18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Pan_Kura 2014-12-18, 15:28
O,41s "wypierdalaj"?
Zgłoś
Avatar
cafe25 2014-12-18, 17:42 1
I właśnie dlatego jestem rasistą. Byłem w kilku większych miastach europy a mianowicie w Paryżu, Londynie w Amsterdamie i kilku mniejszych miastach Europejskich. Nie spotkałem żadnego białego napierdalającego w wiadro czy też białego jedzącego gówno czy inne rzeczy. A te jebane czarnuchy właśnie albo robią te wszystkie rzeczy, czasem skaczą przy piłce jak małpy albo próbują opierdolić jakąś zjebaną figurkę wieży ajfla na początku za 3euro aby na koniec gdy już nikt nie chce ich słuchać opierdalać 7 wieżyczek za 1 euro. Jednym słowem robią z siebie małpy tylko po to żeby nie pójść do pracy. Najwięcej było tego w Paryżu. Byłem wtedy na wycieczce szkolnej z 5 lat temu albo i lepiej (klasa technikum). Stało stado małp z jakimiś sznurkami i cały czas powtarzali łan finger. Jeden z innej klasy wsadził palca w ten sznurek i jebana czarna małpa sie do niego przywiązała i kazała płacić 5 euro albo go nie puści. Jeden gościu wpadł po nas i krzyczy że małpa do naszego sie przywiązała no to polecieliśmy w jakieś 15 osób a murzyńskiego gówna zrobiło sie raptem 30. I musiał małpie zapłacić żeby go puścił. Jednym słowem jebane czarnuchy które są tolerowane robią wszystko aby nie iść do żadnej normalnej pracy. I jeśli ktoś twierdzi że rasizm jest zły to nigdy nie widział co wyrabiają czarne stworzenia, bo widzi tylko w telewizorni w sosnowcu jak okazują ich media. Niech utną im wszystkim głowe i niech psy srają do ich gardeł. Dziękuje za uwage
Zgłoś
Avatar
BoroKing 2014-12-19, 19:00
kubapele napisał/a:

Jeden ma wiaderko z PROSTO.



STO to marka farb niemieckich. I jak to z niemieckimi rzeczami, farba jest bardzo dobrej jakości.
Zgłoś
Avatar
Jodek_wwa 2014-12-20, 6:14
Najprawdopodobniej, to oni są po prostu czarni ;D
Zgłoś