18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:33
Avatar
Skowu 2012-12-07, 21:36 1
W Polsce droga ekspresowa to jak w Niemczech zwykła landówka. Tyle, że landówka lepsza bo chociaż szersza. Gdzie w Polsce autostrady? W Niemczech z miasta ( tak jak u nas wieś ) Fuhlingen do Kolna jest autostrada, a u nas z Gdańska do Gdyni nie ma!
Mimo, że Polska to jest mój ojczysty kraj, nie ukrywając - kocham ją, jest jaka jest. Ale ja tu nie zostaje. Każdy młody jak chce sobie życie na legalu ułożyć w Polsce, to z góry mówię, że to nie ma sensu, bo i tak się nie dorobi. Ceny wszystkiego idą w górę! Rząd pop***rdolony, tak jak ten cały senat i wszystkie chu**ty! Głupi spór o drogę, że most niżej jest o 0,5m! Ten kraj upada... Módlmy się aby nie było drugiej Grecji ...
Zgłoś
Avatar
atha 2012-12-07, 22:14
Firma w której pracuję budowała ten nowy odcinek. O tym moście i łosiach słyszałem już dawno ale podobno sprawa rozeszła się po kościach. Chociaż jak byłem miesiąc temu w Złotori to temat był jeszcze gorący.
Zgłoś
Avatar
r................a 2012-12-08, 15:23
Rewolucja by sie przydała bo gilotynie sie nudzi
Zgłoś
Avatar
TelewiZorro 2012-12-08, 18:08
czy każdy "ekolog" musi być brudasem zarośniętym buszmenem prosto z lasu? Im trzeba jakiś rezerwat stworzyć i hodować jak zwierzynę w zoo
Zgłoś
Avatar
Bezem 2012-12-09, 13:00
Minos napisał/a:

wykopać szeroki na 2 metry i głęboki na 0,5metra rów miedzy każdym przęsłem i niech łosie spokojnie sobie popierdalaja



Startujesz w wyborach może?
Zgłoś