18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Loszki z My 600-LB Life
Baronessa • 2024-09-11, 20:40
Lupe zrobiła kupe... i nie może wstać. Rozpierdoliła cielskiem kibel...


Loszysko wybrało się na zakupy... ale zapomniała, że jest za ciężka, aby zrobić 1 krok...


Tammy i jej impomujące piździsko...
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-09-13, 9:02
Velture napisał/a:

Jako ktoś urodzony w 86 i od małego wpierdalano nam do łba jak to dzieci w afryce umierają z głodu to wydaje mi się lekko zabawne jak na drugim krańcu świata ludzie umierają z otyłości.
Przecież ktoś to karmi. DO pewnego momentu to jest 100% winy "pacjenta" ale po pewnym momencie osoby które to coś tuczą są moim zdaniem współwinne.
Jesli to nie da rady samo sobie zrobić zakupów ani wyjśc z domu nawet bez pomocy to wystarczy ograniczyć żarcie które się tej osobie kupuje albo ją dowozi... Bez kitu.



Masz rację, ale wiesz jak to działa. Ktoś ją kocha(ł), ona wyje że dajcie żreć bo jestem głodna, no to jej dają, żeby nie wyła i nie była agresywna.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-13, 16:26 1
Love_is_Love napisał/a:

No i spoko. Dobrze że o to dbasz. Niejeden przez psychikę by odpuścił i się już zapasł. Każda z tych trzech kończyn musi w razie W potrafić dać siebie 33% więcej



Realnie druga noga musi dać 200% z siebie. Szczególnie jak wstaję z ziemi nie mając laski itp. Proteza jeszcze przeszkadza przy wstawaniu jak się upadnie.
Tak czy siak musiałem ją wytrenować abym był w stanie bez problemu z pozycji siedzącej wstać do góry na jednej nodze bez pomocy niczego do podparcia się.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-09-13, 23:05 1
Ktos tym swiniom rzuca do kortyta. Przeciez taki tucznik jak nie zje 20k kalorii dziennie to od razu schudnie. Jak jej sie nie da zrec to przeciez to pojdzie do sklepu
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2024-09-13, 23:49
Velture napisał/a:

Jako ktoś urodzony w 86 i od małego wpierdalano nam do łba jak to dzieci w afryce umierają z głodu to wydaje mi się lekko zabawne jak na drugim krańcu świata ludzie umierają z otyłości.
Przecież ktoś to karmi. DO pewnego momentu to jest 100% winy "pacjenta" ale po pewnym momencie osoby które to coś tuczą są moim zdaniem współwinne.
Jesli to nie da rady samo sobie zrobić zakupów ani wyjśc z domu nawet bez pomocy to wystarczy ograniczyć żarcie które się tej osobie kupuje albo ją dowozi... Bez kitu.



Dokladnie. Pare razy czlowiek sie obżarł jak swinia i pamieta zeby się opamietać

Chce locha wpierdalac, ok , ale rusz sama pizde. Dostarczac tylko wode, po miesiacu wpierdalania kornikow odrazu bylby efekt

To juz nie choroba, zeby sie tak upaś. Tylko smierdzielstwo i lenistwo na ruch.
Zgłoś
Avatar
Olszewa 2024-09-14, 1:54
Velture napisał/a:

Jako ktoś urodzony w 86 i od małego wpierdalano nam do łba jak to dzieci w afryce umierają z głodu to wydaje mi się lekko zabawne jak na drugim krańcu świata ludzie umierają z otyłości.
Przecież ktoś to karmi. DO pewnego momentu to jest 100% winy "pacjenta" ale po pewnym momencie osoby które to coś tuczą są moim zdaniem współwinne.
Jesli to nie da rady samo sobie zrobić zakupów ani wyjśc z domu nawet bez pomocy to wystarczy ograniczyć żarcie które się tej osobie kupuje albo ją dowozi... Bez kitu.



Problem jest taki: w cudnym USA żarcie jest napakowane cukrami do tego stopnia, że jeśli chciałbyś jeść aby saldo kaloryczne wychodziło na zero to zjadłbyś tylko śniadanie XD. Jedzienie które w Europie jest uznawane za normalne w USA jest to żarcie premium. Jeśli chciałbyś się zdrowo odżywiać to musisz tam wydać kupę szmalu gdzie wielu ludzi na to zwyczajnie nie stać.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-14, 13:17 1
Olszewa napisał/a:

Problem jest taki: w cudnym USA żarcie jest napakowane cukrami do tego stopnia, że jeśli chciałbyś jeść aby saldo kaloryczne wychodziło na zero to zjadłbyś tylko śniadanie XD. Jedzienie które w Europie jest uznawane za normalne w USA jest to żarcie premium. Jeśli chciałbyś się zdrowo odżywiać to musisz tam wydać kupę szmalu gdzie wielu ludzi na to zwyczajnie nie stać.



PAtrz na taki magiczny trik. (bo ja wiem o tym, że rząd dotuje tam cukier w kukurydzy i wszystko tam najebane nim)
Idzie taki hamerykanin do sklepu i kupuje sobie surowe mięso, surowe warzywa i gotuje z tego obiad.
W surowym mięsie nie będzie cukru dorzuconego ani w warzywach.
Zgłoś
Avatar
LouisdeFunes 2024-09-15, 1:48 1
A wystarczyło użyć tutaj metody jak dla osła czyli marchewki na kiju tylko zamiast marchewki dać na końcu kija pączka...
Zgłoś
Avatar
Scyzorykxxl 2024-09-15, 14:35
@Velture: Ci powiedzą w tych czasach... pracując na siłowni w Anglii gdzie jest od zajebania grubych kretynów.

Mówię ludzią którzy mają nadwagę, żeby zaczęli jeść mięso, produkty zwierzęce takie jak ser wiejski i masło, wyciąć węgle i produkty przetworzone i zaczną chudnąć bez chodzenia na siłownię.

To się kurwa patrzą na mnie jak bym z innej planety był... Nie ma nadziei dla takich ludzi.

Dać im umrzeć na głupotę trzeba i świat będzie lepszy bez nich.
Zgłoś
Avatar
JohnyByrd 2024-09-15, 14:48
Kurwa. Zgłodniałem. Idę wrzucić hamburgerka.
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2024-09-15, 21:49
Geraldinio napisał/a:

a ja się zastanawiam, skąd takie tuczniki mają kasę na te żarcie, dziennie pochłaniają tyle kalorii, co cała afrykańska wioska w miesiąc. W USA socjal nie stoi na najwyższym poziomie, a często w tym programie występuje biedota, którą ledwie stać na przyjazd do dr Nowzaradana.



Ichniejsze żarcie jest w chuuuuuj tanie, oczywiście to najbardziej kaloryczne z szóstką z chemii w koronie.
Za to żarcie "eco" (czyli u nas normalne, z niższej półki) jest w chuuuuuj drogie. Proste jak route 66.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-16, 14:11
Ja gratuluję tym co je ruchają. To rzeba mieć gust, psychikę, zboczenie i zajebisty, długi sprzęt by się tam przeorać przez te wszystkie przeszkody.
Zgłoś
Avatar
cezar910426 2024-09-17, 9:33
Jeszcze kurwa ten tekst "my fucking shoes" no tak wina butów japierdole....jej ulubiona pizza?

- następna.
Zgłoś