18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Cytat:

Rodzina polskich Romów przejęła kontrolę nad życiem pary Polaków, pracujących przymusowo w Wielkiej Brytanii. Sąd zdecyduje o tym, jaką karę poniosą za swoje czyny.

Według sądu, polskiej parze, którą podstępnie ściągnięto do Londynu, zabrano dokumenty i zmuszano do niewolniczej pracy. Po zmianie w sortowni bananów w Stansted, Polaka wysyłano, żeby zbierał złom. Większość zarobionych pieniędzy oddawał romskiej rodzinie - rzekomo w zamian za zakwaterowanie i wyżywienie.

W czasie, gdy mężczyzny nie było w domu, jego żonę i dzieci przetrzymywano w zamkniętym pokoju. Kobietę wykorzystywano seksualnie, a maluchy bito. Całą trójkę zmuszano też do okradania sklepów i żebrania - donosi "Daily Mail".

- Wszyscy oskarżeni to członkowie pochodzącej z Polski rodziny - zaznaczył prokurator Tim Hunter podczas rozprawy w londyńskim Croydon Crown Court. - Przestępcy używali ich dokumentów do pobierania zasiłków i zaciągania kredytów - dodał Hunter.

Romowie kontrolowali też życie innego Polaka - Roberta W. Mężczyznę bito metalową rurką - czasami do utraty przytomności.

Pewnej nocy jednemu z uwięzionych mężczyzn udało się upić Fabiana G., ukraść jego portfel i dokumenty, dzięki czemu rodzina uciekła do Walii.

Niewolnicza praca polskich obywateli trwała w okresie od stycznia 2009 r. do września 2010 r. Romowie odpowiedzą za przetrzymywanie ludzi w niewoli oraz zmuszanie ich do pracy. Mateusz G. jest ponadto oskarżony za seksualne wykorzystywanie Polki.

Proces jest w toku.



Ja pierdolę, by Polacy byli niewolnikami cyganów... Jełopy gorsze od bambusów.

źródło: onet
Zgłoś
Avatar
ksdjdksad 2014-05-03, 10:31 1
Takie kurwy to tylko zutylizować !!!
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-05-03, 10:57
Kolejne naiwne cebulaczki które pojechały w ciemno...
Zgłoś
Avatar
ozarimielin 2014-05-03, 11:24
łykacie wszystko jak młody pelikan
Zgłoś
Avatar
J................S 2014-05-03, 11:46 3
Andrea napisał/a:

To chyba jakaś rodzina niemot, skoro mogli zbierać złom, albo żebrać to równie dobrze mogli iść na policje i do konsulatu po nowe dokumenty.
Nie rozumiem jak mogli wracać do swoich oprawców. :/



Myślisz, że był puszczany na wolność bez żadnego zabezpieczenia? Pewnie jeśli by coś odjebał to by zajebali mu rodzinę.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-05-03, 11:55 1
dth napisał/a:


Postaw sie w sytuacji takiego czlowieka, w obcym kraju, pewnie nie znajacego jezyka.


Jak nie znał języka to tym bardziej chuj mu w dupę. Takich w ogóle wpuszczać nie powinni.
Zgłoś
Avatar
ocwpzw 2014-05-03, 11:57 2
Pisz z nazwiskami; Fabian Gówno i Matusz Gówno. Swoją drogą to w dużej mierze właśnie ci "polscy" romowie taką piękną opinię o Polakach za granicą wypracowują. Dla Angola to chuj że gównolicy, jak ma paszport RP to znaczy, że Polak. Cyganeria zasiłeczki ciągnie i machloje odstawia a wszystko idzie na nasze konto.
Zgłoś
Avatar
ran.dom.setup 2014-05-03, 12:33
Jak sie kurwa nie wie gdzie ma sie jechac to niech dupy z domu nie rusza.. przyjezdzaja takie cwoki i daja sie wykorzystywac. To tylko ich wina. Nie sztuka sie spakowac i pojechac za granice tepe chuje :p
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2014-05-03, 13:04 2
Polak polakowi zawsze pomoże... Zwłaszcza za granicą.
Jeden drugiego w łyżce wody utopi. Jeden chuj czy to polski cygan, czy rudy, czy polski żydek. To w polskich korzeniach jest.
Zgłoś
Avatar
sir_Alex 2014-05-03, 13:32 1
nie ma czegoś takiego jak: polscy romowie

są natomiast: jebani cyganie
Zgłoś
Avatar
eweli25 2014-05-03, 13:36
Rodzina polskich Romów??!!
Zgłoś
Avatar
Vilibert 2014-05-03, 14:13 1
Kurwa co to za kraj co nie umie walczyć o prawa swoich obywateli? Już mnie kurwica ogarnia co chwile czytam o wykorzystywaniu nas gdzie się da, ale nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi rządu. Moim zdaniem jeśli uderza się w polaków za granica, to my musimy uderzyć w obywateli tego kraju u nas. Oko za oko - inaczej nie będą nas szanować...
Zgłoś
Avatar
d................t 2014-05-03, 14:46
Gdzieś ptaszki ćwierkały, że to był Tajger i Kobra.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2014-05-03, 18:27
Motyw "zabrali mi paszport i nic nie mogę zrobić" to może by przeszedł u nielegala w USA, a i to też nie zawsze. Jaką trzeba być cipą, żeby tak dawać sobą pomiatać? Rozumiem jeszcze fizyczne uwięzienie, jak u Fritzla, ale żeby codziennie wychodzić do "pracy" (mam na myśli żebranie) i nie zgłosić się na policję? Widać, że jesteście narodem niewolników, tylko nie zawsze macie tego świadomość.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2014-05-03, 19:25 1
Na miejscu tego typa wybiłbym ich we śnie... Jednego po drugim zarżnął jak prosiaka... Co za ciota pozwoliła jeszcze tym śmiecia (kurwa mej złości nie opiszą słowa...) zgwałcić własną kobietę... Ja pierdolę nie wierzę, że nie miał okazji do wytrzebienia tego robactwa (jeszcze by mu kurwa medal dali)... Choćby nie wiem jak wielkie skurwiele a Polak jak malutki każdy musi iść spać, ale do kibla...
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-05-03, 21:51 2
Bardzo chętnie poznałbym adres siedziby tych brudasów. Należałoby zebrać odpowiednią grupę emigrantów, dokonać prawidłowego samosądu w myśl zasady oko za oko, ząb za ząb. W ramach odstępstwa gwałty należałoby odpuścić, bo nie należy szerzyć koprofilstwa, natomiast butelki z benzyną oraz solidna broń biała jak najbardziej nadawałaby się do powyższej akcji.
Zgłoś