadna lodówka nie jest idealnie szczelna. I nie może być. A pierdolenie o ciężkim otwieraniu drzwiczek w wyniku zassania to wsadź se w buty. To sprawka uszczelek z magenesami. No i tworzywa z którego są wykonane. Powiem ci więcej, w nowej, jeszcze nawet nie uruchomionej lodówce ciężej jest otworzyć, niż w tej która chłodzi od kilku lat. Sprawdź to w sklepie chociażby i zrozumiesz, że teorie naukowe w tak prostych sprawach są potrzebne, jak kotu buty.

Chuj tam z lodówką, ważne że chłodzi. Mam ważniejsze pytanie. To na kiedy się umawiamy Bonguś i ile flaszek mam dokupić?
Zgłoś
Avatar
Bociek 2014-10-15, 6:24
Ruski Standard na dole leży, dobra wódka ale nie w tej budżetowej wersji
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2014-10-15, 7:46 64
Mi się wydaje, że to bieda piszczy.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2014-10-15, 8:04
Ale filmik to chyba był kręcony krabem, stwierdzam po jakości
Zgłoś
Avatar
SzTKPch 2014-10-15, 9:03
Filmik kręcony w 4K, buforuje się w chuj długo
Zgłoś
Avatar
juzek123456 2014-10-15, 10:43
@quartz75

Nie wiesz że nic nie wiesz. Tacy ludzie są najgorsi, "wszystkowiedzący" pieniacze. Włóż sobie nadmuchany balon do zamrażarki i poczekaj aż powietrze w środku odrobinę się schłodzi.
Zgłoś
Avatar
Krak 2014-10-15, 11:13
Jest jeszcze opcja z uszkodzoną uszczelką, która ma profil zamknięty, ale w tym przypadku jest dziurawa. Po otwarciu uszczelka lekko rozpręża się i zaciąga powietrze. Trzaśnięcie powoduje ściśnięcie uszczelki (szczególnie na linii zawiasów) i wydostawanie się powietrza.
PS. Napływ to nieźli syfiarze...
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2014-10-15, 11:19
To nie sosnowiec tylko uk, widać po grzejniku i znaczku na butelce. Po 2 to zapewne dźwięk powietrza zasysanego do lodówki które wyrównuje ciśnienie ponieważ to ciepłe które z zewnątrz wpadło do lodówki skurczyło się. Moja lodówka nie wydaje takich dźwięków ale pomimo tego że ma kilka lat nadal zaraz po zamknięciu nie mogę jej od razu otworzyć bez użycia większej siły.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie