18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
Lotnictwo - Symulatory
Wiercik102 • 2013-06-18, 17:04
Witajcie, dziś obejrzałem nieoficjalny teaser nowego IL-2 Battle of Stallingrad. Pewno znajduje się spora grupa ludzi którzy kojarzą temat i latali ale są inni a więc w/w tytuł jest jednym z najlepszych symulatorów lotnictwa IIWW.

Tutaj wspomniany teaser:



A tu jak się Polacy bawią na IL2 1946 UltraPack 3.0
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2013-06-19, 16:19
war thunder lepsze
Zgłoś
Avatar
I2ufu5 2013-06-19, 16:21
to jest na silniku flightgear ?
Zgłoś
Avatar
Dopek 2013-06-19, 16:25 2
Oh... Il-2... Co za sentyment Tyle godzin, tyle lotów, tyle potyczek... Tyle braków klawiszy i kombinacji klawiszy

Gram teraz w War Thundera ponieważ swojego IŁ'a już kilka lat temu traciłem, ale chyba znów będzie trzeba zakupić oryginał 1946

Niestety War Thunder nie umywa się do tego symulatora, jak dla mnie wszech czasów
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-06-19, 16:25
Piwo, ale Ił 2 Cliffs of Dover lepsze
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-06-19, 16:40
borisklinga - w grze jest tryb realistyczny, który naprawdę wymaga sporo umiejętności, aktualnie jest niedostępny bo coś z nim kombinują (w koncu gra to jeszcze open beta). Więc jak się o czymś nie ma pojęcia to komentarze typu ''Hahahahaha japierdole'' proszę zostawić dla siebie.
Zgłoś
Avatar
Occulter 2013-06-19, 17:21 4
Ok. 10 lat zostawiłem w tej grze . Ponad 9,000h grania, sparów, treningów, clubowych rozgrywek. Dwie klawiatury (wszystkie skróty zajęte), wygrany sprzęt z zawodów. Coś pięknego. Grałem w każdą część IL-2, jak tylko się pokazywały kolejne kupowałem w dniu premiery. Gdy wyszło IL-2 Birds of Prey wszystko zaczęło się pieprzyć. To już nie był symulator, gra zaczęła zbaczać w stronę arcadówki i tak powstał War Thunder. Macie tutaj filmik z BF CLUB, w którym miałem okazję zagościć i polatać z ludźmi równie mocno oddanymi temu tytułowi. Jeśli ktoś z Was tutaj jest, odezwijcie się. BigUp.



Zgłoś
Avatar
riczardson 2013-06-19, 18:54 1
Ło ciuul ile godzin się przelatało z chłopakami na HyperLobby. Il-2 sturmovik/FB/PF - stare czasy.
Zgłoś
Avatar
Blakhart 2013-06-19, 19:44 1
lol, nie myślałem, że na sadolu są miłośnicy il2 ;p
Co do WT, to no comment, to arcadówka, a nawet tryb realistyczny nie umywa się do Cliffs of Dover czy starego IL-2.
Zgłoś
Avatar
Flogger 2013-06-19, 21:03
"Ponad 9000h grania" Gościu prowadzisz logbooka w iłku? Zapraszam na luftgangsta.pl czekam tam na każdego asa przestworzy, nawet tych co mają 9tys w logbooku. Pozdrawiam fanów Iłka
Zgłoś
Avatar
taziu 2013-06-19, 21:05 1
Flanker 2.0, Lock-On > ALL
Zgłoś
Avatar
Horton 2013-06-19, 21:49
Ja zostawilem kilka lat na Lock On, super gierka
Zgłoś
Avatar
Zer'aThul 2013-06-19, 22:54
Uoooo czizaz - po tylu latach... sentyment wraca
Pozdrawiam lataczomaniaków - Wielka Wróżka Szpakuncja
Zgłoś
Avatar
znerwicowany_nerwus 2013-06-20, 0:21
Za iłka piwo zawsze!
Latam od momentu wydania i z każdym patchem jest coraz lepsza. Dobry joy plus freetrack i mamy najlepszy symulator walk powietrznych z okresu WW2. War thuder miałem tydzień i jest to cukierkowa strzelanka, nawet tryb symulacja lub realistyczny (zapomniałem jak się tam zowie) jest cieńki. A symulacja to coś więcej niż widok z kabiny, polecam HSFX 6 i "skies of valor" weekendami.
Zgłoś
Avatar
Fifrucz 2013-06-20, 0:26
To było piękne, powrót do domu i pyk pyk na pecku w starego iła PIWERO się należy..
Zgłoś
Avatar
Occulter 2013-06-20, 23:07
Flogger napisał/a:

"Ponad 9000h grania" Gościu prowadzisz logbooka w iłku? Zapraszam na luftgangsta.pl czekam tam na każdego asa przestworzy, nawet tych co mają 9tys w logbooku. Pozdrawiam fanów Iłka



Kolego, zacząłem grać w 2001 roku, później dorwałem XFire'a dzięki którego funkcji zliczania godzin spędzonych w grze wiedziałem ile czasu tam przesiedziałem. Licznik zatrzymał się na pamiętnych 8,686h grania. (Nie licząc czasu z 3 lat latania bez XFire'a). Boli Cię dupa, że tyle przelatałem w IL'e? To mój rok z życia, nie Twój. Ja się nie chwale tym ile tam czasu spędziłem, tylko cieszę się z tego jak głupi bo frajda w tej grze dla mnie była nieziemska i nie zastąpiłbym tego niczym innym, a ta wrzuta mi o tym przypomniała. Jak Ci się coś nie podoba to idź być Luftgangster'em gdzie indziej.
Zgłoś