18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Markuswarkus 2020-11-05, 16:51 4
Jebane chorągiewy na tym portalu - raz krzyczą jebać policję i skarżą się na nadużycie władzy a innym razem brawo policja, gazem, rozstrzelać ich.
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2020-11-05, 16:56 9
Jaka kurwa anarchia... Co wy pierdolicie...
Po prostu niektórzy (głównie unia) chce zrobić powtórkę rozpierdolu "blm" u nas... Nie widzicie jak się ładnie zbiegło? Na chwile przed wyborami w USA, które Trump (jaki by nie był, to jest nam przychylny) najpewniej przepierdoli, robi się ładna zadyma w Polsce... Po prostu czekali aż kaczyński wpadnie we własne sidła i powtórzy akcje z aborcją i zamiast protestów ma rewolte w każdej postaci... Tym razem pykło aż za dobrze...
Zgłoś
Avatar
Lemons-shop 2020-11-05, 16:59 4
Kurwa japierdole jak ja bym była policjantka zajebałabym tam wszystkich, jak u hamburgerów.
Zgłoś
Avatar
BolekMaku 2020-11-05, 17:15 1
Lemons-shop napisał/a:

Kurwa japierdole jak ja bym była policjantka zajebałabym tam wszystkich, jak u hamburgerów.



Gdzie możemy się umówić ? Piotrek milicjant. Milo mi.
Zgłoś
Avatar
Tudeski 2020-11-05, 17:16 3
Lemons-shop napisał/a:

Kurwa japierdole jak ja bym była policjantka zajebałabym tam wszystkich, jak u hamburgerów.



obsrałabyś się makowcem co najwyżej.
Zgłoś
Avatar
vass 2020-11-05, 17:22 3
PiSowska milicja, jebać ich.
Zgłoś
Avatar
tomtom19 2020-11-05, 17:32 3
o taka policje walczyłem
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-11-05, 17:37 6
McQurwa napisał/a:

Od teraz Rada Miejska w Łodzi nie chce kupować radiowozów dla Policji.
Powiem krótko, w Łodzi u władzy są już anarchiści.
Ciekawe gdzie taka pani z rady miejskiej pójdzie po pomoc, na przykład jak ją okradną lub zgwałcą?



Skończ pierdolić, kucu. Policjant się zachowuje jak jakiś jebany zomowiec, bo wie jaką opcję polityczną może bezkarnie opierdolić. Zamiast interweniować, spisać tych którzy rzekomo łamią prawo, to prowokuje bo pewnie awans ma na horyzoncie.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-05, 17:54 13
Dopadł skurwiela anarchistę za złamanie prawa a konkretnie za "pierdol się", które sądząc po początkowym ujęciu było jednym z wielu obelżywych zwrotów wobec policjanta/ów.

To pierdolone lewactwo trzeba naprawdę odjebać, czyli wysłać na te kurwy wojsko i pozabijać jako wroga, organizację terorrystyczną o charakterze międzynarodowym. Dla anarchistów i innych lewackich spierdoleńców prawo jest ważne tylko, gdy działa na ich korzyść, a raczej jak wydaje sięim, że działa na ich korzyść, bo to są głąby bez szkoły i nie znają się na niczym, zwłaszcza na prawie.

Antifę trzeba zajebać, jak każdego wroga Polski, czy komunistę, czy nazistę czy każdego, kto napadnie na naszą ojczyznę. I nie trzeba być żołnierzem, każdy może odjebać wroga, który atakuje Polskę. Notabene te kurwy wypowiedziały nam wojnę, nie nam zwolennikom PiS, a nam Polakom, także przeciwnikom PiS.

Mam nadzieję, że ONR albo inne kibole spalą wszystkie squaty z anarchistami, razem z tymi kurwami w środku.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2020-11-05, 18:00 2
janlew napisał/a:

Brawo Policja, napierdalać te lewackie kurwy Sorosa, wszystkie! I pamiętajcie: feministka to nie kobieta!



tylko nie płacz jak ci któryś przyjebie...
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2020-11-05, 18:00 5
wraca powoli we mnie wiara w policje, jednocześnie wyjaśnia się dlaczego tak delikatnie traktują te organizacje okazuje się żę lgbt (tfu) ma poparcie w organach władzy
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-11-05, 18:09 10
Zenonn napisał/a:

Ten ze szczekaczka powinien zaparzyć sobie ziółka na uspokojenie albo zmniejszyć ilość teścia. Tak się nie zatrzymuje ludzi w cywilizowanym kraju.



Patrzysz na te tłumy krzyczące "wypierdalać" do funkcjonariuszy służb publicznych utrzymujących porządek i śmiesz mieszać w to słowo "cywilizowany"? Was do reszty popierdoliło. Skoro was się słowem i książkami nie da do porządku przywołać, to będzie pałowanie.
Zgłoś
Avatar
ququa 2020-11-05, 18:20 8
Justynka99 napisał/a:

I tym sposobem wracają czasy, w których policja jest marionetką władzy, a wrogiem ludności, chociaż tyle lat (i to całkiem skutecznie, bo CHWDP to była wyłącznie skrajna patologia) pracowali na szacunek dla policjantów. To już się zaczęło podczas Strajku Przedsiębiorców i z każdym dniem od wtedy są bliżej milicji i ZOMO.



skończ juz pierdolic takie głupoty
nie wiem w jakich kregach sie obracasz skoro Cie policja pałuja jak ZOMO,
Zgłoś
Avatar
octave25 2020-11-05, 18:23 2
Dobrze jedziemy z lewackimi dzbanami. XD
Zgłoś
Avatar
crackit 2020-11-05, 19:25
Jak większość zjebanych pato-policjantów... Pizda pojedynczo, kozak od tyłu z kolegami .
Pozdrawiam pato-policję z wrocławia - u nas to normalka... nie robi to już na nikim wrażenia... Nawet jak są nagrania przekroczeń lub skrajnych tortur, to w śledztwie wychodzi, że podejrzany torturował się sam, był agresywny oraz pod wpływem narkotyków/dopalaczy/alkoholu... Tia...

A to co było na filmie to pizda nie policjant - na marne, szczekane, lewackie prowokacje prawdziwy pies nie reaguje.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie