18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
jasiek.kulaga 2013-11-18, 12:48 14
To jest nic innego jak skurwysyństwo. Zabijanie zwierząt dla sportu - sadyzm, takie osoby powinno się traktować jak przestępców sadystów. Osobiście gdyby zaistniała godzina bezprawia związałbym ją, wbijał igły pod paznokcie, w dupe wsadził rozgrzaną lufę od tego karabinu i spokojnie bez pośpiechu wyrywał jej rzęsy, jedna po drugiej, potem włosy ze wszystkich miejsc, na koniec oblał wodą z cukrem i czekał na owady.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2013-11-18, 12:53 11
nie jestem obrońcą zwierząt, po prostu ludzie mnie wkurwiają i fajnie by było tak z strzelbą komuś wejść do domu i też zapolować na dzikiego wieprza szperającego w lodówce na kacu

Te zwierzaki są w swojej ziemi a tu przychodzi człowiek i zabija wszystko co popadnie. Wkurwiające. Co innego w obronie własnej a co innego dla sportu

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
daniello17 2013-11-18, 13:05 24
Nie no kurwa sami obrońcy praw zwięrząt. Wy to pewnie wpierdalacie hamburgery zrobione ze świniaka zabite po uczciwej solówce w klatce.
Zgłoś
Avatar
Cyjanek 2013-11-18, 13:23
Za wybijanie zwierzyny zajebałbym ją... Kutasem.
Zgłoś
Avatar
gutsy666 2013-11-18, 13:23 4
powinni tą kurwe rozstrzelać. stopniowo. od stóp, przez kolana. za oryksa powinna pojśc siedziec. gatunek mocno na wymarciu. a kurwiszcze szczerzy jape do aparatu. ehhhh.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2013-11-18, 13:24 8
Nie pochwalasz polowań na zwierzęta? Żryj trawę.
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-11-18, 13:28 3
Od dzisiaj macie wpierdalać kamienie.
Zgłoś
Avatar
Suselot 2013-11-18, 13:31 7
A ja myślałem że przeglądam sadistic.pl. Jak tak dalej drążyć ten temat to według was głupie kupienie kawałka szynki w sklepie to skurwysyństwo. Idź sobie upoluj świnie jak taki honorowy jesteś.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2013-11-18, 13:49 29
daniello17 napisał/a:

Nie no kurwa sami obrońcy praw zwięrząt. Wy to pewnie wpierdalacie hamburgery zrobione ze świniaka zabite po uczciwej solówce w klatce.



Smutas napisał/a:

Nie pochwalasz polowań na zwierzęta? Żryj trawę.



Jesteście aż tak głupi, czy tylko mi się wydaje. Szyneczki, kotleciki i kurczaczki na naszych stołach pochodzą ze zwierząt hodowlanych imbecyle. Hodowanych w tym właśnie jednym celu, w celu wpierdolenia ze smakiem. Co innego kiedy tępy chuj jeden z drugim bierze AK i idzie stoczyć "męską" i " honorową" walkę z niedźwiedziem lub jeleniem. Zabijanie dla przyjemności jest skrzywieniem. Od zarania dziejów polowaliśmy, ale w dzisiejszych czasach jest to zbędne. Skoro nawet dziczyznę możemy kupić sobie w sklepie na osiedlu.
Zgłoś
Avatar
salmonellas 2013-11-18, 14:04
niezle trzeba być pierdolniętym, mogla kamieniami rzucać do Aligatora.
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2013-11-18, 14:18 5
Kurwa, co innego napierdalać do szkodników, czy innego chujstwa co pełno po lasach biega, żeby zachować równowagę ekosystemu (z czym dziś natura nie nadąża), a co innego napierdalać do rzadkich zwierząt, czy pod ochroną. Baba kłusuje i powinni dobrać się jej do anusa. W Afryce kłusowników (np. w Tanzanii) strażnicy parków itp. napierdalają z ostrej amunicji. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2013-11-18, 14:55 7
"Od dzisiaj macie wpierdalać kamienie" a jadłeś kurwa kiedyś lwa albo niedźwiedzia idioto? kurwa, taką szmatę polującą na tak piękne, a przede wszystkim rzadkie zwierzęta odjebałbym własnoręcznie.
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-11-18, 15:10 2
Widzę, że jest ona z gatunku "ten sam wyraz mordy na każdym zdjęciu". Nawet w Polsce jak ktoś sobie ustrzeli dzika (pod warunkiem, że to nie locha z małymi) i narobi z niego kiełbas i kaszanek na parę miesięcy to jego sprawa i odwieczne prawo natury. Zabijanie dla sportu na pewno do tego się nie zalicza bo to "tylko" albo "aż" leczenie swoich kompleksów.
Ale co by nie mówić to jak dojdzie do inwazji zombie to babka będzie jedną z tych osób, które przeżyją.
Zgłoś
Avatar
Sushy 2013-11-18, 15:37 2
las84500 napisał/a:

Ale co by nie mówić to jak dojdzie do inwazji zombie to babka będzie jedną z tych osób, które przeżyją.



ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
606 2013-11-18, 15:41 5
dmnunited napisał/a:

"Od dzisiaj macie wpierdalać kamienie" a jadłeś kurwa kiedyś lwa albo niedźwiedzia idioto? kurwa, taką szmatę polującą na tak piękne, a przede wszystkim rzadkie zwierzęta odjebałbym własnoręcznie.



Że tak zacytuję twoje słowa:
"Żeby Ci żyłka w dupsku pedale nie pękła z tego oburzenia."

jasiek.kulaga napisał/a:


To jest nic innego jak skurwysyństwo. Zabijanie zwierząt dla sportu - sadyzm, takie osoby powinno się traktować jak przestępców sadystów.



Sadistic.pl
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie