18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
sozi890 2012-12-10, 21:40
Enej to chuje, pizdy, pedaly... Bo zarabiaja w chauj hajsu i sa popularni...
Bloodwar ma racje a wy czopy nawet sobie nie wyobrazacie ile ci ludzie musza pracy wlozyc w to kim sa.

Obstawiam ze polowa z was wstapila by do fanclubow internetowych (bo jedyne swiatlo ogladane przez was to monitor), gdyby Enej wam zaczal browary stawiac na imprezie... bo jak sadze wiekszosci glownie o to chodzi w zyciu
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-10, 23:30
BrotherLouie napisał/a:

@Fatum93
Skąd wiesz, że dumad nie jest w chuj bogaty i, nie rucha, w chuj lasek?



jeżeli tak by było nie siedział by na sadisticu pisząc komentarze tylko jechał by Nissanem GTR i jakaś laska robiła by mu loda...
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2012-12-11, 0:59 1
BrotherLouie napisał/a:

@Fatum93
Skąd wiesz, że dumad nie jest w chuj bogaty i, nie rucha, w chuj lasek?



Po "i" nie stawia się przecinków...
Zgłoś
Avatar
2................5 2012-12-11, 6:23
Bobicker napisał/a:



Po "i" nie stawia się przecinków...



Mistrzu, ale weź przeczytaj z dwa razy to co napisałem, a potem pierdol farmazony...
Podpowiem, Skąd wiesz, że dumad nie jest w chuj bogaty i, nie rucha, w chuj lasek?
Wierze w Twoja inteligencję, napewno uda Ci się rozwiązać te zagadkę.
Zgłoś
Avatar
T3rror 2012-12-11, 15:35 1
@BrotherLouie A jak to jest ruchać laski w chuj? Nie spotkałem lasek z chujem, no ale ja lubie jak laska ma cycki a nie chuja
Zgłoś
Avatar
xxDamian 2012-12-11, 16:53 1
@BrotherLouie jesli juz chcesz stawiac tutaj przecinek, to przed "i", a nie po, co nie zmienia faktu, ze w tym zdaniu nadal jest on zbedny
Zgłoś
Avatar
dumad 2012-12-11, 18:19
bloodwar napisał/a:

@BrotherLouie - chłopie, to jest Sadistic, portal dla ludzi którzy w sobotę wieczorem zamiast iść ze znajomymi na imprezę albo do dziewczyny poruchać siedzą w domu i czytają artykuły o kolesiu z Downem który potrafi sobie sam zrobić herbatę, tu siedzą tylko kompletne, zakompleksione zera bez znajomych i dziewczyny! Tacy ludzie w hierachii są nawet niżej niż Downy bo nie są upośledzeni umysłowo, mają dwie ręce, dwie nogi, widzą, słyszą, niektórzy nawet myślą a nie potrafią sobie poradzić z własnym życiem i wepchnąć go na właściwe tory! ZERA!

Czekaj, zaraz, co JA tu w takim razie robię?



Ale ty głupi jesteś

biedny nie jestem, brzydki też nie. Nie jestem pedałem. Nie muszę nigdzie jeździć na "dupy" bo mam swoją żonę we własnym (sporym) mieszkaniu. Myślę że gdybyś ją zobaczył stwierdziłbyś "ruchałby". Mam też dobrą pracę oraz fajne autko. Ze znajomymi chodzę na kręgle, tenis, do miłej knajpki pogadać i się tak właśnie pobawić
TAK smakuje życie

Więc spierdalaj do roboty zarabiać na imprezowanie i ruchanie "dupeczek" młody człowieku. Zobaczymy na jakie tory skierujesz swoje życie w 5 lat.

widze ze pisząc "banda pedałów" uraziłem chłopczyka BrotherLouie

Enej to małe pedzie i debile ukraińscy i ci co go słuchają również
Zgłoś
Avatar
2................5 2012-12-11, 19:10
Dumad, poczym wywnioskowałeś, że poczułem się urażony? W piździe mam ich i całe, ich bogactwo. Nawet nie wiedziałem co to jest enej, do czasu aż to sprawdziłem.
Pozdrawiam i życzę sukcesów w życiu. Pozdrawiam również naukowców od przecinków hahah
Zgłoś